bugün

Kim olursa olsun, ne olursa olsun kişiyi ifşa etmek karaktersizliktir. Sana guvenmiş bir şeyler paylaşmışsa ne yaşanırsa yaşansın bunu üçüncü kişiyle paylaşmak karaktersizliktir ve hatta serefsizliktir.

Yazarı tanımam etmem. Tanımakta istemem lakin, yine de üzüldüm. Üzüldüğüm şey ise böylesine bir zavallıya içini dökmesidir.

bu sanal alemde kimseye güvenmeyin.
telefonda şöyle yapmış da aynı anda başkasıyla da konuşuyormuş da yok çocuk dokunsalmış da.

bize ne amk ya. seni gerçekten 1357 kişiyle aldatmış olsa bize ne.

kalkıp senin nick altında ılıktır yazsalar ne olacak? bu kadar kolay mı amk? ben de gideyim ona buna sallayayım o zaman.
(img:#1308930)
profil fotoğrafına bayılmadığım ve açıkçası pek okumadığım yazar.
Tanımam etmem, muhabbetim de yoktur.
Lakin doğru olsun ya da olmasın, yazarı, nahoş sıfatlarla, sözlükte ifşa edip, karalama maksadıyla yazılan edebe,insanlığa, nezakete aykırı hadsiz entryi boykot ediyorum.
Erdemden dem vurup, erdemsizce beyanlar vermek hoş değil.
Adam olmak da bu değil!
Edep yahu!!!
Kaç tane var kardesim bunlardan yav. Bir anliyor bir anlamiyor. Ayni anda mi idare yoksa zall bey goruyorsun diymi. Neler neler.
ziyagil çizgini bozmamalıydın.

bir yazar.
Çakma nickli birinin suçlamalarına maruz kalmış yazar.

Ha çakma hesaplı kişinin gerçek hesabını biliyorsa söylemesi gereken yazardır.

Sözlük hatunları ona göre muhattap olsunlar o kişiyle.*

Bir nevi amme hizmeti bir nevi ben yandım siz yanmayın hesabı*
Lan niye ifsa ediyosun kesersin muhabbeti olur biter.

Hem nereden bilecez böyle bir sey oldugunu belki sen kizi karalamaya çalisiyorsun.
Ben de mizahtan-az-anlayanhatun yapıyım da ortalık iyice şenlensin.

Sen bihtersin. Gerçi o da bni bni bhtirini, nikli başka yazarla karışıyodu. Böyle düşününce de normal geldi bu nikin.
Kavga var gene mısır bitti al işte mutlu musunuz...
Yillardir tanirim, kendisini de erkek arkadasini da. Ikisi de cok duzgun insanlar. Sizin karakteriniz boyle olum ulasamadiginiz cigere mundar demece.

Aranizda bir sey olsa anlarim da bu kuyruk acisi ne lan? Kiz nickini degistirdi diye mi tantana?

Ne kadar acizsiniz amina koyayim.
Böyle saçma kızlarla uğraşacağıma gider rusca öğrenir, siktirolur giderim amk.
Oooow mizahtan anliyor. Şöyleki en çok favlanan esprilerime oy veriyor. Yalniz biraz korkuyorum ondan. Ulu duvarinda ki o kadin gibiyse. Allahuakbaaar.
Selamun aleykum arkadaşlar ben geldim napiyonuz? Ehehe.

Demek eline kız eli değmemiş oğlan çocuklarının saf ve temiz duygularıyla langirt oynar gibi oynuyormuş he? Vay zilli vay. Fırfır da yapmıştır kesin.

Ne kadar doğru bilemem, bizi de ilgilendirmez zaten. Hikaye bu ya, hatun kimle ne yapacağını öyle bir kestirmiş ki buluşma olayını erteleye erteleye ağlatmış yavrucaklari buraya kadar sazan gibi dökmüş Puahhaha.

Altın günü yapıyoruz gelsenize.