bugün

2 ekim de okulun açılmasıyla beraber hep beraber tanışalım kaynaşalım temalı zirve.

lakin okulun ilk günü olduğundan katılımcı konusunda acaba sıkıntı mı çekeriz acaba sonraki günlere mi alsak diye de düşünmeden edemiyorum. ilgilenenelerin mesaj atsın da buna bağlı olarak katılımcı oranına göre sabit bir gün ve saat ayarlayalım. hepinizi öptüm canlarım * * * * * *
süper kaynaşma zirvesi. kantinde sıcak çaylar bizi bekler. haşemalı müdürü de alır havuza gideriz.
an itibariyle hiç ilgi görmediğini farkettiğim zirvedir. burdan kampüstekilere sesleniyorum: çoğunuzu tanıyoruz, tankut kabza, laz pacino ve bendeniz okulda hepinizi tek tek bulup güzelce ilgileneceğiz.
ilk günden yoklama yapan hocalar* * ve dolayısıyla okula gitme zorunluluğundan ötürü kesinlikle yapılacak zirvedir. kantin ve işletme kapısı arasında bir yerlerde tankut ve beni eşref abiyle beklerken görebilirsiniz.
alas kişisi düzenliyorsa kesin olacak zirvedir. kendisi yazar bile değil zirvelere gelirdi o kadar organize bir insandır.

tanım; 2 ekim de gerçekleşecek zirve fotolarını benim çekeceğim grosse eröffnung.
(bkz: eşref abiyle konuştum haberler iyi)