bugün

Beni isteyen kadınları ben istemiyorum, benim istediklerim de olmuyor. ismail yk şarkısı gibi bi durum söz konusu.
Bihter yeterdi..

Öbürünü gözüm görmezdi.

Anneni öldür dese onu bile yaparım o kadar seviyorum.

sevgilisi olursa en varsa keserim lan.

3 erkeğe birden kıyarım gözüm döner.

izlemeyecektim o diziyi.
görsel
Sevgilimin de beni yok mesela.
görsel
(bkz: entry girilemeyen başlık).
(bkz: ateistler hadi buna da cevap verin)
Ben buna cevap veremem. Var çünkü ne diyeyim?
denk gelmiyor demek ki..
çok basit tipten kaybettik beyler.
Ahahahaha. Tüm sevgilisizler nasıl ifşa edilir başlığı. Güzel olmuş. Zekice.
çünkü kendi paramı kazanmaya başlamadım. parasız olmaz.
Malım çünkü insanlara fazla değer veriyorum sonra işin içinden çıkamıyorum.
Var, kpss ile sevişiyoz biz.
yürüyesim yok açıkçası,ama yüreyen olursa değerlendirmeye alırız.
Yürüme engelliyim...
Uğraşamıyorum çünkü başım çok ağrıyor sevgilim olunca. Beni yormayacak, kafamı ağrıtmayacak biriyle tanışırsam birlikte olurum.
Beğenmiyorlar, yapacak bir şey yok.
Aşk yoktur racon vardır
Aşık olan adamın raconu olmaz
Raconu olan adamın aşkı olmaz
Aşk öldürür racon öldürmez.
Kezo
Ahmet abinin sözüdür bu.
Böyle iyi ya. Gerçekten sevdiğim biri çıkarsa olabilir ama. iki üç günlük oldu bitti istemem. Belki de bu yüzden yoktur.
görsel
görsel
Çünkü 3 cm diyince korkup kaçıyorlar.
yazın on beş günde bir yıkanıyom, yerlere tükürüyom, oramı buramı kaşıyom diye kadınlar beni beğenmiyor .sanki kendileri çok şey !..
çünkü eşşeğin zikinden dolayı diyecem değil evliyim.
Burada ilgisizler pek hani 5 kişiye aşık oluyorum ama bir yere gidiyorum orada tavırları görünce...
Yürüme engelli olduğum için hemen hemen.
Zaten lise ilk sınıfta maldım biraz.
erkek arkadaşımda olmadı.
son ses müzik açarak ta ilgileri üzerimize çektiğimizi sanmıyorum kulaklarını s*kiyoruz herhalde eşarplılar dahil.
doğum tarihi de farklılığı var şahsen 1990 doğumlu değilim ki 2012 de vardı bir tane ama ayrıldım 2015 de bir daha yaptım gibi.
Çok da meşgul etmemek lazım tabi ama 5-6 yıl sonra 2028 2029 da bir kere olur belki.
Bu yürüme engeli doğuştan var hani demiştim zaten keşke en azından tam tersi olsaydı da kolumu kırmamiş olurdum ve o diğer şeyler olmazdı diye.
Yani şey babamı tanıyan çoktur ama ben işte hiç gözlüklü bir ezik gibi duruyor olabilirim ilgilerini çekmiyor gibi bu ilde zaten falan rahatsız edici çok şey var eve gelen misafir teyzeye de pek şey aldırmıyorum zaten nasılsın he he iyiyim.
ya da bunları düşünmeyim yatıp zıbarabiliriz.
Belkide geç doğduk ya da hiç doğmamalıydık doğduğunda bişey olmadı ki yine AK parti vardı kesin ya da Abdullah Gül falan hep bunlar intihar etmeyi tetikleyen şeyler ama kimse üzülmeyecek ki ilgisizlik seni tanımıyorlar yanlarında gezdirdikleri şımarık kendini bilmez veletleri var o yellozların sadece aile fertleri üzülebilir çünkü baba evden ayrıldığında yanlız kalmak istemez belki.
Birileri ile yazışırken de intihar edicem ben yazıp iyi yap demeleri vardı falan ilginçtir bana dokunmuşlardır o gün onlar.
güncel Önemli Başlıklar