bugün

otobüste gerçekleşen bugün başıma gelmiş olaydır.
yine bir otobüs yolculuğu için otobüs beklenmektedir durakta, durak herzamankinden biraz daha kalabalıktır otobüse binilir oturacak yer kalmamıştır ortalarda tutunacak bir yer bulunur, ve yolculuk başlar birazdan olacaklardan habersiz bir şekilde. herşey normal giderken ilk durakta otobüse güzel bir kız binmiştir ve sizin dikkatinizi çekmiştir tamda gelip yanınızda durmuştur oda kendine tutacak bir yer bulmuştur, bende önümdeki yaşlı amcanın oturduğu koltuktan tutunuyordum, otobüs hayli kalabalıklaşmıştı ve kız gittikçe bana yaklaşıyordu bense ''fordçu'' gibi gözükmemek için kafamı diğer tarafa çevirmiştim, aradan 1-2 dakika geçmeden ben birdahaki duraktada çok binen olursa nasıl gitcez böyle diye düşünürken bir anda elimde bir sıcaklık hissettim, ve biraz şaşırdım elime baktım ve üzerinde başka bir el vardı, kız dalgınlığından elimi tuttuğunun farkına 5 saniye kadar varamamıştı bense o saniyeler içinde noluyor lan dercesine kıza bakış attım kız artık elimi tuttuğunu anlamış
''ayy çok pardon'' diyip kızardı ardından gülümsedi bense hala şaşkındım. kız çok utanmıştı, hemen olay yerinden uzaklaşmak istedi ve bir anda düğmeye basmak aklına geldi düğmeye bastı ve indi.
(bkz: bu da böyle bir anımdır)
(bkz: derken bir uyandım)

edit: burdan başlığı açan kişiye sesleniyorum: tamam kızdın bana biliyorum, ama eksilemek sorunlara çözüm değil dostum.
"tamam ulan çocuğumuzun adını sen koy" demek istediğim kızdır.
+baba annemle nasıl tanıştınız?
-herşey bir dokunmayla başladı oğlum.
(bkz: how I met your mother)
kaptan, sür evlendirme dairesine denebilirdi.
o değil de hani bazen turşu basarcasına tıka basa dolar ya adım atacak yer bulamazsınız. istemeden de olsa bir kıza temas edersiniz. sonra temas edilen kız suratını ağır çekimle çevirip size sapıkmışsınız gibi ters bir bakış atar. hayır güzel olsa gam yemeyeceğim. aynı olay yakın zamanda yine başıma geldi. telefonumu kurcalarken tutacaklara tutunmadığım için ani bir frenle kızın üstüne hafiften yaslandım. yine o ters bakışa maruz kaldım dayanamdım ve kıza 'ne bakıyon tipim değilsin zaten.' dedim. kız homurdana homurdana yer değiştirdi. hala etkisinden kurtulamamıştır oh iyi oldu vallahi.
böyle bir olayda bir daha otobüsten inmek istemezsin.
(bkz: verecek)
(bkz: birde baktım kendi elimmiş)
eli tutmasi iyi bir sey, zira baska bir sey de tutabilirdi, bugun elini veren yarin ne verir belli olmaz diyebilecegim ve otobusten bir umutla elele inecegim kisi.
bazen bazı hormonların devreye girmesine neden olan kızdır.
otobüste kızlar teklif ediyormuş. *
yaşanılan her olayda yanlışlık aramamak gerekir. *
daha kötüsü de otobüste yanlışlıkla omzunuzda uyuyan kızdır.

allah o kızın belasını versin.
bi daha uyuyamasın otobüste.

amin.

(bkz: bir otobüste yaşanacak en büyük rezillik/#11342835)
ulan bana elinde sigaralısı denk geldi aq. zaten bizde şans olsa başka türlü doğardık ya... her neyse işte; yorucu bir günün ardından otobüs durağında beklerken bir yandan da duraktaki demirlerden birine tutunmuş yaslanıyorum. Kızın biri tek eliyle telefonda mesajlaşırken sigarasını tuttuğu elini de benim tuttuğum demire doğru uzattı. ben de dalgın dalgın etrafıma bakıyordum; sigarının elimde söndürülmesiyle bozuntuya vermemek için sanki telefon çalmış gibi elimi cebime atmam bir oldu. Yanık izi hala durur *
hbbia 'nın maceralarından bir yenisidir. sonu tabii ki kıza feci bir ayarla bitmektedir.
otobüste bir kız elinizi yanlışlıkla tutuyorsa, nedeni impuls abazaneyşın dır.

edit: uludağ reklam sundu. *
(bkz: güldü kesin verecek)