bugün

bir martilarisevenadam ve aksak tirtil organizasyonu.

18 mart pazar günü nevizade de akdeniz de içmeye başlanıp, ardından 3 ytl ye tequila temin edildikten sonra kafaların zom olması ve akşamında olması bekleniyor.

kusana kadar içilmesi şartıyla tüm sözlükçüleri beklediğimiz zirve. tanismak, kaynasmak ve eğlenmek garanti içki, ismarlama ihtimalim ise bende saklıdır.
pazar gününü gün edicek, güzel güzel içip midye tavalarımızı yiyeceğimiz zirve.
ilk biraların benden oluduğu zirve.
bursada olsa asla affetmeyeceğim ,kaçırılmayacak zirve ama tabi önce bir davet de gerekli.*
"şunu bir hafta önceye alın, redwinemania ile double shot çekelim" dediğim zirvedir.
bursada tekrarını yapacağimiz zirve, ayrıca bi hafta geri alsak mı acaba dediğim zirve.
gelenlere yarım ekmeğe midye tava ısmarlayacağım manyah zirve.
sabah sabah icki icilecegini dusunmedigime gore cay mi, sigara mi, kahve mi iciyorsunuz denilecek olan zirvedir.
yazar olsaydım ne güzel katılırdım dediğim zirve.
sözlüğün abazan kesiminin geleceği, hiç bir bayanın katılmayacağı zirve.
zirve box a eklenmiş olan, istiklal yky önünde oturup efes güneşi içip sinyal yapacağımız zirve.
daha önce tanişmadığım birileriyle tanişmayı umduğum zirve. istanbulda ki yazar arkadaşların katılmasını ve kaynaşmayı umduğum zirve. en önemlisi zirvebox da yerini almiş zirve.
18 mart pazar günü (evet önümüzdeki pazar) saat 14:00 sularında nevizede sokağinda ki akdeniz isimli barda startı alınacaği karara bağlanmiş zirve.
katılmak isteyen ama mekanı bilmeyenler özel mesajla bana ulaşabilir onlara hem tarif hemde telefon numarası verilir. fiyatlarımız kdv dahildir.
gwaihiri'nin de katılacağı zirve.
martilarisevenadam'ın mecburen çaylak olarak iştirak etmek zorunda kalacaği zirve.
katılarak yaş ve çaylaklık ortalamasını düşürmeyi planladığım zirve. eğer o gün o saatte işim olmazsa geleceğim. beni de ekleyin ama hayat bu ne olacağı belli olmaz işim çıkarsa da muhakkak haber vereceğim.
vadideki zumbuk'un bir anda istanbulda belirmesiyle iştirakı kesinleşen zirve. onunla tanişmiş olmak emin olun fark yaratacak. aytıca zirveye 2 gün kalmiştir duyurulur.
zirve nevizade içmeesi sonunda bogaz manzaralı bir evde devam etmektedir.

martıları seven adam an itibarıyla kafayı tamamen bulmus kendini banyoya kilitlemiştir.

fena halde dağıtmaya yönelik olarak devam etmektir.sonu hayrola.
evden ayrıldıktan sonra tekila zirvesiyle devam edecek zirvedir.
ertesi günü neredeyse hiç birşey hatırlamadığım zirve.
üstüme kahve dökülmüş sanırım, mermer yedigim gunler oldu üzerim yanmasın diye tşörtümü çekiyodu.
sabah uyandığımda atletimin komple kırmızımsı bir kahverengi renk olduğunu görmemle çığlık atmam bir oldu, aksak tirtil in söylediği söz aklıma gelmişti; "seni uyutup böbreklerini alacaz".. hemen soyunup üzerimde dikiş izi aradım, allah tan yoktu, o esnada zirvedekilerin hepsine küfürü bastım zaten, kahve dökülmüştü sonra hatırladım..

not: gelicem deyip gelmeyenlerede küfür ettim..
not2: zall a bile küfür ettim.
zirve sonunda martılarısevenadam ın martılar hakkında; "martıların am.nakoyim" dediğine şahit olduğum zirve.

(bkz: ben sarhoş değilim)
sanırım sabah namazına eyüb sultan a gidiyoruz zirvesine gitmeyecek kişilerin katılacağı zirve.
hem rakımı içer hem namazımı kılarım dersen o ayrı.
(#1433419) entrysinde bahsi geçen sözü , bahsi geçen insandan duymak için neler vermezdim dediğim zirveymiş!
sözü söyleyen kişi nicki ve söylediği sözle ne denli samimi bir hava! içerisinde geçtiği anlaşılan zirveymiş...
tüh! kaçırdık gördün mü?
inşallah bir dahaki sefere...
tüh ya... off.. nasıl kaçırdık...
nickini zirve saati boşum şeklinde onaylayarak zirveye ilave eden , daha sonra tenezzül edip gelmeyenlerin olduğu zirvedir.
kafama göre edit: zirve altı entrylerine bir de utanmadan ironik entry girmeyi bildiğimiz zirvedir.
yine yapilsa da gitsek denilen zirve.