bugün

sözleri çok acıklı, yorumu iç burkan bir ayşe şule bilgiç eseri. sevgiliden ayrıldığında dinlememeli insan. intihara sürükleyebilir.
işte video. dikkatli izleyin, altındaki yorumlar müthiş.
http://www.youtube.com/watch?v=u7U3yKyWeXY
söz müzik kıraçtır. dolayısıyla şaşıracak bir durum yok.

edit: ayrıca karısının sesi de bok gibi.
şarkı hakkında yorum çok can alıcı:

--spoiler--
kardeşim 2 yaşında jiletçi oldu amk senin yüzünden.
--spoiler--

fuatdevrim 1 day ago 32
cocuklar icin yapilmis bir cizgi filmin, cocuklar icin yapilmis sarkisidir. birakin da yorumunu cocuklar yapsin! sevecekse onlar sevsin, sevmeyecekse onlar sevmesin. komik yani, cok komik.
(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
bunları çocuklarınıza izlettiriyorsunuz sonra çocuklar gerizekalı oluyor ondan sonra da bir sonraki nesil ceremesini çekiyor.
benim veletlerin kulağıma nakşettikleri müziktir. ulan prime time saatinde bile buna mahkum olduk. spor haberi izletmiyorlar adama.
çocuk için iyi bir çizgi film.

çok değişti bir çok şey yahu, şimdi çoğu çizgi film kanalı yabancı isimli karakterlere Türkçe isimler veriyor.
çocukların aklında daha çok kalıyor.

Pepee ye gelince...onun yeri başkadır bende. sesine bayılıyorum ki bi kere ben onun. bi de geçenlerde halay çekti o kızla bayıldım yaa bayıldım, öyle böyle değil.
Misket oynadıııı...

Çok şeker bence.
ilk gördüğümde ertem şener repliği zannettiğim çizgi film müziği. ''kırmızı kart gören pepe çok üzülüyor.'' gibi.

lan bunu masaya bakarak söylesen masa ''ben neymişim be abi'' der 7 duble rakıdan sonra intihar ederdi. koltuktan atladım.
youtube'daki yorumları okuyup gülerken kafayı buldum a.q.

--spoiler--
- pepeyi üzenin anasını sikeriz
garaktersiz

- pepee, problem nedir gardaş?
wikiki0

- içli içli ağlayıp xhamster izliyorum :(
lifestealer16

- pepenin dedesi niye emelkiyo lan. bence pepe altına işeyen alzaymır dedesine üzülüyor. yazık amg.
fasjbass

- pepee üzülünce biz de üzülmüş sayıldık.

bu ne amk ayrılık şarkısı gibi.
armenkirilov

- hayatımı siktin pepee bira şişeleriyle pepee yazdım salona
louluo 1

- kaç kadeh kırıldı be pepee :/
tahret0muslugu

- seviyosan git konuş bence pepe
cmurder1

- pepee gel babayın gıllı döşüne.
karmasiksayi

- pepe sikin yokmu amk hiç kabarıklık yok :(
ledozeppo 1

- önemli olan oyun oynamak pepe, yapma böyle. bak hepimiz perişan olduk burda. getirin lan jiletimi!
armenkirilov

- bu ne amk ya. 2 yaşında yeğenim var valla odaya kitlerim çocuğu. ben burda bunalıma girdim amk
dysjav

- bu çocuk kabız olmuş salgın bu aralar *
haaqaan

- sana kız mı yok pepee? siktir et!
kenan232

- kalk pepe kalk allaan dediği olur/..\
zipirinsan

- pipinle oyna geçer pepe
erhanfarewell

- üzme tatlı canını okşa patlıcanını pepee
yumute

- kardeşim 2 yaşında jiletçi oldu amk senin yüzünden
fuatdevrim

- pepee biz kötü gün dostuyuz anlat derdini
mzg12

- kardeşim her sabah kafamı sikerek uyandırıyor amk bu pepe yüzünden.

'pepe ananı sikiyim orospu çocuğu senin yüzünden sabah uykusu görmez olduk'
comurap

- aci yok pepe aci yok
nevzatela

- amıma godun pepe başgan :(
thesin820

- o nasıl bir pepe demek be amına kodumun karısı. ota, ağaca öyle pepe desen bir vukat var sanıp intihar eder amk. sosyopat nesil geliyor, pepe deyu deyu..
allahdiyenx

- cilalı ibo'nun torunu lan bu..
gitaristoo7haka

- hastasıyız pepee.. üzme kendini :(
wormsfellowship

- ümit besen'in küçüklüğü
yohumlan
--spoiler--
caillou bok yemiş bunun yanında yorumunu yapmama sebep olan çizgi film repliği.

triplere bak, ayar oldum akşam akşam.
(bkz: lucy in the sky with diamonds)
hafta sonu denk geldiğim ve bir yaşındaki yeğenimin dikkatini çekmesiyle durup izlediğim sahne. sözleri anında dile dolanıyor. tüm gün aklımdan çıkamdı.
psikopat bir nesil bizi bekliyor...
bildiğimiz çocuk şarkısıdır bir söz derinliği vs aranmamalıdır. çokta akılda kalıcıdır. *
bi de bunun
- peppenin sarıları çoğalıyor.
- peppeenin kırmızıları çoğalıyor.

