bugün

Aşık olunacak hatunların en önde gidenlerinden...
En son oynadığı sirk epil reklamlarından dolayı biraz soğuduğum ama sırf o çıkıyor diye saçma sapan bir diziye rahammül etme sebebimdir. Bilmeyenler için ekmek teknesi dizinde nusret babanın kızlarından sonay olandır. Aklı selim rollerin kızıdır. 79 lu olması bir gün karşılaşsam bile fazla şansım olmadığını gösterir.
bir kızın bu kadar güzel,etkileyici ve seksi olması imkansız sözünü yerle bir eden hatun.inanılmaz biri,bakışlarıyla bir erkeği eritebilir.
onun çıkacağı her programı seyredebilirim.
sanırım kızlar yurdu adlı dizide oynayandır.

görsel

1979 istanbul doğumlu olup, istanbul üniversitesi devlet konservatuarından mezun olan güzel insandır.
son olarak doktorlar isimli dizide boy göstermektedir kendisi.isyankar rollerin kızı.
geniş alınlı oyuncudur. saçları uzunken kellik belirtileri baş göstermiştir ve anında "ekmek teknesi" senaryosuna uyumlu bir şekilde saçları kesilmiştir. saçları kesildikten sonra daha güzel olmuştur. gülerken dünya tatlısı bir şahsiyetken somurttuğu zamanlarda "senin ananı s.kcem" tavrı insanın tüylerini diken diken eder.
sunucusu olduğu programda ahahhahaaahahahahahahah şeklinde gerekli gereksiz gülen kişi.
eski türk filmlerindeki kötü kadınların o alaycı kahkahalarını günümüze taşımış sunucu şahsiyet. ekmek teknesi'ndeki sade ve hanım hanımcık halini çok sevmiştik ama gerçekte öyle biri olmadığını güzel ve dahi ile resmen gözlerimizin ve kulaklarımızın içine içine soktu.
oynadığı reklam filmi dışında, hemen hemen tüm rollerinde hep bir şeylere muhalefet eden, çatışan, farklı bir kişiliği oynayan kısa saçlı seksi bayan.
canlandırdığı karakterlerin kendi karekterinede benzediğini düşünüyorum, çünkü hep aynı rollerde.

diğerleri için

(bkz: mehmet ali nuroğlu)
(bkz: nejat işler)
sade ve duru güzelliği olan, etkileyici, çekici, albenisi bol, karamelli şeker kıvamında cici biri.

http://img141.imageshack....41/5151/melikegnertl1.jpg

Dövmesi de varmış.
http://img210.imageshack....210/818/melikedvmetu3.jpg
kısa saçın bir insana ne kadar yakışabileceğini gösteren güzel ve sevimli hatun..
dot oyuncusudur ayrıca kendisi..

bekir aksoyla ayrılıkları da derin bir kederle karşılanmıştır halkımız tarafından belirteyim hali hazırda söz açılmışken.. yok lan söz falan açılmadı da öyle aklıma geldi bi an.. zaten halkın umrunda değil de, yakışıyorlardı bence.. aman ya neyse..
vur yağmala yeniden serisinin 7. oyununda performanslar üstü bir yetenek sergileyerek sadece dizi oyuncusu olmadığını göstermiştir. tüm tabuların yerle bir edildiği bir sahnede şiddet, tüm çıplaklığıyla ancak bu kadar iyi anlatılabilirdi.
türkiye de yetişen yeni nesil oyuncuların en iyilerindendir. sadece dizilerde değil tiyatrodaki yeteneği de kanıtlanmıştır. organize işler filminde yosun karakterini canlandırmış ancak sahnesi nedense kesilmiştir.

incir reçelinin ardından gelen edit: sezai paracıkoğlunun boş sayılabilecek bakışlarına rağmen-ki çok iyi oynamıştır yine de- aşkla bakarak filmi biraz daha canlı tutmuş. tebrik ediyorum kendisini.
1979 doğumlu, 2002 yılı istanbul üniversitesi muzunu, bir çok dizide oynamış, çok değişik, tatlı bir havası olan, güzel insan.

(bkz: Doktorlar)
(bkz: Kızlar Yurdu)
(bkz: Ödünç Hayat)
(bkz: Gülbeyaz)
(bkz: Ekmek Teknesi)
(bkz: Vay Anam Vay)
oldukça değişik bir havası ve ilgi çekici bir güzelliği olan modern tipli bir hatun..tarzı biraz janset gibi..hatta hafif bir benzerlik de var arada..hoş kadın vesselam..feministleri andıran yapısı ve değişik bir seksiliği var..onun resimlerine bakınca bile buram buram östrojen kokusu geliyor insana..hafif sinirli görüntüsü de onu daha seksi yapıyor..ve bence östrojen seviyelerini indirecek gerçek bir erkeğe ihtiyacı var..
vücudu çok güzel fakat boyu kısa olan bayan oyuncu.
disko kralı'nda görülünce yeniden hastası olunan aktrist.

not: ulan millet adriana lima'ya filan aşık olur, hasta olur ben niye böyle gereksiz hatunlardan hoşlanıyorum lan? zevkime sıçmak istiyorum ama feci hoşlandım la yine bu hatundan saçları filanda süper olmuş.
itici kadın.
ahahahaahaha diye saba tümer özentisi kahkalar atıyor, hiç bi güzelliği, seksi hali yok.
halil sezai paracıkoğlu'na bariz bi biçimde asılan hatun. dünkü disco kralında gayet net biçimde gözledik efenim. el kol sürekli adamdaydı. hoş bi bayan, doktorlara geri dönmüş ama keşke eskisi gibi olsaydı.
(bkz: kısa saç sadece çok güzel kızlara yakışır)
sanki biraz ters oldu keşke yukarıdaki başlığın altına bu başlığı bakınız verseydim. neyse işte. kadın güzel. *
normalde çirkin bir kadın ama nedense incir reçeli filminde tatlı, hatta vasatın üstünde bir güzelliği var.
burnu o kadar büyük ki çıkarttırıp yerine bir at yarrağı koydursa daha komik olamaz.
bu hatunu bazen half life 2'deki alyx'e benzetiyorum.
kısa saçın çok ama çok yakıştığını hatun kişisi. Oyunculuğuda kendisi kadar güzeldir.
(bkz: incir reçeli) *
oyunculuğu iğrenç
doktorlar dizisinde zenan rolünde ne kadar soğuk ve iticiyse iffet dizisindeki rolüyle de * o kadar yılıktır. ne kadar iyi bir oyuncu orası tartışılır ama.