bugün

microsoft´a ait chat, konusma, dosya degisimi ve not almak icin kullanilan bir platform.

görsel

bu hizmet office 365, microsoft office ve skype ile birlestirilmistir.
microsoft teams su anda 26 dilde mevcuttur. 14 mart 2017´den beridir hizmet vermektedir.

genelde firmalar tarafindan büyük ragbet görmektedir. is arkadaslari ve müsteriler ile birlikte uzaktan video, konusma veya chat ile konferanslar saglanmakta.
ilk kez kullandım ve bütün şirkete rezil oldum desem yeridir...

Bir toplantı organize edelim dediler, gerekli kişileri ekledim ve gönderdim toplantı davetini fakat kanal aracılığıyla bütün şirketi seçmiş ve ne kadar mail adresi var ise hepsine göndermiş daveti...

Beş dakka sonra Skypedan yazan, telefonla arayan haddi hesabı yok... Arge müdürleri, finans direktörleri yusuflamış, patronun işi sanıp alel acele konuyu öğrenmeye çalışıyorlar...

It ekibi durumu düzeltene kadar akla karayı seçti, sistemin bir açığını da öğretmiş oldum kendilerine...
Microsoft'un zoom benzeri uygulamasıdır.
teknik uzmanı olduğum, microsoft instant mesajlaşma, canlı yayın ve web toplantısı yapma özellikleri olan, Skype'ın devamı niteliğindeki ürünüdür.

teknik konularda desteğe ihtiyacı olan kurumlara ücreti karşılığı, hizmet vermekteyim.
-yardım istek entrysi-

Hesabımla ders Linkine tıkladığım zaman "üyesi olmadığınız kuruluş bağlantısı" uyarısı alarak giriş yapamayarak ana sayfama dönüyorum.

Sebebi ne olabilir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar