bugün

15 temmuzdan sonra unutulan oyun.
görsel
yürüyüş yaparken eğlenmek için ideal bir oyundur.
yeni arkadaşlar için bir çok değerli başlangıç hediyesi alabilmeleri adına referans kodu paylaşıyorum: B3FBWJQDF
En son imamın namazdayken sarığında cigili puff mı varmış neymiş. Çocuk alayım diye hocayla beraber secdeye yuvarlanmışlar. Kalktıklarında hoca buna uçan tekme atmıştı sanırım. Haberlerde vardı.*
uzun yıllar sonra yeniden başladığım oyun. ben bıraktığımda türkçe dil desteği yoktu gelmiş güzel olmuş. eğer oynayan arkadaşlar varsa kod 8398 8616 7073 ekleyebilir.
Yürüme alışkanlığımı geliştiren oyun. Yaşadığım küçük şehirde sadece 1 tane ele geçirmediğim Gym kaldı, onu da oyunu bırakmamak için almıyorum. Hediyeleşmek için Ekşisözlük'ten bir çok arkadaşı ekledim ve her gün hediyeleşip tanımadığım insanlar var, tanımadan seviyorum sizi meleklerim.
Selamlar olsun, ben size kayısı diyarı kartpostalı gönderen şahsiyet: prelektron, hermaeusnox, kkpepe1207, scymex, *
gerçek sokaklarda oynanan bir oyun diye hatırlıyorum.
100 poketopu ve çeşitli görevlerle kazanılan birçok hediye için
referans kodu: 8pw3t8y97
oyuna yenibaslayanlara çok faydalı olacaktır.
Aslında oldukça eğlenceli. Bir kaç güncelleme lazım ama oyuna. Klan , ittifak tarzı gruplaşma muhabbeti olsa güzel olur. Bulunduğumuz bölgedeki diğer aktif oyuncuların adları bile görülse , sohbet özelliği eklense daha da güzel olur.
Evimin yakınlarında pokestop olmadığı için poketoplarımı yenileyemiyorum. illa dışarı çıkıp dolaşacaz amk.
çılgınlar gibi oynuyorum. 1 haftada 17.5 km yürümüşüm sayesinde. zayıflamak için de güzel oyun.
her oyun gibi o da sonrasında sıkan oyunlardan. beni böyle full oyuna bağlayan bir oyun bulamadım.
5123 6562 7708

Yarin uzun bir doğa tatiline çıkacağım, nostaji olsun diye biraz oynayalim deneyelim dedim. Arkadas eklerseniz hediyelesiriz herkese simdiden teşekkürler.

3a sinifindan zukertort arkadaşımızı sinifina uğurluyoruz. Teşekkürler.
mobil veri ile işim olmadığı için oynayamadığım oyun.
Bugün saydek yakaladım.
kalmadı.
Referans kodu veya arkadaşlık kodu isteyenler mesaj atabilir, hediye yollanır.
bir dönemler manyaklar gibi oynanan oyun. eskisi kadar oynayan kaldı mı bilmiyorum. ama bana soracak olursanız GB, gbc, GBA, ds oyunları bundan kat kat kaliteliydi.
herhalde oynayanlar telefonları ile balkondan pikaçuyum diye atlayacak diye yıllarca androide getirmediler.. (bkz: kendini pokemon sanan çocuk)
https://sensortower.com/b...-one-billion-revenue-2020

4.5 milyar dolardan fazla kar getirmiş. Oha. Biz de çalışalım.
Pokemon ariyodu kardeşim.
Popüler olduğu dönemde oynayamadığım oyun.

Şahsen bir anda popüler olan şeylere karşı bir antipati oluşuyor bende. Bunun nedenini bilmiyorum. Ama Pokemon go için bu antipati oluşmamıştı. Çünkü çocukken izlediğim ve en sevdiğim çizgi filmlerden biri. Diğeri Beyblade. Ayrıca Tom ve Jerry'nin yeri ayrıdır. Onu bu kategoride değerlendirmiyorum.

Gelelim niye oynayamadığıma. Telefonum oyuna elverişli değildi. Akıllı telefondu ama Windows Phone işletim sistemi vardı ve oyun bu işletim sistemine çıkmamıştı.

Sonra android bir telefon aldım ama canım istemedi oynamayı. Hem telefonda oyun oynamayı da pek sevmem. Ama şimdilerde düşünüyorum, evde kalma bitince yükleyip Pokemon peşine düşsem mi diye.

Öyle de bir anımdır işte.
uzun bir aradan sonra tekrar oynamaya başladığım oyun. arkadaş olarak eklemek isteyenler için trainer kodum: 8960 7140 8493 ekleyin hediyeleşiriz.
görsel
Aslında çok zevkli ve çok tutulan bir oyundu. Ama belli başlı ülkelerde açık olması saçmalıktı. Tüm dünyaya açık olması gerekiyordu. Apk indirenleri banladılar falan filan. Oyun bitti tabi. Ben bile geceleyin alırdım bisikletimi, hava da yazın akşamları güzel olurdu. Pokemon yakalar, yumurta kırardım. Sonra ban yedik ne alakaysa. Sildik gittik oyunu.
Çok mantıklı düşünülmüş bir oyundu yoksa. Pokemon bilmeyen yeni nesil bile hastası olmuştu. Keşke yine popüler olacak bir hamle yapsa da millet sokaklara dökülse.