bugün

(bkz: zenci)

kürt kelimesi bir ırkı temsil eder. nigger kelimesi ise bugünün abd'sinde siyahiler arasında kullanılmadığı sürece hakaret olarak görülen, ana akım medyada kullanılamayan bir sözcüktür. sokakta dolaşırken nigger kelimesini kullanırsanız ve siyahi değilseniz dayak yeme ihtimaliniz bile vardır. başkasına kürt diyip de dayak yiyen bir türk'ü henüz görmedim. en başta kürt kelimesi sokak argosundan gelen bir kelime değil, belki kıro olabilir çok zorlarsak.

edit: başlık üstüme kalmış...
zenci yada aşağılık siyah pislik denebilir.
(bkz: Karaoğlan)
'kart kurt'tur.
30 santim.
yoktur. çünkü türkiye sokaklarında nigger diye götünüzü de yırtsanız size dayak atmaya kalkacak siyahi arkadaşlara denk gelmek* zordur. zaten şu "amerika'da nigga diyen beyazları dövüyolarmış" geyiği de bir bitmedi amk.
ağabey. alternatif falan değil moruk gerçek.
yamyamdır aslında tam olarak...
afro-türkler'i bilmeyen cahillerin işkembe-i kübra'dan salladıkları alternatifler.
zenci kelimesi aşagılamak icin kullanılmiyordu ya, yine uzaydan gelmiş gibi sacmalamayin. yamyam yada rengi bozuk alternativ olabilir nigger icin.
arap olabilir. zira siyahi vatandaşlara "arap" diyen 22 yaşında insanlar var hala hayatta. yapmayın gözyağlarını sevdiklerim.
25 santim.
Arap çorap.
kazandibi.
Kanlı Nigar...
Bitter çikolata.
(bkz: nigar)
sabah saat satıp akşam maça çıkan.

veya kısaca saatçi.
(bkz: nigar)
Kara kızak.
tam karşılığı rize li

bir de esmer arkadaşlara

ahahaaaa niggaaaa

falan demeyin

delirir melirir de sonra bir kaç kemiğini kırıverir.
kara moçuk.
sütlü çikolata veya bitter çikolatadır.
25 santim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar