bugün

biz bunlari işledik. nasıl olacağı anlatılırken beni de uyandırır mısınız?
Seni hiç alakadar etmez.
Bi 31 ci nin ilanı.
ilk maddeden sonrasını okumadım. Umarım gönlünüze göre birini bulursunuz. *
Devir artık değişmiştir. Kadınlar evlenip çocuk bakmak, evde temizlik yapmak, bulaşık yıkamak istemiyor.
Barbie filmi neden bu kadar popüler oldu? Mahallede bile barbie t-shirti giyen teyzeler var.
Kadınların ne istediğini bilirsen onlar sana gelir.
bu kadar kişinin sevgilisi yoksa kimin var diye düşündürür.
Ya ben yanlış insanım ya da onlar. Belki de zamandır.
Kuşkusuz çünkü herkes nasıl bir şerefsiz olduğumu oracıkta anlıyor.
Ya çok çirkinim ya çok güzel. Ortalama olsam bence sevgilim olurdushdh.
istesen olur sanki Alp dağlarinda yaşıyorsun ya beni deli etme çalışıyor bu sözlük.
Düşündüm de mantıklı bir açıklama bulamadım..
hasta bir teyzeniz varsa barışla fingirdemeyin.
kimseye yürümediğim için..

bu tabiri de hiç sevmem.
nasip olmadı.
Yürüme engelli olduğum için.
sürekli reddediliyorum, hiç haketmediğim halde.
Kalbimi yoruyor.
benimde sevgilim yok evet özgüvensizlikten kaynaklı bir durum. en azından benim için durum böyle.

özgüvenliyseniz ama sevgiliniz yoksa tipsizsinizdir, hem özgüvenli hem yakışıklı olup sevgiliniz yoksa büyük ihtimalle paranız yoktur.
Çünkü bir kıza para yedireceğime gelecekte ki mirasım olan kitapları satın alırım daha iyi.
şaka maka finansal köle arıyorum, beni çekip çevirsin, altıma araba çeksin, evimin kirasını ödesin var mı böyle zengin hatun içinizde ? tüm bu masrafın karşılığını bedenimle ödeyeceğim...bedenime sahip olabilirsin ama ruhum kiralık onu satamıyorum, şeytana sattım zaar...
en son sevgili oldugum kizla cafe de tanismistik 5 ay falan iliskimiz oldu. bir kac kere mekanda otururken alakasiz bir sekilde bana eski sevgilisinden bahsetti benim de bu kafamda soru isareti birakti kizdan gün gectikte sogudum ve ayrıldım. simdi ne durumda bilmiyorum fakat kesin o eski manitasına geri dönmüstür adım kadar eminim.
işime gelmez çavuşu tokatlamak yok başka kızların götlerine bakmak yok.
Beğenmiyorlar.
çünkü herkes flash tv.
Çünkü sevgili yapmak, çorap giyip çıkarmak gibi bir hâle dönüştü. insanlar duygusuzlaştı.

Sevgilim yok mutluyum. Güvenemezsin ki zaten, güven olmadan nasıl yapacaksın?

Onu geçtim cepte 5 kuruş para yok hangi kız bakar bize? Önce bir aç karnımızı doyuralım.