bugün

Format bilmiyorum ayaklarına yeni yazarmış havası vermeye çalışan eski sümeyye trollerinden birinin yeni versiyonu.

Format bilmiyorsum ama sözlükte ortalığı karıştıracak, akpyi şapır şupur yalamalık konuları maşallah pek güzel biliyosun.
hapşuran yazar.
entryleriyle '' heh lan tam aynısını yazacaktım lan sen varya adamsın'' hissini oluşturan güzide yazar. değerini biliniz.
saygısıyla takip etmemi sağlayan ilk yazardır.
(bkz: #27570584)

Ben anlamadım ama arkadaş güzel anlatmış.
Bu amk diye tabir edilen nick altına.
damadin amcasindan bir adet nick altı.

(bkz: çokta iyi çokta güzel oldu) *
Nickaltına yazmamı rica etmiş bari istek Entry de bulunsaydı ne yazacağımı bilemedim. *~
Ricasini kirmayacagim yazar.

Nickaltini senlendirdim, bize de bekleriz.
ilk defa birinin beklentisini tam olarak karşılıyorum.*
Kalitesiz başlıkların aranılan ismi. Kolay gelsin. Azalarak bitsin.

Haa aynı zamanda ırkçıdır.

[kat: ırkçı yazarlar]
Teşekkür ederim kendisine.
Çok fazla "efendim" kelimesini kullanan yazar. Neredeyse 10 entry'nin 8'inde rastlanan durum. Millete efendim demeye meraklı olmayın. Bir tavsiye.
çift cinsiyetliymiş efenim öyle diyorlar.
severim kendisini, sataşmayın adama fenasikerim.

bir yazar.
Nene li nick alıp "vay be sözlükte neneler de mi varmış?" dedirten fotosunu görünce"Avrupa yakası şesu nick mi almış? Korktum o ne tip " diye şaşırtan yazar. Şesu da akpliymiş öğrenmiş olduk bu vesileyle.
Madamdır.net.
O nasıl bir nick la.
nene cırt olmuş *
ayşe teyze c.suyu gibi.
Son tahlil de anladigim kadariyla .
Bu arkadaş ta sendrom var.
Tanıyı koydum ahali.

Küçükken meme emmemiş yavrucak.
Freud bu konuya domalmıştır, eğilmiştir zamanin da.
zeka sorunu var karmasına terfi ederse kendisini tam olarak ifade edebilecek yazar. Hdp'nin %10 barajını geçmesi chp açısından siyasi bir hamledir. Chp bunu iktidara gelmek, yani hdp'ye oy verecek seçmenin akp saflarına kaymasını engellemek için ister ki akp oyları bölünsün. Akp veya hdp sonuçta teröre taviz veren iki partidir. Abdullah Öcalan'ı rahat ettirmek, pkk'ya taviz vermek isteyenler hdp veya akp'ye oy atıyorlar.

Mustafa Kemal'in askerleri olarak her şeyin farkındayız, zaten bu ülkede kafası çalışan bir onlar kaldı, için rahat olsun.

edit: katiller zaten mecliste abicim, %7 veya %10 3-5 sandalye fazla olur korkma. Akp kendini kurtaramayacak ondan korkuyorum de anlayalım.
trol yapmaya gelmiş vasat isim.
Erkek sanırdım bu zatı.

Bir baktım benim ufaklığa kitlenmiş.

Ilık tahminimce .

Ilık olması kuvvetle muhtemel bir yazar.
(bkz: sikmeseler bari)
Madem hatunların kankası birkaçını bize ayarlasın dediğim yazardır. Hadi göster hünerini evlat. Ahahaha.
(bkz: sevgili gandalf/#27930062)

cnm tşk.

okulda rektöre çelme takmaya çalışan süper güçlü efsaneymiş. köyünün tek ekolü diye duydum.

iyi bir yazar.
ismi en absürd yazar bana göre. gulesim geliyor gulemiyorum, bir anlamda veremiyorum. Nesin sen? Yazarı. Ara sıra yırtık dondan fırlar gibi çıkışları güldürmüyor değil.