bugün

taraftarlar küfür edince o da küfür etmiş. küfür etmesi kötü ama galatasaray'a bir şey çocuğu diye küfür ederken güzel miydi. yine de küfür etmese iyiydi.
boyu kısa olsa da yakışıklı bir insan. kız olsam kendisiyle ben de evlenmek isterdim. çocuğumuz olurdu.
yeni fatih terim olabilir sol beksiz sağ beksiz şampiyon yaptı.
Maç kazanma oranı en yüksek esmer müslüman teknik direktör unvanını alamamıştır.

Seneye kendisiyle devam etmenin anlamı yok.
başkası olsa 15 puan geri
deydik.o bücür tek suçlu oyuncuları alan bücürdür.messi varıdda oynatmadımı aq.
bu adam dün gece büyük soru işareti bıraktı.
10 kişi rakibe bir tane çözüm bulamadı.

böyle giderse şutlanırsın okan kardeş.
okansız loading..
görsel
Teşekkür edilip ayrılmamız gerekiyor.
bizim halkımız aptal aq. adam bir maç kötü oynattı hemen zırlıyorlar. kazanınca tebrik eden yok.
korkaksın hoca. sen galatasaray ruhuna kimyasına aykırısın. galatasaray dediğin oynayacak, nefes aldırmayacak rakip takıma. en büyük türk derbisine hiç yakışmayacak şekilde oynattın oyuncularını. her biri yerlere attı kendini, oyunu soğutmak adına sabote ettirdin. rakip 10 kişi kaldı. her şey lehineyken kaybettirdin.

ben böyle kalitesizliğe gelemiyorum. oynar katbedersin anlarım. ama rezil bir maç izledik. biz bunları da hak etmedik.

münih maçında kazanmaya, fenerbahçe maçında beraberliğe oynayan taktik deha.
Zahahahahahaha. Ağlayın lan zahahahaha.

görsel
Şu başlıkta belki 10 tane entrym var.
Senin hoca olmadığın ile ilgili.

Hatta şampiyonlar ligi gruplarındaki iyi maçlar ve geçen seneki şampiyonluk sonrası dahi. Herkes seni överken dahi.
Bu şampiyonluklar senin başarının değil, kadronun kalitesinin bir sonucu.

Seni bu takımın başında tutan yönetimin de, senin de.
Defol git.
bu boktan maç tamamen sana yazıyor tosun.
10 kişi takıma bu kadar mahkum oynamak ve öküz gibi kenardan izledin maç boyunca.
alanyaspor ve adana demirspor gibi iki zor deplasmanı 7 gol atıp gol yemeden ve 6 puanla geçmiş olan değerli teknik direktörümüz.
görsel
dün inceden gazı vermişti

görsel
berbat oynayan Kerem aktürkoğlu'nu inatla oynatmaya devam etmesi tek kelimeyle skandaldır.

bazen oyuncuyu oyundan almak onun lehinedir.

(#46890383)
transfere futbolcuya taktiğe tekniğe ihtiyacı olmayan zat. hakemler her şeylerini veriyorlar sahada zaten 6s kazansın diye.
Hocam bu defans oyuncularına ne yiyip ne içiriyonuz niye sakatlanıp duruyorlar amk.
tabi ki her transfere ve teknik direktöre dudak büken, bir türlü beğenemeyen, sabırsız, eleştiride ölçüsüz hatta yıkıcı tarzdaki galatasaray taraftarının beğenmemesi normal olan teknik direktör.
şu sabırsızlık ve memnuniyetsizlik havası çok yoruyor beni.
tüm transfer gecikmelerine, sakatlıklara, kupa geri dönüşü uzamalarına rağmen, bahanelere sığınmadan, görevini layığı ile yerine getirmek amacında olan değerli teknik direktörümüz. umarım yıllarca hem ligde hem de avrupa' da iyi bir grafik yakalarız kendisiyle.
Kanka takma kafana. icardi kalede, muslera sağ açık, zaha stoper, kaan santrafor da çıksanız yine kazanırsınız sizde bu bal oldukça ve hakemler oldukça.
berkan'ı rize maçında stoper oynatarak neyin kafasını yaşadığını merak ettiğim antrenör.
memnuniyetsiz galatasaray taraftarı profiline aldırmadan, adam ve alan savunmasındaki hatalara çözüm arayıp bulması gereken teknik direktörümüz.
bu adamlar zaten 2000' den beri sinir bozucu bir memnuniyetsizlik yaşıyor ve çıldırtıyor. sen de kulaklarını tıka ve işine odaklan hocam. ben ve ben gibilerin yanında olduğunu da unutma.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar