bugün

(bkz: web in göt deliği)
ben demiyorum arkadaş. fransızca bu cümleyi google'a yazdığınızda ilk çıkan site sarkozy'nin sitesiymiş.
macaristan göçmeni bir baba ve yunan-fransız kökenli bir anneden olma, asıl adı ''nicolas paul stephane sarközy de nagy-bosca'' olan oportünist.
götü yere yakın olandan korkacaksın sözüne örnektir kendileri.
vatandaslari tarafindan "sarko" diye hitap edilen.
bizim ülkemizde başbakan veya cumhurbaşkanı görevdeyken hatunu yenilese ne olurdu dedirten fransa cumhurbaşkanı.
renault'nun clio modelinin üretimini fransa yerine bursa'ya kaydırmayı düşündüğünü açıklamasından sonra ülkede işsizliği arttırabileceğini söyleyen ve renault ceo'su ile kararlarından vazgeçmesi için bir görüşme yapacağını açıklayan "sorumlu" bir cumhurbaşkanı. haa aynı anda tayyip bey ne yapıyor derseniz, ülkeye böyle hayrı dokunacak şeyler yapmak yerine kendisine oy veren kahvehane lümpenlerinin ve varoşların hoşuna gideceği üzere, aslında kendisini hiç kaale bile almayan, israil'e fırça atmakla meşgul. çankaya noteri ise kayıp; aranıyor.
mr bean e benzer. Ancak ondan daha yeteneksiz biridir.

edit: imla
(bkz: götlek)*
2008'de Romanya'ya resmi ziyarette bulunan Fransa Cumhurbaşkanı cüce Sarkozy, Romanya Devlet Başkanının çok beğendiği kalemini gizlice cebine atmış, bu çalma anı saniye saniye görüntüsü milyonlarca kişi tarafından izlenmiş, Bu olaydan sonra Almanya Başbakanı Merkel'in "Kalem Hırsızı" Sarkozy'ye değeri yüksek bir kalem hediye etmiştir.
hayatım da şeytan görmedim diyenlerin ne kadar yalancı olduğu bu sima ile gözler önüne serilmiştir.
türkler anasını mı sikmiş bilmiyorum ama tam bir şeytandır.
boynuzlarını görebildiğim şahsiyet .şeytan olduğundan değil aldatıldığından.
özellikle son zamanlar da renault un bursa da üretim yapmasını istemeyen cibileyetsiz insandır. allah (c.c) akıl fikir nasip etsin.
suratından küstahlık akann adam..
bana sokakta sağa sola koşturan sümüklü çocukları çağırıştıran fransa'nın sapık cumhurbaşkanı. cumhurbaşkanı titrine sahipken, hükumetin kadın bakanlarından birinin ırzına geçen herif. bunun bir de italya modeli var ki, o daha fena.
fransa'nın marjinal maganda kimlikli cumhurbaşkanı. eşi carla bruni'nin rol aldığı film setini yanına 2-3 adam alarak polatvari bir şekilde basmıştır, kıskançlık sebebiyle. sevdiğini kıskanmak iyidir de öküzümsü tavır sergilemek bir diplomata yakışmamaktadır..
yabancı kökenli fransız vatandaşlarının, suç işlemesi durumunda vatandaşlıktan atılmasını gündeme alan siyasetçi...

http://www.nytimes.com/20...n/06fri2.html?ref=opinion
eşi carla bruni'nin yer alacağı filmin çekimlerini kıskançlık nedeniyle basan fransa cumhurbaşkanı.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25122110/
galatsaray'ın dünyanın her yerinde taraftarı olduğunu göstermiştir.

görsel
tipsiz.
http://compagniedelapresq...s/medium_sarkogrimace.jpg
fransa'da emeklilik yaşını yükseltince başına bunlar gelmiştir.**
http://www.beyazgazete.com/video/2010/10/16/liseliler-sokaga-dokuldu-kanald.html
bir tür troll bence. ama dünya çapında bir troll.

cahil cühela, kültürsüz, diplomasiden bihaber bir cumhurbaşkanı. yani cumhurbaşkanı demeye dilim varmıyor açıkçası ama öyle. yapacak bir şey yok. aysun kayacı'nın bahsettiği çoban sizin bildiğiniz o çoban değil, bu adamdır işte. kaba saba, patavatsız ve fena halde kıro bir adamcık. eşi carla bruni'yi birlikte film çektiği jude law'dan -sanırım oydu- kıskanıp, seti basmıştır. gülünç.

yani bir tür ibrahim tatlıses aslında. ibrahim tatlıses okusford -ya da benzeri bir okulda- okusa sonuç bu olacaktı demek ki.
fazla bir değişiklik olmazdı. sadece daha "saygın"(!) bir mevkide olurdu ki, bu herifin örneğinde görüldüğü üzere pek hayırılı bir şey değil. sonra başına cumhurbaşkanı filan olur ne biliyim.

angela merkel ve berlusconi'nin biricik oyun arkadaşı.
bu tipsiz bu boyla o kadınla evliyse bana kimse aşktan, sevgiden bahsetmesin...

artık bu dünyadaki dişilerden umudumu kestim. şu dakika namaza niyaza başlıyorum. iyi bi insan olup, cennette hurilerle iş pişirecem.

beni kaybettiniz kızlar.
trt de hakkında yapılan yanlı haberlere bakılınca, akp tayfası tarafından çok sevildiği anlaşılan politikacıdır.
muhafazakar liberalizm'in yeni fransız temsilcisi olan,bu kısa boyuyla ve tipiyle "nasıl fransız erkeği bu?" sorusunu sordurtan cumhurbaşkanı.
ülkesinde(!) yaşayan onbinlerce romanı sınır dışı eden (......) .

-sarkozy yapma, gel buraya, bırak onu!!!
-hav hav havvvvvv!! hırrrrrrrrr...