bugün

facebook zeroya giremeyen tarayıcıdır aynı zamanda.
çoğu entrylerimi opera mini kullanarak giriyorum. bugün itibari ile beni utandırmıştır. 3d tv başlığına girmiş olduğum entrydeki yazım yanlışını düzeltmek isterken, entry'nin içine eden, düzeltilmesi zaman alan , eksilerin yenilmesine sebep olan tarayıcıdır.
telefondan internete girmeyi en bi zevkli hale getiren, iyi ki yapmışlar denilesi programdır.
insani kanser etme olasılığı yüksek olan cep internet tarayıcısı.
nihayet 5.1 beta 2 sürümüyle s60v1* ve s60v2* için sis uzantılısı çıkmıştır.
javayla çalıştığından dolayı telefon hafızasını aşırı şişirir kasma yapar yoksa şükela programdır.
An itibarı ile sözlük'e giriş yapmamı sağlayan güzide mini tarayıcı.
sozluge telefondan sozlugun mobile versiyonunu kullanmadan ulasimi saglayan tarayici. Tek kotu yani turkce karakter kullanilmamasi.
blackberrye bir türlü kuramadıgım uygulama.
Sözlüğe ilk defa cep telefonumdan entry girmemi sağlamış mobil -mini- browser.*
abisi için (bkz: opera mobile)*
son bir haftadır mala bağlayan mini. *

cidden hotmail'e giremiyorum bir süredir. en son evrimleşmişti. şu an hiç girmiyor.
Telefonlardan internete girenler için harika java uygulamaları olan, interneti zevkli kılan ve arayüzü de oldukça hoş olan internet tarayıcısıdır.
arada kendini kapatsa da çok iyi bir web tarayıcısıdır.
nokia c3-00 için sııp duran hede. sürekli sayfa beyaza dönüyor, kapatmak durumunda kalıyoruz haliyle. kullanmayın en iyisi*
Telefonların fabrika çıkışıyla gelen web tarayıcılarına on çeken mükemmel kullanışlı bir çok sekme açabilen tarayıcı.
verileri opera sunucusundan sıkıştırılmış paketler halinde çekmesi ile hem daha az veri çekmesi, hem de sayfaları dha kısa sürede açması ile candır. wireless bağlantı yoksa opera mobile yerine kullanılmalıdır.
iphone icin safari den daha kullanisli olan uygulamadir.
entrylere oy verdirmeyen browser.
Entry girmeye çalışırken kafayı yiyebilen tarayıcı. Pena ile ilgili girmiş olduğum entrymi nasıl oldu da sevgilisinden yeni ayrılmış arkadaşı teselli etmek başlığıyla iliskilendirdin lan allahsız.*
bak bunu da başka başlığa girersen var ya, neyse ben bi' şey demiyorum.*
hızlılıkta aşmış tarayıcı.
blackberry 'nin olmazsa olmazı.
opera'nın cep telefonları için olan tarayıcı şeysi. iyidir, hoştur, hızlıdır fakat bazı kusurları vardır. mesela bir entry yazıp ekle butonuna bastığımda yazdığım cümleden iki tane olmuş oluyor. edit yapamadığınız için bilgisayardan düzeltmeniz gerekiyor. bir de yazdığınız entry ya tamamen siliniyor ya da başka başlığın altına gidiyor. sinir bozucu durumlar bunlar.

turkcell'in yeni telefonumla birlikte bana hediye gönderdiği 3 aylık internet paketi sayesinde doya doya kullanıyorum kendisini. ilk kez bir işe yaradın turkcell.
flash player desteklemeyen mobil tarayıcı.
fizy ile uyumlu olmaması ile beni hayal kırıklığına uğratmış olan mobil tarayıcı.