bugün

görünüşe göre son derece doğru olan önerme. görünüş mü? buyrun:

(bkz: bade işçil)

(bkz: demi moore)
doğru önermedir. çünkü kısa saç yüzü daha fazla öne çıkarır.
(bkz: sinead o connor)
acı ama gerçek denebilecek durum.
kadının saçlısı, tarlanın taşlısı.
doğru önermedir , kısa saç herkese yakışmaz . yakışanına rastlamak da çok kolay değildir .

yakışanı için buyrun ;
(bkz: meg ryan)

yakışmayıp da rezil görünen örneği için ;
(bkz: sibel can)
kaşları güzel kavisli küçük burunlu kızlara yakışır. kaşlar biçimliyse burunda minikse hadi kızlar kuaföre!
çok güzel kızlara her şey çok yakışır, bakış açısı o kıza hep 'güzel'dir çünkü.
uzun ve kemikli yüze sahip kadınlarda erkeksi dururken; yuvarlak suratlı, küçük burunlu, iri gözlü minyon kadınlarda gayet sevimli durmaktadır.
doğru bir önermedir.
(bkz: amelie)*
(bkz: natalie portman)
(bkz: victoria beckham)
(bkz: natalie portman)
(bkz: ha ha ha)
(bkz: şakacı seni)
minyon tipli ama çok düzgün orantılı bir beden, pürüzsüz bir cilt,küçük ve kusursuz biçimli bir burun siyah biraz iri gözler ve dolgun güzel dudaklara sahip kadınlarda çok hoş durur.
(bkz: halle berry)
(bkz: emma watson) bi felakete yol açmıştır kısa saç. evet sadece güzel kadınlara yakışır. (bkz: melike güner)
(bkz: kaynak)
(bkz: bir kaynak olarak göt)
kısa saç, keskin yüz hatları olan ideal kilodaki kızlara, balık etli olup fındık gibi bir burnda sahip yuvarlak yüz hatlı hatunların dışında kimseye yakışmaz zorlamayın boşuna, güzellikten çok yüz hatları önemlidir.
benim de buna benzer bir önermem var biraz karışık gibi ama bu teoriyi destekliyor. iki tane çok güzel kız düşünün ikiside çok güzel olsun birine kısa saç çok yakışsın diğerine uzun saç çok yakışsın. bunların arasında kısa saçlı olan kesin daha güzeldir.
(bkz: çakırkeyif entry girmek)
kısa saçlı kız görünce dayanamayan benim gibi bünyeler için pek önemli olmayan önermedir. hepinizi seviyorum.
kızıllara daha da yakışır.