bugün

-860 derecelerinde bir karma değeri. az önce bir user'de görmüştüm.
-876 ile orjinaldeli'de görülen karmadır..
en sevdiğim ve hak ettiğimi düşündüğüm ama bana bir türlü ulaşamadığım karma sıfatıdır.
eşik karma değerinde sözlüğün verdiği hata.

mesela eleman login olur olmaz sözlük bu hatayı verip explorer penceresini forcibly olarak kapatmalı.

sözlük hayatı daha bi güzel olurdu sanki.
gördüğüm en saçma karma sıfatı. -300 ile +800 arasında ki karma sıfatlarındaki yaratıcılık bu rakamlar +/- oynamaya başlayınca boka sarıyor. adam oturmuş aklına ilk gelen şeyi yazmış.

"zeka sorunu var" vay anasını avradını yaa. ahah. bir sonraki de, "mal bu yaa" diye bekliyorum.
fazla alınganlık gösterilmemesi gereken bir karma sıfatı. diğer bütün hepsi gibi.
kötü bir karma değeri değildir. bir kez daha okuyun.
mal amınakoyum.
Bulunduğum karma değeri değerim. işte bu hepinizden zeki olduğumu kanıtlar. Evet.
anlaşılamamış entry sayısıyla orantili karma. Ama ters mi doğru mu söylemem.
rehberlik araştırma merkezinden gelen kesin bir sonuç olmadan bir kimsenin zekası hakkında yorum yapmak yanlıştır.
Daha yeni farkettiğim karma.
Yine de isim vermeyeyim oha lan ahahaha gördüğüm en iyi karmalardan, hani cuk oturmuş.
karma gibi karma budur işte.
şahsımın karması.

zall ın burun deliklerine selamlar.
Bu nasil karma lan bana hic uymadı.

Zall değiştir sunu benim gibi adama ayıp oluyor.
boktan bir karma. Yakışmıyor bana, zeka patlamasi yaşıyorum doğru teşhis koyun amk.
en komik ve gercekci karma.
resmen yazarlara hakaret içeren karma.

burda 7/24 yazalim size para kazandiralim zall beyefendi böyle lakaplar taksın bize.
Sözlükte derhal Iq testi yapilarak o hain bulunmalı.
Sorun değildir o olmayan şeyin sorunu olmaz. Olsa duramazsın çünkü.
En guzel karma adlarından biri.
Evet, benimki.
Can sıkan karma. Doğruları söylediğimiz için bu duruma geldik ya.
bugünden itibaren karmamdır. açıkçası içime hiç sinmedi. karmamın hemen yarın değişmesine katkıda bulunun lütfen. oylarınızı bekliyorum.
-881 karma ile sahip olunan şey Sözlükte.

Dahasıda gelir inşaallah. Evet.
Şahsımın karması. Herkese nasip olmaz o yüzden amcaoğlu ile pubda kutluyoruz.
Çok mutluyum laaaaaan.