bugün

işte bunu demeyi kesip sosyalleşmeyi denediğin zaman olacak.
ne bileyim amk.
Tipsizim, sıkıcıyım, kasli falan da degilim ve yeteneksizim.
çünkü sevilmedik. bunun mazereti yok.
Sorgulanmasına anlam veremediğim. Bu soru biraz "neden varlık var?" sorusunu andırıyor bana. Doğal olan durum bu: varlık! Neresini sorguluyorsun arkadaşım? Totoş musun? (bkz: totoloji)

Acaba doğal olan durum ilişkilerimiz mi, yoksa yalnızlık mı? "insanlar çift yaratılmış." gibi geleneksel bir yaklaşımı benimseyenlerimize elbette bir sözüm yok; fakat yalnızlığı tamamen aykırı, doğal olmayan -ve hatta zararlı- bir "kurum" olarak görmek neyin nesi? "Onların var, benim yok." mudur olay, anlamıyorum.
Herkesi kendimden küÇük görüyorum. Maalesef elimde degil.
çünkü hıyarın tekisin.
ılık sorusu.
(bkz: Neden mizah)
nedenmi sevgilim yok? tipin ne kadar iyi lan çevrendekilere bir bak karşılaştır onlarlan kendini, ne kadar ağız yapabiliyorsun yada insanları güldürecek kadar espiritüelmisin hadi onuda geçtim kendine ne kadar öz güvenin var lavuk! bunların hepsinin kazanılmasının en iyi yoluda ortam görmektir hacı.
seveni bulamadik.
sevgimi hakedecek biri çıkmadı henüz karşıma.
yanlız daha mutlu olduğumu düşündüğümden dolayı. yok la kabul eden kız yok ondan. *
çünkü hep terk ediliyorum.
Çünkü kimse bana ve deliliğime katlanamaz.
çünkü kafa dengi birisi olmalı sevgili. isin garibi çevremdeki bütün kafa dengi kızlar kankam.
tek cevap:olmasini istemediginden.
Çünkü yeni ayrıldım anasını satim.
çünkü cinsiyetimde insan yok!
neden olsun? (bkz: soruya soruyla karşılık vermek)
sevgilimde ayrılalı 2 ay gibi oldu ondan beri yalnızım.
Sana söyleyeceğim ya kızlara ilgi göstermediğinden ya da şu an hala bu statüde isen.
güvenemiyorlar bana fazla güzlemişim. evet.
ya kezban çıkarsa korkusu yüzünden.
görsel