bugün

uludağ sözlük yazar kişisidir.

gotchaaa...

ergenin önde gideni geride durmayanı.

neyse koştur bakalım sözlükte.
ülkenin yüzde doksanı olan asgari ücretli kardeşlerimize laf atarak ilgi çekmeye çalışan ergendir. sanırım asgari ücret alanların parası vizitesine yetmediği için bu derece düşman. sorsan kendide okulda öğle aralarında bir sigaraya beş kişi dönüyordur.

görsel
800 lira alan arkadaşların rahatsız ettiği yazar. (bkz: asgari ücretli lütfen) yani.
her asgari ücretliyi savunanı o kadar maaş alıyor zanneden idiottur. mevzu paraysa kendisini asgari ücretle kölem yaparım. o derece nefret ettim.
öncelikle başına bela daha sonra sorumluluk falan almış kötü olmuş ya.
sözlüğün bitmek bilmeyen yeni nesil trolümsülerinden. oyna abim sen oyna...
Sözlüğün zeka ortalamasını düşüren yazarimsi.
komik olmayan troll. gerçekten sözlükte görüp de bir şeyler öğrenebileceğin bu kadar troll varken tebessüm bile oluşturamamak nasıl bir yetenek. önce biraz daha yaratıcı ol ondan sonra git yap ne yapıyorsan, bari gülelim.
Komikli gay fantezilerini paylaşan kişi.
kimsenin şarlatanı olmayan yazar. Gülmek isteyen gitsin kemal sunal filmleri izlesin. Yani.
nur topu gibi bir troll.

bakalım buradaki subliminal mesajı anladınız mı!

siz anlamadan ben söyleyim (bkz: top)

(bkz: asdfgh) ergence güldüm lan.
Sözlükte tutmamış ve ölmüş bir modayı canlandırmak için uğraşan yazar. Her entrysinin sonuna "yani" ekliyor. Hoş oluyor mu? Hayır. Yaninin belli bağlamları var. Bazen entrynin anlamına o kadar ters düşen bir anlam ifade ediyor ki tüm entry'i al çöpe at.

Bir tek "evet" eğlenceli oluyor, onu da fikri mühendisi fikriyle oytun karan yapıyor ya da bizim gözlerimiz alıştı artık.

yapma çuçuuğum yapma bebişim.* Bilal'e anlatır gibi davrandım sana anla artık.
Sözlüğün sevilen ve sayılan yazarı. Yani.
trollün önde gideni, yani.
engelliler ile dalga geçebilecek kadar ahlaksız bir yazar parçası. sevilmiyorsun inşallah silik yersin.
Özürlülerden rahatsız olduğu için benim de kendisinden rahatsız olduğum yazar. Hakkında baska bir sey bilmiyorum, inşallah empati yapabilmeyi ogrenir.
oytun denen got lalesinin fake hesabidir. ya da daha kotusu, birbirlerine veriyorlardir.
trollüyor beyler bırakın trolllesin tepki vermeyin, isteğini yerine getirmeyin. şuan tepki göstererek amacına ulaştırıyorsunuz.

boşverin benim kardeşimle dalga geçiyor ben allah'a havale ettim sizde susun.
Rahatsızlığını dile getirdiği için eleştirilen yazar.

Koltuğa yatıp entryle kahramanlık yapmak ne güzel. Sen 12 saat çalış, bu havada 300 kişinin bindiği bir otobüsle bir saatte eve git ve içinde bağıran bir çocuk olsun. Bakalım ne kadar sabredeceksin? Yani.
Kimbilir kimin feyki.yeanii.
Engelli insanlarla dalga geçen afedersiniz gerizekalı. Kendi başına gelseydi ne yaparsın? Her an o duruma düşebilirsin. Empati kurmayı bilmiyor.Sözlükten silinsin.
Olmasa da olacak yazar yani.
Yengen lan o hayvan doğru konuş .
tarafımızdan yapılan şikayetler sonucunda silik yemiş yazar. umarım bunda sonraki yeni troll hesabında engellilerle dalga geçecek kadar trolleşmemesi gerektiğini öğrenir. birde insan evrilebilirse ne mutlu ona.
Ömrü kelebekler kadar kısa oldu...yani yani olalı böyle işkence görmemişti.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar