bugün

entry'ler (5337)

en fakir özelliğiniz

Malikane tarzı evleri görünce "bu evi nasıl temizlerim ben yeaa" düşüncesi. Vizyonsuz sanki öyle evde oturunca sen temizliceksin evi.

barry mc monroe

Barış manço nun TRT de kurguladığı müthiş karakter.

Kendisiyle 4 yaşındaki oğlumun barış manço hastalığı sayesinde tanıştım. Bu zamana kadar hiç görmemiştim bu videosunu. Barış manço un ilk yaptığı şarkılara kadar dinlediği için tesadüfen YouTube da gördüm. Barış manço un nasıl bir dahi olduğunu ve kendini resmen ti ye aldığının göstergesidir. Adı bile kendi ismine benzer ilk başta kurgu olduğunu anlamamıştım video yu izleyince anlıyorsunuz. Barış manço eğer Amerika da yada Avrupa doğmuş olsaydı nasıl bir dünya starı okurdu onu göstermiş resmen bu kurguda. Mekanı cennet olsun. Oğlumun sayesinde sabah akşam anıyoruz kendilerini.

sözlük yazarlarının itirafları

Evlat uyumaz benim uykum olur evladın uyuyacak tutar deliksizce bende uyku olmaz.

pink floyd un en iyi şarkısı

Wish you were here en iyisini
Diğerleri guzel.

05554441500

sabahın 8 inden beri arayan nuamra. açıyorum lütfen hattan ayrılmayın sizi aktarıyorum diyor. internette araştırdım avea müşteri hizmetleriymiş. yerim yalanını gidiş başına 0555 mi koyacak koskoca kurum. orasının 4441500 dür bu numara aspıktır açmayın dedeler.

otobüste yer isteyen hamile bayana yer vermemek

Seni dogurandi hamileydi sana.

şu an dinlenilen şarkının en vurucu dizesi

Dinle uzaktan çalan şarkı hicazdan
Taktik seninle bir bir yangını yeni baştan.

sözlük kızlarının fotoğrafları

görsel

sözlük yazarlarının benzediği ünlüler

bundan 10 yıl önce kadar drew barrymore şimdi ise mi la jojowich diyen de var tatyana ryzhkova diyen de var.

kukla

(bkz: kuzenim yazmış)

sözlüğün en evlenmelik kızı

Ben bile evlendiysem umudumuzu kaybetmeyin gençler.

yapılışı kolay tatlılar

yalancı tavuk göğsü

1 bardak un
1 litre süt
1 bardak şeker
1 paket vanilya
1 kaşık tereyağı

tencerede devamlı karıştırın koyulasinca tepsiye dökün. mis gibi. dilerseniz üstüne kakaolu bisküvi kiriklayin.

Afiyet olsun.

(bkz: şef herasmus)

kavga edeceklere tavsiyeler

etmeyin. kavga acizliktir pasifliktir etmeyin.

şu an dinlenen şarkıdan bir kuple

aşk canını yaktı demek bense sevda küllerini
her dolunay gecesinde gökyüzünden topluyorum...

yazar nicklerinden meslek tahmini yapmak

ulu tengri: imam.

evlenilecek kişide aranan kriterler

olması.

baba

özlem, özlenen sevgi sıcaklık, güven kokusu,huzur...

aynaya baktığında onu görmek,ona benzemek güzel ancak cenaze gününde sana bakıp bakıp "aynı babansin, sana bakınca babanı görüyorum " deyip aglaninca daha bi hoş olursun...

edit: gece gece hortlatmayin su baba başlıklarını ya! 3 yıl geçti baba yazısını görünce bile burnum siz lar...

ipek erdem

kocamın sınıf arkadaşı. lisedeyken çok havaliymis.

üstteki yazar önceki hayatında kimdi

matruska.

üstteki yazar önceki hayatında kimdi

kristof kolomb.