bugün

elma sozluğun tanrısı olmayı kafaya koymus ex uuser. elma sözlükteki arkadaslara gecmis olsun dileklerimiz iletiriz. zira karga-kılavuz iliskisinin pek yakında isleyeceğinden süphemiz yoktur.
(bkz: passiflora nın uludagsozluk un kodlarını çalması)
uyku tutmadıgı kimi zamanlarda bir tek attıgım surup. bizim dolapta niye bulunuyor, kim kullanyor bilmiyorum.
veterinerlerin hiperaktif köpekleri sakinleştirmek için günde bir defa kullanılmak üzere hiperaktif köpek sahiplerine sattığı ilaç.
(bkz: yaşadım ordan biliyorum)
Kişisel bir tepki olarak bundan önce hakkında girmiş olduğum yazıları sildiğim, beni kalbimden vurmuş, insanları tanıma konusunda henüz çok toy olduğumu farketmemi sağlamış eski dost(?). *
kullanmayı düşündüğüm ama emin olamadığım %100 doğal olduğu iddia edilen ilaç.*
çok özlediğim eski dost, süper insan, mükemmel organizma, endoplazmik retikulum, marjinal fayda, audrey hepburn, kaleşnikof, magic mushroom.
kısaca saçma sapan bir şey işte. *
yahu cidden çok özlediğim yazar, çizer. ayrıca çok da merak ediyorum harika mesleğine devam ediyor mu, hayat standartlarında değişim oldu mu...
bsg dedirten eski moderatorumsu. * *
bitkisel sedanter..iidir çoğu durumda..
yemekten önce bir ölçek yemekten sonra bir B vitamini ile al..etkileri görülmeye değer..sinirleri yatıştırır,gerginliği alır
zamanında çok içtiğim beyni rahatlatıcı olduğu söylenen ancak bi etkisini görmediğim bitkisel şurup. fazla içmeyin kabız yapıyo.*
birayla beraber icilince acayip kafa yapan uyku surubu
UYKU BOZUKLUĞU VE SiNiR YATIŞTIRICI OLARAK KULLANILan bitkisel ilaç
(#285752 ) kapak olsun sana.
(bkz: eski dost düşman olmaz)
itiraf.com da hakkında platonik ime itiraf yazılmış kişi..

elmaci; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 29; il:istanbul 05.06.2006

Elmasözlük´ten Passiflora, duy sesimi artık. Seni takip etmekten yoruldum. Hayatımda gördüğüm en zeki kızsın, bir insan hem bu kadar zeki hem bu kadar güzel olamaz. Seninle ilgili her şeyi araştırıyorum, takıntım oldun. Seni o gün gördüğümden beri aklımdan çıkaramıyorum. Bu itirafı yazdığıma da kızacaksın biliyorum. Ama sana ulaşmak için yapmayacağım şey yok, bunu unutma!
tamam itiraf ediyorum o benim.*
(bkz: hayatımda gordugum en zeki kız)
kararlılığına ve -okuduklarımdan vardığım kanıyla- kişiliğine saygı duyduğum biri.
(bkz: hirsiz olmanin dayanilmaz hafifligi)
pasif tir falan ama lora cok ıyı bır dosttur...
eski sevgilimin nicki iken yeni geldiğim bir sözlüğün moderatörü çıkmıştır ilginçtir güzel nicktir.
ayrıca gerçekten sinirlere çok iyi gelen bir şuruptur..
annem zamanında zorla içiriyordu bunu bana.bende bunu içince neden mutlu oluyorum gülüyorum diyordum yıllar yılı..ilk öğrendiğimde anneme aynen şöyle dediydim.
-anne ben delimiyim bea!!!!
2005 yılında Galatasaray Lisesi Festivali* kapsamında konser vermiş grup.

(bkz: Galatasaray lisesi kültür ve sanat festivali)
(bkz: pasif lora)