şeklinde manyakça sözleri olan versiyonları var ki özetliyor her şeyi:

http://ulu.so/u8jf4s

lan o değil de bi de bunun maymuşu var.

hadi tamam buna da eyvallah onu da geçtim de trakya karşılaması oynuyorlar bunlar . gülsem mi ağlasam mı.

http://ulu.so/ubl1fo
Bu pepee tam bir orospu çocuğu, amına soktuğum evladı, gece gündüz oyun oynuyon, kalemin var deden var, zürafa'dan arkadaşın var, fıstık gibi manita seninle ilgileniyo bütün gün hala üzülüyon. Millet üç kuruş kazancam diye götünü siktiriyo bütün gün. Orospunun evladına bak pepee çok üzülüyomuş, sikicen bu pepee gibilerini...

gibisinden ciddi bir tepki bile verilebilir.
iş yerinden '' hadi şikeciler ii akşamlar '' diyerek çıkmıştım. çünkü her fırsatta fenerliler kızdırırdı beni. halen 6-0 lık maçı konuşurlar benimle dalga geçerlerdi. ama artık dalga sırası bendeydi. şikeden suçlanan fenerli arkadaşlarla doyasıya eğleniyor, ceza evindeki aziz yıldırım'ın taklidini yaparak yarılıyordum. evet fenerbahçe şampiyonlar liginden bile men edilmiş, şikesi kendi nazarımda tescillenmişti. itaraz edenlere genç şikeciler rahatsız diyerek espiri yapıyor. koptukça kopuyordum. artık batakda bile elime gelmeyen koz nihayet bendeydi. beni tutabilene aşk olsundu...

tabi bunlarla bu başlığın ne ilgisi var göttttttttttttttttttttttt diye bağıracaksınız. o göt'teki t'yide fenerliler uzatacak... izninizle onuda anlatayım!!

çok afedersiniz ama o gün yine poydos etmiş evime doğru yürüyordum. tam bizim sokağa geldiğimde mahallenin çocuklarını oyun oynarken gördüm. içlerinden birisi güzel bi ritimle bağırıyordu.

febe febe çok üzülüyorrr.. febe febe çok üzülüyorrr .. önemli olan oyun oynamak, kendini üzme eğlenmene bak ... falan filan şarkı söylüyordu. komiğime gitmişti. velet fenerle alakalı süper bi marş söylüyordu. acaba bu stadlarda söyleniyor mu? NiYE BEN BUNU duymadım ki? dedim. zira manyak eğlenceliydi ...

sonra her zamanki gibi büfeden bira alıp yukarı çıktım. 7. biraya geldiğimde dilimde hep bu şarkı vardı. febee febee çok üzülüyorr. febe febee çok üzülüyorr..

sabah oldu iş yerine gittim yine bu şarkı. arkadaşları ayar ediyordum. ama kimse bunun pepee adlı çizgi filmin bir şarkısı olduğunu söylememişti ( sevgili gazmmazlar bu kısım tanımdı )

hülasa tam 3 beş gün bunu mırıldanıp durdum. taki 4 yaşındaki yeğenimin yanına gidene kadar. ablam çocuğu beslemek için yumurcak tv yi açınca, o ses tonuna ve şapkasına kurban olduğum pepee artık karşımdaydı. ( bu arada düşünülenden aksine çocuklar için çok faydalı bir çizgi film olduğunu belirtmek isterim. oyun oynayarak çocukları eğlendirerek bir şeyler öğretiyor. renkleri, sayıları, farkları vs vs)

her neyse ben çekirdek çitlerken birden (bkz: http://www.twitmunin.com/...-%C3%BCz%C3%BCl%C3%BCyor/) bu şarkı çalmaya başladı. ağzımdaki çekirdeği tükürüp ha siktirrr dedim. meğer üzülen pepeeymiş. pepee üzülüyormuş. fenerin üzüldüğü müzüldüğü yokmuş. kendimi çok mal gibi hissetmiştim. ablam küfrettiğim için bana baktı bende pepee'ye. pepee bana ben ablama, ablam pepeye yeğen bana. sonra yeğen bağırdı.

anne hadi makarnaaaaa .
pepe'nin videonun sonunda orgazm olduğu şaheser.
--spoiler--
kardeşim 2 yaşında jiletçi oldu amk senin yüzünden
--spoiler--
akşam akşam beni kederden kedere salan şarkı. bir ufak eşliğinde iyi gidiyor...

üzülmesin pepee'ler.
dilimden düşmeyen çok değerli nadide bir eser.
--spoiler--
"girceğin tripleri sikiyim pepe. ne sikim derdin var amk, asgari ücretle mi çalışıon? aile mi geçindiriyon orospu çocuğu pepe. daha düz yolda yürüyemiyon amk, neye içlendin bu kadar...? sana laflar hazırladım ipnenin evladı; kak siktir git oyun oyna !"
--spoiler--

şarkıyı yapana da çok fena sövdüğüm kliptir. insan 3-5 dakkalık ypar lan, hemen bitiyor baştan başlatıyom sürekli...
(bkz: coillou top oynuyor) *
sonra çocuklar çizgi film izledikten sonra niye intihar ediyor diye soruluyor. dinlerken benim bile kendimi jiletleyesim geldi küçücük çocuk için büyük tramva olur bunu dinlemek.
başlığı görür görmez bende oluşan hava : pepe bir şut attı * şutu kaçırınca saç baş yoldu, ertem şener de pepeee pepeee çok üzülüyor dedi ve başlık sözlükte ki yerini aldı sandım ne kadar da malım.