bugün

Anlasa iyiydi aslında.
Arkadaşlar mizahtananlayanhatun ile mizahtananlamayan hatunu karıştırdığınız için size hep kırgın kalıcam.
Memelerimide atmıcam, gidiyorum.
Misir çerezi, cips, kola eșliğinde, Kahve de arkadașlar ile bakıp, sõzlüğe foto atmasini heyecanla beklediğimiz yazar, hemide bağyan bir yazar.
ne espri yapsan mal gibi bakar sende öyle kalırsın.
(bkz: sözlükte kız nicki başına düşen abaza miktarı) başlığıyla hayatının kıyağını yaptığım, yalnız, kimsesiz, yazanı çizeni olmayan, süt gibi tertemiz bir kızdır.
Açık ara en antipatik yazardır kendisi .
merhaba, ben meriç!

(bkz: meriç)
severim kendisini.pek yazışmışlığımız yok ama gayet hanımefendi biri olabilir.
Sevgilim yok. Evet.
Yanlış yere yazmışım ben mizahtan anlayan hatuna gelmiştim ama buda hoşuma gitti.
ismi nedense hoşuma giden yazar.
Ben size demedim mi işe evi getirmeyin diye. Allahım ya. Hiç mi profesyonellik yok sizde anlamadım ki.
pek bi memeli.
Pek bi havalı.
Aslında mizahtan anlayan yazar.
Kaç tane var kardesim bunlardan yav. Bir anliyor bir anlamiyor. Ayni anda mi idare yoksa zall bey goruyorsun diymi. Neler neler.
anlıyor.
(bkz: #35552746)

yardı.
anlıyor ama!
isminee tezat yazar.
(#36283124) Allaaah valla korktum Ablanın bu entrysinden. Sanki bana tokat gibi çarptı. Hani böyle kavgada insanlar hararetli der ya aynı onun gibi. Bir tırsış.
çok uzun bir nick tutmaz.
narsist bir canlıdır. ucuz reklam peşinde koşmak için fake hesaplarla, kendi kendisine iftira atıp daha sonra "bon o hosobo mohkomoyo vorocoğom" diye gerçekleşmeyecek eylemlerin başlığını açmaktadır. tedavi edilmelidir.
simdi bunun hatunla beyle alakası yok bence. mizahtan anlamıyosa en azından senin mizahından anlamıyosa ve kendi mizahı da yoksa olmaz o iş. canın sıkılır yani bak anlatırken bile sıkıldım yapmayın böyle şeyler.
Birisi sirf cirkeflik amaciyla gelip hesap acmis saydirmis gitmis
Gordugum kadariyla pek bi isede yaramamis
Guzel yazan bi yazar, devam etmesi dilegiyle.
yahu sözlük kavgalarını neden kaçırıyorum her seferinde bilen biri anlatabilir mi bu aralar kaos açlığı yaşıyorum.

tanım: hakkında sansasyonel iddaalarda bulunulan yazar.