bugün

mc donalds adını, burger king lezzetini satar.

mc donalds tan tavuk burger yemek sükutsa burger king in tavugu altındır.

mc donalds çürük patates, burger king mis gibi hardal kokar.

mc donalds ın tuvaleti her daim temizliktedir girilmez, burger king te istenildiği kadar işenebilir.

mc donalds ta 10 sos a öğrencileri yiyişir, burger king te kimse önündeki yemekten başka bir şey yemez.
börgırdaki vupır olayının yanında bile geçememiştir mc. o yüzden benden bir artı oy ve kocaman bir alkış da börgıra.
burger king bu çatışmadan galip çıkmıştır bile.
yemişim ikisini de. Yani eleştri manasında. Bunları yiyenlerin karnı nasıl doyuyor anlamıyorum. Alacaksın dönerini yanına bir ayran içine bir turşu, bak nasıl doyacaksın.
aslında olmayan "vs"dur. tıpkı usa'daki cumhuriyetçi-demokrat ayrımı gibi "yapay" bir ayrımdır; "bakın rekabet, ne süper bu kapitalizm yauu, hep rekabet hep rekabet, ehhi ehhi" diye diye çocuk (yani halk) yığınlarının kandırılması projesinin bir parçasıdır.*
iki firma da aynı bedene ait iki ayrı el tarafından size uzatılan iki ayrı elma şekeridir; hangisini alırsanız alın satıcı aynıdır. *
burger king'in okulun hemen yakınlarında gidip 8 liraya karnımızı doyurabileceğimiz hoş, kendine özel bir apartmanımsı yeri vardır; mc donalds'ın böyle bir mekanı olmadığı gibi, yüzlerce kişinin arasında o kalabalıkta yiyeceğimiz yemeğe 10-15 lira vermemiz gerekecektir.

elbet özel yerleri vardır, hepsi alışveriş merkezlerinde değil bunların. yaşadığım çevre ve hamburger alışkanlıklarımdan yola çıkarak, şahsi fikrim budur arkadaş.

kapıştıracak olursak, burger king 90 dakikayı 3-1'lik skorla geçer. öyle düşün.
mc donalds klasik olan big mac menüsünü seneler içinde küçültmüştür. ama whooper menü ben küçükken hangi boyuttaysa hala aynı.
mc donalds' ta coca cola vardır, burger king'de pepsi.

(bkz: işte bunu seviyorum)
ikiside emperyalist amerikanın elindeki büyük kozlardandır.
burger king'in soğan halkalarının ezici üstünlüğü vardır.
müşteri memnuniyetinde mc donalds, hamburger kalitesinde burger king galip gelir.
burger king in acı sosu için bile tercih sebebidir.*
mc donalds işgalci israil'e açıktan yardım yapar, burger king'in böyle bir yardım yaptığını ise hiç duymadım.
kebabçıya giderim daha mutlu olurum..takıldık emperyalizmin kuyruguna neyse Allah kerim.
emperyalist abilerimizin bize sunduğu seçeneklerin birbiriyle kapıştırıldığı derbidir.

kebapçıya gidip ödenecek hesapla vatan kurtaran arkadaşlara önemli hatırlatma: mekan sahibi senden aldığı parayla nokia nın son çıkan telefonunu alacaktır, kebap yemekle olacak iş gibi görünmüyor.
whopper, ranch sos, soğan halkaları ve daha nice üstünlükleriyle tabi ki burger king.
mcdonalds'ın soğan halkasını yerken yağı mazot gibi kokar. burger king'in soğan halkasının yağının kokusu her daim temizdir. gelmez bile.
burger king'de; big king, whooper ve steakhouse burger gibi atraksiyonlar mevcuttur.
mc donalds'ın sadece big mac'i vardır, ki yukardakilerin yanında çok sönük kalır.

ikisi de amerikandır, burger'in soğan halkası daha iyidir, patateslerde de sanki burger daha iyi gibi ama aşırı bir fark yok.

mc donalds'ın sağlam bir gnctrkcll müşterileri vardır, burger'dakiler hiç takmaz bu kampanyaları.

hülasa;
burger king daha iyidir, keşke bizim de böyle bir firmamız olsa da gitsek ama yok..
kızılkayaların galip gelmesiyle sonuçlanır.
mc donalds ürünlerinde domuz eti kullanmamaktadir fakat burger kingde kullanilmaktadir.

edit: yahudilerin domuz yememesi bu tutumda etkili olmustur, denilmektedir. kaynak siktiriboktan bir arkadas.
McDonald's ın gnctrkcll kampanyası vardır 1-0

Burger King'in eve servisi boktandır 20 dakika denir 1 saatte anca gelir patatesler buz gibi 2-0

Burger king in whooper lezzeti vardır ki mcdonald's ona rakip olacak menü bile yoktur 2-1

Burger King'de biraz daha ketçap falanda filan isteyince böbürlenen biri görmezsiniz 2-2

Hiç bir burger king'de Doğumgünü zımbırtısı yoktur çocuk sesiyle kafanız zikilmez 2-3

Sabah 10-11 gibi hamburger yemeye gittiğiniz de Uyuyan bir eleman takımı görürsünüz burger king'de sizi 30 dakika bekletir . Sonra az biraz yanmış bir hamburger verirler 3-3

Bu beraberlikte devreye soğan halkaları girer ve mcdonald's ın amuğa kor

Domuz eti şeysine gelince ne Mcdonald's ne burger domuz eti kullanıyor Türkiye de he Müslüman olmayan ülkelerde kullanır o ayrı .
burger king'in patatesleri çiğimsi olsa bile, mc donald's da çiğimsi hamburger yemekten iyidir.
ikisi de amerkan fast food udur. en iyisi urfa daki mc mahmuds un yeridir.
burger king şu sıralar daha kral oyuncak serisi verdiği için çocuklar tarafından tercih sebebidir. sonra taksim şubesi çok kilit bir buluşma noktasıdır. köşedeki büfelere yakındır, iki adımda ıslak hamburgere ulaştırır insanı. mc donalds ise eee ne bilim ben.
ikiside bomboktur sonuçta....fast food isimli kitabın okunmasını rica ve tavsiye ederim.