bugün

sanat için soyunmuş bu bacımız şuan itibariyle ünlüdür.
ilkin gökhan özen'in yıldız masalı adlı dizisinde karşımıza çıkmış, şimdileri harem dizisinde levent üzümcü'nün en büyük kızını oynayan oyuncu.

1994 doğumlu ve terazi burcu olan bu kızın gizli bir ışığı var.

ileride oyunculuğuyla ve güzelliğiyle adını daha çok duymayı umarım kendi adıma.
iyi hatun. bu kadar.
mümkünse kaşlarını çatmamalı. ürkütüyor.

görsel
memesini açınca hemen güzel olanlar familyasından. çık taksime bunun eline verecek 50 tane kız görmezsen aha ben buradayım. evet.
sadece memeleri çok güzel hepsi bu kadar.
bu yaşta bu cesareti ile alkış almıştır.
fizik ve yüz olarak güzel olan bu kızımız, memeleri ile de bizleri şenlendiriyor. 19 yaşındaki bu hanım kızımız takdir edilmeli.
94 doğumluymuş ama vücut daha olgun duruyor. böyle bir karım olsun 40 yıl borcum olsun amk.
Şu sıralar kendisini Fox TV'de yayınlanan "babam sınıfta kaldı" dizisinde başrolde görmekteyiz. Gayet güzel gayet alımlı ve tatlı bayandır.
nefret ettiğim egoist kişiliği hariç çok güzel ve hoş 94 doğumlu bayan kişidir. * * * *

edit: hatunun çok isteyeni var beyler, bol eksi geldi * * * *
makyajlı ancak harika yüzüyle beni benden alan kişilik. harem dizisi için baştan başa soyunmuştu.http://www.youtube.com/watch?v=Avqa94x97mM
babam sınıfta kaldı adlı dizide yağmur rolünde oynayan oyuncu.
memeleri olan oyuncu.
1994 doğumlu olduğunu öğrenince şok geçirdiğim bayan.
cıbıl göl sahnesini gördüğümde "ulan nasıl râzı ettiler acaba" dediğim, 94'lü olduğunu öğrenince "heeeeeeeeeeeaaa" çektiğim meme zengini ünlü.
ismet şimşek'in tuba klibinde rol alarak sanatçı dayanışması yapmış oyuncudur.
daha aktif olması gereken güzeller güzeli.
harem dizisinde gördüğüm oyuncu.

dizide göldeki çıplak sahnesini gördükten sonra 2 gün kendime gelemedim. californication' da addison timlin'i çıplak gördüğümde de aynı şey olmuştu. refleks gibi anında yükselen testosteron, beynin dünya ile ilişiğini bir süreliğine kesiyor zahar.
harem dizisinde memeleri ile ünlü olan kendisi 94 doğumlu olup memelerinin 89lu olduğunu düşündüğüm vasat güzellikteki sevimli bayan oyuncu.
inci sözlükteki en kaypak insan olan orginal ibnenin dediğine göre:

bu akşam saat 20:00 da kimseye söz vermeyin, oyuncu Melis Tüzüngüç sözlüğümüzde soruları cevaplayacak.

sürprizlerimiz devam edecek.

(bkz: bok da çıkabilir güvenmiyorum)
yarım saat sonra memeleriyle inciyi yıkacaktır.

görsel
saat 20:00 da inci sözlükte soruları cevaplayacak dizi oyuncusu.
https://twitter.com/MelissTuzunguc
güzelsin falan da inci de ne işin var gavurun kızı gelsene buraya.