bugün

entry'ler (114)

sözlük yazarlarının itirafları

Bu başlığın 3 senedir nasıl "bugünün başlıkları" nda kalabildiğine anlam verebilmiş değilim.

ülkemizdeki en güzel tatil bölgesi

Ege bölgesi olması olağan olan bölgedir.

kemal avcı

Kemal Avcı şuan mide kanserinin 4. aşamasında olmasına ve hüküm yememesine rağmen tahliye edilmemekte yani tutukluluğunun devamı istenmekte. Onu kanser yapan bu düzenin bir işkence merkezi olan F TiPi hapishaneleri. Hapishane koşullarında kanser hastası bir tutsağın tedavi edilmesi mümkün değildir! Bu düzen onu öldürmek istiyor fakat biz buna izin vermeyeceğiz. #KemalAvcıSerbestBırakılsın hastagları devam etmekte.

sözlük yazarlarının favori renkleri

Feminist değilim , mor severim . Kızıl severim , komunistim.

ateistlere yöneltilen garip sorular

-Siz ateistsinizde Allah'a damı inanmıyorsunuz?

wesley sneijder kılığında havaalanında görünmek

NTV spor gazetecileri görürse pek hoş karşılanmayacak bir durumdur.

cehennemin girişinde black metal çalması

Black metal in zaten şeytani bir müzik oldugunu söyleyenlerin oldugundan dolayı olagan karşılanacak bir durumdur. (bkz: metalcilerin satanist olması)

system of a down dinleyen sozluk yazarlari

Sanırım bu ben oluyorum.

popüler olmayan harika şarkılar

Diğer şarkılar kadar duyulmayan ama harika ve dinlemesi zevk veren şarkılardır (bkz: Grupyorum-Borçlusun)

popüler olmayan sözlük yazarlarının yazma amacı

Sözlüğün gerçek amacını anlamış olmasıdır. Sözlüklerde populer olmak için yazılmadıgının bilincini kavramıştır. Asıl amacı karşıdakine bilgi vermektir. Ki sözlüğün asıl amacı budur. Sonuçta hiçbir populer olan yazar doğuştan popüler olmamıştır. Sözlüklerdeki "sınıf ayrımı" kavramını tamamen atmış,özgüven sahibi yazardır.

popüler olmayan yazarlar bana mesaj atmasın

Sınıf ayrımından başka bir şey olmayan kendini bir şey sanan saçma yazar ifadesi.

popüler olmayan şahane filmler

50 First Kiss.

zengin komunist

Halk çocuklarına,halka yardımı dokunursa iyi bir amaca yönlendirebileceğimiz yardımsever devrimci kişiliğimizdir. Şayet dokunmazsa adam bildiğin sosyal demokrattır.

köylülerin sanki biraz ukala olması

Ukala değil samimilerdirler ve verdikleri dostça cevaplar sizi ukalalıga yönlendirebilir. Bazı yaşlı teyzelerimiz,analarımızın sert olup kontrol eğilimleri olabilir hele birde yabancıysanız ve erkekseniz yol sordugunuzda bile önce sizin kim oldugunuzu anlamak bakımından sert davranması muhtemeldir. Ama eğer bir tanıdıgının tanıdığıysanız ve misafirliğe ya da ziyarete gittiyseniz sizi dostça karşılayacaklarından ve tüm misafirperverliklerini önünüze sereceğinden emin olabilirsiniz. Köylü halkımızında ukalalıgından ziyade bilgeliğini görmek daha iyi bir yaklaşım olacaktır. Yaşamışlıgından kaynaklı çok yanlış insanlar tanımış ve her insana kendi bilgeliğinden biraz katmak istemiş olabilir.
Bunun haricinde bizde dün köylü değil miydik? Halktan ne zaman sınıf atladık? Bu sıfatları,etiketlemeleri sırf yaşadıgı ortam ve kıyafetleri,yaşam tarzları yüzünden koymak biraz yanlıştır. Sonuç olarak atalarımızdan kaynaklı hepimizin köylü halk oldugunu unutmadan yaklaşmalıyız..

çirkin olmak

Bir ozguvensizlik sebebidir. Bana gore cirkin insanların ic guzelliği daha fazla ve daha konusabilir insanlardır. Bu kavram göreceli olarakta algılanabilir. Şayet herkesin güzellik kavramı farklı oldugu için birine güzel gelen Adriana Lima bana güzel gelmeyebilir. Bu yüzden çirkinlik herkes tarafından yanlış anlaşılır.

sözlük yazarlarının düşünceleri

Herkes atarlandigimi dusunuyor. Bir finaller kaygisidir gidiyor . Sonum ne olacak mechul. Ergen atari devam mi ediyor ki ?! Insanlik , mucadele derken of . Baski baski baski ... Yeteeer !
-SON-

günü en iyi anlatan şarkı

Dar geldi sana Angara.

uludağ gazoz

Nigde gazoz ile arasında 2 lira falan fark olan leziz sey.

tüm koltukları dolmuş minibüse ilk binen olmak

yanindaki koltuga cocugunu oturtan teyzeye dik dik bakmaktir.

sevgililer gününde yalnız olmak

Taksim meydanina cikip 'forever alone' diye bagirmak icin can atmaktir.