bugün

ateist olanların her şeye cevap verdiğini sanan kişinin, yeni bir soru bulduğunda "işte bunu cevaplayamazlar" heyecanı ile sorusunu yöneltmeden önce söylediği sözdür.
ateistlere meydan okuma sözüdür. bu sözün sonunda gelen sorular hep salakça ve mantıksız sorular olur.

- varsayalım beni tanrı yaratmadı. ben maymundan geldim. peki penguenler kimden geldi?
bazı şakirtlerin ise o inandırıcılığı 0 olan ve uydurduklarına emin olduğum bazı şeylerin başına 'bilimsel olarak biliniyor ki' jargonunu ekleyerek sorusuna geçmesidir. klasiktir.
bilimsel olarak biliniyor ki! eee neden bi sen biliyosun o zaman amk denilesidir. o jargondan sonraki gelen sözde* kanıtlanmış gerçek tamamen yalandır.
ateizm yerel kültürleri yok ederek emperyalizmi kolaylaştıran bir asimilasyon yöntemi olabilir mi?
(bkz: cevab veremedi)
çayla kahvaltıda yenir.
acaba nedir nedir?
Ya arkadaşlar kusura bakmayın sizi hep böyle rahatsız ediyoruz ama. Hızlı kilo vermek için ne yapmak gerek, onu bi sey ederseniz.
koca yazı öğle ve akşam yemeklerinde cacık yiyerek geçir
gerçi ruhun kilo alıyo ama olsun beden eriyo..
şahitlerim de var ayrıca..
Arkadaşlar kusura bakmayın sizi yine rahatsız ettim ama, sabah ezanını duyunca size de bi ürkme geliyor mu lan.
görsel