bugün

burger king'in yeni süper ürünü. herkes yemeli, yemeyenlere yedirmeli. kendisi gerçek biftektir, içi çok doludur. bazı bünyelere bir tanesi fazla bile gelebilir.
abartıldığı kadar güzel olmayandır. almışlar soğan halkasını koymuşlar hamburgerin içine budur olayı. ama sosu enfestir o ayrı.
soğanları, genelde taze kızarmış olmadığı için daha ziyade soğumuş soslu bitki kızartmasına benzeyen ancak eti on numara burgerdir. bize dana diye yedirdikleri inşallah danadır yıllarca diye eklemek istiyorum.

(bkz: protein çakışması)
kendisiyle bugün haşır neşir olduğum ve pek beğendiğim burger king şeysi. zaten burger king denen müessese bu junk food olayında kentucky ile ayrı bir yer tutar benim kalbimde ve bel çevremde.

konuya dönersek kendisi oldukça hayvani büyüklükte bir et parçası ve enteresan bir ekmeğin içine konmuş. içindeki sos gayet başarılı. içine ekstradan koyacağınız acı sos ve bir miktar sarımsaklı mayonezle "alice orgazmlar diyarında" masalına konuk olabiliyorsunuz.

yiyin ama bokunu çıkarmayın. ne de olsa çöp bunların alayı.

ne varsa ıspanakta var hafız.
efendim kıvam meselesini başarılı bir şekilde tuttumuş burger king ürünüdür. öyle ki, böyle az daha yağlı olsa yok, az daha ağır olsa yok, yedikçe yiyorsun, rahatsız etmiyor. içinde hiçbişey fazla değil, az da değil. böyle son lokmayı yerken aldığın keyif ve o tam doymuşluk hissi sana, tamam bu olmuş, hayırlı olsun yeni lezzet dedirtiyor.
oldukça leziz burger king menüsüdür. fakat tadı güüzel olduğu gibi 9.50 liralık fiyatı da oldukça güzeldir.
burger king' den beklenmeyecek bir şekilde ortaya çıkmış olan güzel menüdür. yenilesi...
ye ye bitmeyen nefis menü. whopper ın pabucunu dama atmıştır. fiyatı da o menüye göre gayet uygundur. tavsiye edilesidir. sürekli yenesidir.
burger kingin yeni hamburgeridir. tadı güzeldir, tavsiye edilebilirliği yüksektir.
yuvarlak ekmeğin içine kare şeklinde hazırlanmış kocaman bir et ve közde pişmiş soğanların şeritler halinde içinden sarkarak sinir ettiği yeni bir burger. whopper'in pabucunu dama atamaz her fiyat hem de lezzet açısından...üstelik evde yenilmesi gereken bir ürün olmuştur. zira, mekanda yerseniz o kadar büyüktür ki ağzınızı ayı gibi açmanız gerekebilir.
ruya gibi bir şey hiç bitmesin hep yesin istiyor insan.
kazı bakiyim kampanyasında iki adet şifre kartı veren muazzam ötesi yiyecek.
burger king in, bana mcdonalds'ı bıraktıran yeni, leziz menüsü. işyerinde haftada en az 3 kere tükettiğim şey.
burger king'in harbi "king" ürünü.
ekmekten dışarı taşan o et, o çıtır kızarmış soğan, o sos, o peynir, o salata, domates...
aslında bu yüzyıla damgasını vurmuş bir icat.
how i met your motherın bir bölümünde marshall'ın unutamadığı hambugeri arayıp duruyorlardı. marshall henüz steakhouse yememiş arkadaş.
burger king'in başaralı yiyeceklerinden. içindeki soğanları için bile denemeye değer.
geçen gece rüyama bile girmeyi başaran burger king markalı nefis burger. yemede yanında yat derler ya aynı lezzet.
steak house burger i burger king ten yiyip oldum bittim nidalari duyunca delleniyorum. sen onu git bir de steakhouse da ye bakalim. teallaam ya.
turkcell kampanyası dahilinde, menü 4 adı altında 2 menüsü 14.95 tl olan harika yiyecektir. ailecek yiyoruz.
lezzetini kızarmış soğandan ziyade sanki peynirine borçluymuş gibi bir tat bırakan hızlı gıda. bir de ısırırken çok abanırsan ''vock'' şeklinde bir ses verebiliyormuş kendisi. *
bugün tam 5 ısırıkta yiyerek zevkin doruklarına ulaştığım nesne. gerçekten çok iyi iş çıkartıyorlar. ancak en büyük menüsü dahi cidden aç bir insanı doyurmuyor.
bu burger'ı iki buçuk lira ucuza yememize sebep olduğu için turkcell'e minnet duyduğumuz hamburgerdir. o iki buçuk lirayla da üstüne bir cheeseburger çekiyoruz.
burger king'in ilginç icatlarından biri. güzel olsa da eşşek boy menüsü bile yine de doyurmuyor arkadaş, fast food laneti herhalde.
reklam filmi etkileyici olan burger king ürünüdür.
Sarılı olduğu paketin üzerinde yazan "the angus" bol etli bir inek türüdür.
hatırlandıkça mide sızlatan, doyurucu, eşeğimsi büyüklükte bir üründür.