bugün

pokemon yakalamaya çıkmadan önce serverların durumunu kontrol edin öyle atın sokağa kendinizi. meşhur caddeler, heykeller, parklar avm.ler en çok poki olan yerler.
üniversite kampüslerinde elektrik pokemonları yoğunlukta. level.inize göre nadide pokiler geliyor. karşınıza çıkan bütün pokemonları yakalayın evrimleştirip güçlendirirsiniz.
nearby olayı ise şöyle: 3 pati 150m, 2 pati, 100m, 1 pati, 50m. karakterinizin etrafa yayılan ilk halka 50m, son halka ise 150m çevrenizi gösteriyor.

ankara'da oynayanlar için; güvenpark burada sürekli lure basılıyor. şehir meydanı, avm, park ve heykel kombosu ile baya çeşitli pokiler var. seğmenlerde de lure basıp duruyorlar.
ulus heykelden sıhhıye doğru yürüyüş yolunda da çeşitli pokiler var.
hayalet pokemonlarını kiliselerde yakalayabilirsiniz. pisişik pokemonlar da hastanelerde çıkıyor bolca. fakat sincan devlet hastanesine gidip hayal kırıklığına da uğrayabilirsiniz, numune,ankara tıp, hacettepe, ihtisas buralarda inanılmazlar. hem poki yakaladıktan sonra hamamönünde bir çay içiersiniz,ardından kurtuluş parkına inin orası da iyi.
near by olayı global olarak bozuk olan oyun.

global olarak değilse düzgün çalışan varsa nasıl yaptığını söylesin.
şu anda serverları çokta sağlam olmayan oyundur. sürekli poketopu atınca donuyor. gir çık gir çık kilo verdim.
Baştan savma, buglarla dolu oyun. Niantic'in bundan önceki ingress adlı oyunu kapalı beta sürümünde dahi stabildi.
Gündemden düşürülmesi için darbe yapılmıştır. Öyle bi oyundur yani.
kadıköy'deki oyuncuları ile, sokak röportajı yapılan oyun.

https://www.youtube.com/watch?v=dsp9lsx_xps
apple store'dan nasıl indireceğim konusunda yardıma muhtaç olduğum uygulama. kendini yeni zelanda'da göster dediler ama onun için yeni bir kimlik gerekiyor.

acil yardım pls.
Gym olayını net çözEmedim. Kendi pokemonlarımızı birbirleri ile dövüştürünce ne oluyor?

Bir de Antalya 12. Cadde, Burhanettin onat, meydan, meydan kavağı, narenciye bölgelerinden pokemoncu varsa ses etsin, birlikte takılabiliriz *
Pikaçu yakalayan varmı diye merak ettiğim oyun.
pokemon go oyununun icine zararli kod gomuldugu tespit edilmis.

buyrun malware analizi;

http://contagiominidump.b...k-android-sample.html?m=1
Kopmalık oyun.

http://9gag.com/gag/axD1BdW?ref=android
normal şartlarda okul ve deprem harici evden çıkmayan ben yumurta açmak için yer yer koşup yer yer yürüyerek 10 km kat ettim. akşam bacaklarımın ağrısından uyuyamadım. pişik olmuş gibi yürüyorum. bu gün hamlayanlar açılsın ve başka yumurtalar açılsın diye 10 km daha yürüdüm. artık ayakta da duramıyorum.

teşekkürler pokemon go*
yarın yine yürürüm ben bi o kadar.
saniyelik verdikleri hasarlara göre türünün en güçlü pokemonlarının sıralanmış olduğu oyundur.

https://www.youtube.com/watch?v=Tbqgmm1kwBA
Ben oynayamiyom cunku server hep kapali. Sanirim ayfonlarda yasanan sorun bu. Paranin gozu lanet olsun.
Nedir niye bu kadar revacta anlayamadigim sey. Medeniyetten uzakta olmak galiba cok guzel bir sey. Zihnim berrak gurultu yok oh mis.
o zubatların allah bin belasını versin. koku açıyorum zubat geliyor. işten eve yürüyerek gidiyorum sırf pokemon için (hatta yolumu uzata uzata yürüyorum) yine de zubat geliyor. götüme mi sokayım olm bu kadar zubatı. hepsini golbat yapsam ne olur. cp si düşük kalıyor zaten. millete snorlaks drogonite gelir bana hep zubat. adaletini sikeyim senin gibi oyunun.
Hiç oynamadım, oynamıycam da.
insanoğlunun, özellikle de bir işi olup çalışanlar arasından bu oyunu oynayanların hiç bir halta zaman bulamamaktan şikayet ederken aslında ne kadar boş işlere zaman ayırabildiğinin kanıtı oyundur..
Demek ki insanları yeterince it gibi çalıştıramıyoruz şeklinde koz da verebilir kapitalist düzeni işletenlerin eline, aman dikkat
Benim ezik kalmam için matematiksel olarak yılın en yanlış günlerinde açılmış oyun.
Haziranda çıksaydı efsane olurdu.
Şimdi hep problem çıkarıyor.
pokemonların maksimum güçleri hakkında şöyle bir yazı mevcut medyagurmesi.com/tum-pokemonlarin-max-cp-listesi ilgilenenler bakabilir.
güneşin altında, migreni göze alarak, güneş alerjisine rağmen güneş altında gezdirir, hayattan bezdirir bir oyundur. ne kadar güçlenseniz de yetmez. zibil gibi toplanmış insan kalabalığına giremezsiniz çünkü eziksinizdir. allahın amcası girer, "dedeyim ama gamerım" karizması yapar siz uzakta toprağa oturursunuz üstünüz başınız çam iğnesi olur. salak olduğunuz için powerbank siparişiniz siz evde yokken geleceğinden alamayacaksınızdır. bataryanız seyyar oynamaya ancak 3 saat yeter. eski sevgilinizi bile düşünürsünüz bu depresifliğin içinde.

ne bir gym alabilmişsinizdir ne gym'e pokemon koyabilmişsinizdir. tam sizin takımdan birilerini koymuş görürsünüz, koyacakken tereddüt edince oyun hemen "this gym is too far away" der. bi saat güneş altında ekranı görmeye görmeye dolaşır yine aynı yere gelirsiniz. yine koyacakken tereddüt edince yine far away olur. en son başaracakken gym'i başka takım alır, %11e düşen şarjınızla eve kös kös dönersiniz.

işsiz olduğunuz için bu oyunu oynamaktasınızdır. hemen bir iş bulup aile yanından taşınmazsanız ölecek teşhisi size konulmuştur. iş bulmak gözünüzü korkutur. eski bir arkadaşınızı facebook'a eklersiniz. size "oley" der, gülümsersiniz.
Benimkiler pek sineksiklet kaldı ya.
görsel
egleniyor muyuz gencler? saat kulesi civarinda olan varsa buyrun beraber avlayalım.

görsel
(bkz: evinizde pokemon var girebilir miyim)
An itibari ile 18 tane pokemonum var. Clash of Clans ı oynamayı bıraktığımdan beri içimde ki o derin boşluğu dolduran nadir oyunlardan biri. Ara sıra donma yapsa da güzel.