bugün

k-rock'ta sabah problemi programının iki sunucusundan biri. perşembe günleri de old city live'da alpay erdem'den sonra çıkıyormuş. 'eskiler alıyor' eskici bölümünde ezgi'yle konuşturuyorlar hafızalarını. beyle, yıllarca sözlük takip etmiş gibi bir havaları var. yadırgamadan dinleyebildigim tek program. dinleyebildigim tek program.
2'nin Dikine Giden Adam.
http://www.mesutsure.com .
old city comedy club'da perşembe akşamları sahne alıyor..
rock fm'de sabah 07-10 arası rabarba adlı programı yapan komedyen * * *

ekleme: çalma listesini kesinlikle artık sevdiğim radyocudur ayrıca kendisi.
acayip komiktir hafta içi her sabah 94.5 rock fm de rabarba adlı programı sunmaktadır. her perşembe de old city comedy clubta gösterisi vardır ancak gösterileri sezon sonu geldiğinden bitmiştir. ayrıca ya ben insanları benzetme özürlüyüm ya da bu adam gerçekten kazım koyuncuya benziyor.
adamakıllı, adam gibi adamdır, kalitesi ve vizyonu tartışılmaz, yolu açık olan ve o yolu sonuna kadar kat edeceğine inandığım, bizim sözlükte de yazsana diye kendisini ikna etmeye çabaladığım abimdir, saygılar, sevgiler.
her hafta olan gösterilerini ayda ikiye düşürerek üzmüş insandır. hee toli sanki her hafta gidiyodun ne bu üzüntü ne bu keder diyorsanız her hafta gidip hayvanlar gibi gülebilme imkanımız vardı lan eskiden. şimdi yok. *
güne güzel başlamamı sağlayan radyocu kişisinin * * programı.süper konuklar, süper mesut süre işe giderkenki uzunnnnn ve sıkıcı yolumu kısacık ve eglenceli ediveriyorlar canlarım benim. özellikle ilker gümüşoluk ve nuri çetin in konuk oldugu zaman ''allhım bu adamları seviyorum'' diye haykırmak geliyor içimden arkadaş. bir ara ömür okumuş da oluyordu artık neden yok ya da var da ben mi denk gelemiyorum bilemiyorum. o da şahaneydi, onu da istiyorum geri gelsin sabahlarıma eğer gittiyse şayet . aslında ben bu adamların hepsini yanımda istiyorum sanırım. moralim bozuk oldugunda, canım sıkkın oldugunda, aslında farketmez mutlu oldugum da da yanımda olsunlar biz böyle beraber takılalım ( hoş adamlar sürekli geyik ve makara yapmıyor ancak olsun keyifli oldukları zaman böyle olacaklarsa onların derdini tasasını da ben dinlerim be sözlük * * ) gelsinler havadan sudan konuşalım muhabbetin dibine vuralım içelim güzelleşelim falan ne bileyim... ayrıca bir ara külüstür diye bir bölümü oluyodu rabarbanın ultra karizma ses tonu ile sabahlarıma renk katıyordu metehan mert çakır kişisi bu program içerisinde onu da mesela geri istemekteyim buradan yetkililer duysun sesimi bu isteklerimi yerine getirsinler rica edicem . seviyorum seni rabarba. * *
birazdan dinlicem ben bu adamı.çok mutluyum mesela.öle bişi.

güne güzel başlama sebebim, otobüste kendi kendime gülüp rezil olmamı sağlayan insan, gülüşüne taptığım.
2,02 boyundaki radyocu.
konuklarına değer veren dinleyicilerine değer veren samimi insan ..
2 saatlık sabah yolculuğunu eğlenceli hale getiren tek insan. Muhteşem bir program yapmaktadır hele ki pazartesi günleri ayrı bir güzel oluyor. dinlenesi, oturup içerken muhabbet edilesi insandır.
uzun süre de denilebilir...

hem kendisi, hem saçları, hem de zekası uzun bir adamdır bu, ölüye can veren kahkahası ve kendiyle olan barışıklığıyla tam bir radyo programcısıdır.

tabii asıl işi stand up'tır, kankası ilker gümüşoluk ile beraber -ki o da ayrı bir yetenektir- estirip gürletmektedirler, yakın bir zamanda tv'de de görme ihtimalimizin olduğunu belirtmemde bir sakınca yoktur sanırım.

yolu açık olsun, severek izliyor/dinliyoruz.
her sabah rabarba programında severek dinlenilen stand up çıdır.
rock fm'de 07:00-10:00 arası sıkıcı sabah trafiğine sesiyle renk katan insandır. kendisi kadar konuklarını da severiz.
ölmeden önce stand up showuna gidilmesi gereken adamdır.
ayrıca sabahları rabarba'yla 2 buçuk senedir gönlümüze taht kurmuştur.
dün sabahki programında "damlalardan değil sevgili, arkadaş bile olmaz" demiştir.
küstüm. twitter'dan yazdım. hala düşüncemin arkasındayım dedi. hala da küsüm.
programını uzun zamandır dinlediğim, hazır cevap, güzel kahkaha atan ama bir türlü sevemediğim, nam-ı diğer happy hour, radyocu. her gün arayan kubilay kaptan isimli dinyecisi de cabası.
hoş adamdır, bunun en büyük sebebi sabah trafiğini çekilir kılmasıdır. hatta kendinizden geçecek kadar kahkahalar attırdığı oluyor, tabii bunda kendisi kadar hoş konuklarının da katkılarını unutmamak lazım. lakin bazen çok mu ukala yahu diye düşündürmüyor değil insanı, belki de samimiyetindendir, çözmesi zor.
bu gece saat 9'da old city comedy club ın yeni yerinde sahne alacak olan adam.**
senelerdir rabarba teaser ile beni benden alan şahane radyocur. severek dinliyoruz. *

--spoiler--
ağaç aleladedir. fil aleladedir. fil ağaca çıkarsa işte bu fevkaladedir.
mesut alelaledir. süre aleladedir. mesut süre ağaca çıkarsa, o fili oradan indirir. * *
--spoiler--
kızlar benden duymuş olmayın ama;

şu tivütağ adresi: https://twitter.com/#!/mesut_sure
şu da feysbuk adresi: http://www.facebook.com/profile.php?id=1152242507
programı iyidir kendi gibi amma nuri çetine de çok şey borçludur.