bugün

nasılsa dağılacak diye odasını da toplamıyordur.
denemeyip bilemeyecek olan karamsarlık abidesi güruh.
nasıl olsa vermez diyerek tanışma gereği duymayan erkektir.
- çıkma teklif etsem kabul etmezdin di mi?

+ tabiki deeee.

- isabet olurmuş.
hayatının hatasını yapan erkektir.
kendisinden bile umudu kalmamıştır.
Umutsuz ev erkegidir.
çok sevimli utangaç erkektir. sevimli demişken çocuk sevimliliğine sahiptir hani mal bir çocuğu amcaya adını söyle söylesene yavrum niye utanıyorsun derler ya bu da öyledir işte. bu küçükken amcalara pipiyide gösterememiştir.
baştan kaybetmiştir.
böle düşünen erkeklere iki çift lafım var;
'' doğmamış çocuğa ne don biçiosun be gülüm. ''
şu denklemi kafasında kurar:
kızın kabul etmesiyle yaşayacağı mutluluk < reddetmesiyle yaşayacağı hayalkırıklığı ve ruhsal çöküntü
(bkz: nasılsa ölecez diye doğmayan bebiş)
(bkz: nasılsa ölecez diye döllenmeyen yımırta)
daha önceden ilkokulda birisine aşık olduğu için sınıfça dalga geçilen çocuk olduğu için teklif etmeye korkmaktadır. büyük ihtimalle de yengeç burcudur.
nasıl olsa sıçacam diye yemek de yemiyordur.
özgüveni olmayan erkektir. net.
yanlış yapan erkektir.

bir söz vardır bak. "hayat senin ne hissettiğinle, ne düşündüğünle ilgilenmez. hayat sadece olasılıklarla ilgilenir". o yüzden olasılıklara şans vermek lazım. sen zarı at, ne geleceğine, gelenle ne oynayacağına sonra bakarsın. hayata şans ver dostum, oscar konuşması yapıyormuş gibi hissettirme bana kendimi.

ha, bir de bunun tam tersi olarak, nasıl olsa kabul edecek diye balıklama atlayıp, anında reddedilince eşekten düşmüş karpuza dönme hikayesi vardır ki bu abinin, o rezil filme oscar verecek akademinin aklına şaşarım ben.
hayır cevabından korkan erkektir. söylediğiniz anda belki üzülürsünüz ama dağlar kalkmış olur üstünüzden.
belki de çok şey kaçıracak olan erkektir. bazen yaşanması gereken şeylerin yaşanmasına izin vermemiz gerekir.
Isteyenin bir yuzu vermeyenin iki yuzu atasozunu bilmeyen erkektir.
hayatı boyunca güzel kızlarla sevgili olan erkeklere bakıp, ''lan bu kız bu çocukla nasıl birlikte olur'' demeye mahkumdur.
öz güveni eksiktir.. kötü bir durum..
(bkz: özgüven)
(bkz: işte o benim) *
üşengeç erkektir.
garantici erkektir. reddedilip kırmızı pancar olmak istemez.
korkaktır; bence bir an önce konuşmalıdır.tarih nasılsa sevmez deyip sonradan kendine deli gibi aşık eden erkeklerle dolu...