bugün

grubu 1. bitirip iddaasını devam ettirdiği için ihtimal dahilindedir.. gerçekleştirmesi zor gibi görünsede uefa'da başarı gösterdikleri de açık bir gerçektir..
götlerinden damlayan balı doldurmaları için kesinlikle uefa kupası gibi büyük bir kap bulmaları gerekir bu nedenle neden olmasın demekte olduğum olasılıktır.
ertuğrul sağlama haksızlık yapıldı nidalarının yükselmesine sebep olabilitesi* yüksek olay.
isteseler atom mühendisi bile olabilirler. bu takımdaki sabır kemal kılıçdaroğlu'nda yok. yunanistan'ın anti futbolunu hortlattılar. şu dakikadan sonra her şey olabilir.
metalist in uefa kupasını almasıdır. zordur ama beklenir bu gidişle
son benfica maçını izlemedim ama o maça kadar daha gol yememişlerdi. bazılarımız bal diyorlar ama adamlar takır takır takım savunması yapıyor, hızlı oynuyor ve mütevazi kadrolarıyla kazanıyorlar. blokları birbirlerine çok yakın oynatıyorlar. anti futbol eleştirisi yapılabilir ama adamların etleri ne butları ne? hücum futbolu oynayacak yetenekte bir kadroları yok. şeker olmadan helva yapmaya çalışmanın da alemi yok. değil mi efendim?
avrupa kupası'nı kazanan yunanistan gibi top oynamaktalar. şimdi çok sövüyoruz ediyoruz bir değil iki değil ama adamlar da iyi gidiyorlar yani. he uefa kupası yalan olur sanırım o ayrı.
aha da buraya yazıyorum mettalist bu turda psg ile eşleşeceği için gerçekleşmeyecek olan hededir.