bugün

ibadet etmiyorum ama kalbim temiz diyen insanla aynı kefededir.
sevişmeyi sevmekle, seviştikten sonra verilen parayı sevmek arasında büyük fark vardır efenim.
bu insanlar aptaldır, olay tamamen duruma göre değişen bir olaydır.
coktan patlaktir.
Bana göre bacak arasına bile hakim olamayan birinin değer verilecek bir yanı yoktur. Hayvandan farkı yoktur sadece haz odaklı yaşar, iradesi bir köpekten bile düşüktür. Buradan namusunuz umrumdaymış gibi anlaşılmasın hiçbiriniz sikimde değilsiniz. Sadece beni rahatsız eden şey zevk alma peşinde koşan ve hayvanlar gibi sikişen insanımsıların gelipte burada normali buymuş gibi davranması, kendilerini rahatlatmak için bahaneler uydurması.
Milletin baska derdi kalmadı mı diye soruyorum siZe ne arkadasım ister yatar ister kalkar insanların namus bekçiliğini yapmayın herkes kendinden sorumludur. Allah'a hesap verecek olan da kendisidir.
doğru söylemişlerdir.

sevgilimin sikilmedik yeri kalmadı, buna eminim, ama seviyorum. napacaz şimdi?
Haklı insanlardır.
bacak arasını kaybetmiş namusunu başka yerlerde arayan insandır.
ya vuruyordur ya da vurduruyordur zannımca.
Saçma bir savunuş yapan insandır. Atıyorum bir hayat kadını namus bacak arasında değildir, beyindedir dese ne işe yarar. Beyin zaten soyut birşeydir.
ne namusu lan? bu kavram bile hakaret bence. bırakın yaşasın insanlar nasıl yaşıyosa.
yaptığının haram olduğuna toplum ve dini ağır baskıyla, cehennem korkusuyla derinden inanan bi' müslüman kadın ilerde evlenip felsefe yapabileceği, düşünebileceği anı bulduğunda elbette eski yaptığı büyük haramlardan pişmanlık duyacaktır. kendini gereksiz yere kötü, zalim, şeytan görerek bu ruh halini çocuklarına şiddetle dahi melankolik bir ruh haliyle yansıtabilecektir. haramlar tahrik edici sınırlar olduğu için müslümanların en çok suç işleyen kişiler olması normal tüm dünya genelinde. niye aynı durum japonya ya da norveç'te yoktur? çünkü hiçbir kimse cehennemle, namusla kızının psikolojisini kökten tahrip edip bozmaz, psikopat ruh hali kazandırmaz. türkiye'deki gibi mide bulandırıcı bir toplum olmadığı için de kimse dışlamaz, aşağılamaz, şiddet uygulamaz; islam kurallarını tek gerçek telkiniyle zorla dayatıp uygulatmak için. bu yüzden o insanlar gayet mutlu ve huzurludur hayatlarında.
bir eylemin ahlakiliği o eylemde yer alan irade doğrultusundadır. normal bir insan irade sahibidir ama bağımlılarda bu tip bir irade yoktur. bağımlı bir kişinin eylemlerinin ahlakiliğini sonuçlarıyla mı yoksa sebepleriyle mi değerlendireceğiz olarak bakarsak ben de bu kategoride sayılabilirim.

(bkz: Nymphomaniac)
götünde der bana namuslu ve dürüst insan göster bu zamanda der ,ayrica japonyada bile namus kavrami yok diyen arkadas, sen uzak dogu kültürünü bilmiyorsun herhalde, ordada burdaki gibi kizlarin bakireyken evlenmesi gerektigini savunuyorlar hatta ayni bizdeki gibi diktiren kizlar var evlenmeden önce, ama burdaki gibi abartili namus bekciligi ve namus kavrami/olgusu yok orda o dogru.
adam akıllı her yetişkin insanın bir cinsel hayatı var iyi kötü. şimdi sen eğer sırf aktif bir cinsel hayatı var diye bir kadına motor damgası vurursan dangalağın tekisin derler sana. tamam kucaktan kucağa atlayan biriyle zaten işiniz olmaz eğer kendinize saygınız varsa. ama bazen asıl mesajı kaçırıyosunuz yani namus bacak arasında değildir derken insanın iradesiyle edebiyle alakalı bişey bu daha çok. karşımdaki bana karşı dürüstse ve benimleyken edebiyle takılıyosa patlak zarı benim sikimde olmaz ben onu başımın tacı yaparım.
Ya pezevenk sen karı sikerken iyi oluyor ama tepkisini gerektiren cümleler.
doğru demiş insanlardır.
insanın ruhu fahişe olmasın.
Akşam bir erkekle yatıp, sabahına aşk twitleri atan Türk kızları.
Namus diye bir şey olmamasından kaynaklı haklı kişi söylemi.
namus kavramı, erkeklerin kadınları dizginlemek için uydurduğu sonra da onları kendi isteklerine göre şekillendirdiği, kadına yük bir kavramdır.

o yüzden nerede olduğunun pek bir önemi yok.
niyetleri belli olan insanalrdır. azdırmışlardır. açık ve net.
Valla ben kulağın arkasında diye biliyorum.
Bi silkelenmedik kulağın arkası kaldı diyolar ya mesela galiba orası gitti mi baya namus gidiyo.
Bilemedim suan.
Kulak arkası çok mantıklı ama.
(bkz: lord varys)
peki orda değilse nerde aramali ?
bu soruya en iyi cevabi bacak arasini kaybedenler verir hadi onlari dinleyelim .