bugün

Sinirden ellerim titriyor.
Ağızlarının suyu akarak aşkı memnu güzellemesi yapanlara nedense ağır gelmiş son yasanan olay. Ahlaksızlığı bu kadar normallestirirsen sonuçlarına da ağlayamazsın.
görsel

Babasının karısıyla ilişki yaşayan it!
Bu yılın kahpelik ödülü bunlara verilsin.

Hiçbir erkek böyle kahpece bir şey yaşamamalı! Ekran başında ben çıldırdım adam nasıl sabrediyor aklım almıyor. Cidden çok aşağılık bir olay..
Çocuğun suçu bile kanitlanmamış. Kameralarla 5 polis birden almaya geliyor, birde kelepçe takıp kafasına bastırıyorlar. işleri güçleri şov yapmak. Sorun çözmek falan değil. Müge yapamıyor artık bu programı. Orda car car konuşan kadının uzerine gitmiyor, tane tane derdini anlatmaya çalışan sakin çocuğun üzerine gidiyor. Kadının yüzünde meymenet yok, kör olmak lazım bir seylerden korktuğunu görmemek için.

Şerife'nin kocası güvenmediği için şerife'yi savunmamıştır.
Yalçın tutuklanmış.
knk kız çirkef evet ama araba babasının ve babası ortada yok insan o durumda her şeyi suçlayabilir.
Müge bir olayin daha çözümüne yaklaştı gibi. Oraya bu gün gelenlerde sıkıntı var .
Yazık yalçın diye bir çocuğu arada aracı diye kullandıkları bir olay var. Çirkefte bir kadın var karşısında, sürekli çocuğu suçlayıp duruyor. Gayet efendi ve sakin bir çocuk. Bu çirkef kadınla bağlantısı olabilir ama bu çocukla bir bağlantısı olamaz. Kullanmışlar çocuğu belli. inşallah temize çıkar. Daha bugün izlemeye başladim kadınların birilerinin üstüne suç atmaya çalıştıklari çok belli.

Müge anlı eğer suçsuz yere bu adamın üstüne gidiyorsa ah alır. Müge saçmalıyor persembe gelseydin diye.
isa Dumlu, canlı yayında Mustafa Hakkulu'nu öldürdüğünü anlatmıştı. Bir kişi daha varmış felaket bomba gibi bir olay.

https://www.sabah.com.tr/...rabadaki-diger-kisi-kimdi
Oha millet canlı yayında alındı bir bir gözaltına.
Devam ediyor gözaltılar.
Kozan'daki cinayette millet birbirine girdi.
canlı yayına bağlanırken cesedi bulan adam gözaltına girdi. Ve yaşanan arbedeyi jandarma havaya ateş açmasına rağmen zor dağıttı diyebilirim.

Bu olay Allah korusun kan davasına bile gidebilir gibi.
Ben ilk kez görüyorum böyle bir şey müge'de.
Birbiriyle ahırda s2şen köylüleri her gün ekrana çıkarırken, somalili katil piç kurusunun öldürdüğü kuryenin ailesini çıkaramayan akp'nin ekran figürü.
Bu kadinin kafasi farkli calisiyor. Kendine ait fikirlerin hepsini dogruymus gibi lanse ettiriyor. Senin her dedigin sey dogru olamaz muge anli. Millete yargi dagitma. Tabi para var. Yoksul olup oraya gelenlere laf sokmak çok kolay degil mi?

Bi de bugun tesadufen denk geldim. Adamin nikahli karisi ile yasadigi iliskiye tecavuz dediler. Harbi bu kadar olur. Sacmalama konusunda bir dunya rekorudur kendisi.
müge anlı'da olan olaylar beni ürkütüyor, şimdi de adam karısı röportaj yaptı diye kıskanan adamın karısı şuan ortada yok kim bilir ne yaptılar Allah korusun izleyince bazen neler oluyor diyorum. (bkz: )https://www.sabah.com.tr/...-sirf-roportaj-verdi-diye
şu anda bir rus kadın var sevgilisi dolandırmış... kadın konuşurken sürekli;

"yevaraklar var" diyor ve bunu söylerken "ev" kısmını yutuyor. ofiste ikidir kahkaha atıyorum.
bu konuda istenmeyen birine katılıyorum.
Cumhur milletvekilliği vermeyi düşünüyormuş!

%2-2 buçuk halkta karşılığı var denilerek.

Kaynak: birden fazla gazete.
filtre kahve...
Sinan'ı hırpaladı hırpaladı ancak arife gökçe olayını çözemedi. Ne oldu o olay. Evet.
bir atv programı sunucusu.
yüzü fesat gözüküyor.
cinci erol tangut'un hapis yatmasına sebep oldu diye okumuştum.
Yüzüne ne olduğunu anlamadığım kadın. Ne güzeldin sen be müge. Ne yaptın kendine böyle? Ayrıca sinan konusunda gördüğümüz kadarıyla eski formundan uzaktır. Tahtını didem arslan yılmaz'a kaptırmak üzeredir.
Sinan konusunda patladı…
- bence adam katil.
- ama sosyopat. Yani empati diye bir durumu yok, adam senin canının yandığını falan iplemiyor, sen ona göre sadece avsın.
- bu adam müge anlı’nın klasik taktiklerine düşmez, mevzu da köy yerinde. Kamera yok, bir şey yok.
- teyzelerde de mevzu derin, buna poşet moşet taşıtmışlar, bir biçimde telefonlarını almış..
- adam biraz da buraya güvenerek çözülmedi. Gittiler, çok da temeli olup olmadığı belli olmayan bir beyanla kuşu kafeslediler.
- iyi oldu mu, oldu. Adamın dışarıda olmamasına seviniyorum, aMa bu şekilde değil. Adıyla sanıyla kendi suçundan, teyzeleri bularak falan olmalıydı.
- bu abla da, fazlaca “arkam aşırı sağlam”a getiriyor. Öyle olabilir ama bunu fazlaca göze sokması, yöntemlerinin ya da ulaştığı sonuçların mahkeme nezdindeki meşruiyetine de gölge düşürebilir. Herifin biri “müge anlı’nın sağlam arkası bana tezgah kurdu” dese hem o kadar emeğe yazık olur, hem katilin/tecavüzcünün biri salınmış olur… antipatik görünmesi de cabası… onu da bırak, bazen gerçekten işe yarayabilecek olan o arkaya da zarar veriyor, verebilir. Güzel bir iş yapıyor ama bu ara güzel bir biçimde yapmıyor.
- bence yakında teyzeye tatil verirler. Fakat iyi olmuş da demem.. bir noktada toplumsal bir hizmet de görüyor. Palu ailesi gibi bir cehennemlikler topluluğu ile aynı yolda yürümüyorsak, müge anlı ve ekibinin çabalarına da vefa gösterilmeli..
- ama bu aralar yolu yol değil. Bu kadar sansasyonel olmayan bir iki vaka ile mevcut antipatinin izlerini silmeli, biraz da davranışlarına çeki düzen vermeli.
“Müge Anlı ile çalıştığınız için pişman mısınız?“

Arif Verimli: “Orada olanlar toplumun gerçeğini yansıtmıyor. Davranış bozukluğu olan bir tutam insanı getirip bin kişiye izletiyorlar. Toplum o değil”