bugün

entry'ler (2109)

tankut kabza

öldüm mü kaldım mı, hiç arayıp soran yok teesüf ederim yazarı.

birlikte ise giden yeni evliler

balayının süresine ters orantılı gözlerinden ateş fışkırtabilen insanlardır. aynı iş yerine gidiyorlarsakapıdan berbaer girerler.

bana gercekleri soyle

rafet el roman şarkısı. rafet el romana türk popunun geleceği gözüyle bakılan yıllardan. vay anası karısı dövdü lan bu adam.

zall ın ontv ye verdiği röportaj

sorulan sorular o kadar uludag sozluk'e yakışır nitelikte ki, sinirden ağlayasım geldi. bir insan bu kadar mı güzel soru sorar dedim. zall ise uludag sozluk'un temelini, mayasını mükemmel açıkladı. ben bir şey yapmadım her şey yazarlarındır demesiyle gaza geldim resmen. şu sözlüğe verdiğim emeğin karşılığını almış gibi oldum.

laz pacino

(bkz: zehir gibi yazar)

damarli yarrak

(bkz: damarli erkek zenci cinsel organi)

sevgiliye verilebilecek en güzel hediye

(bkz: damarlı yarrak) (bkz: sulu am)

edit: küfür içeren ama argo içermeyen tanım gibi bkz olan entryler silinmez.

boşalma sonrası açlık susuzluk arası garip his

eşeğe dereye götürüp susuz getirmekten kaynaklanır. gençler için dip not: erken boşalmayın.

fd ile kalmak

feridun düzağaç ile aynı evil ortamı paylaşmaktır.

bakir olmayan erkek

etten organı etten kadın organı tanımış xy.

erkek adamın tuttuğu takım nüfus cüzdanında yazar

medeni hali: s.ki tutmuş.

bira sisesinin etiketi kadar hasretim biraya

etiketin şişeyi sardığını ve bunu istiyerek dahi değil, güç bela, yapıştırıcı zoruyla yaptığını göz önünde bulundurma gafletine düşersek, s.kimde bile değilsin demekle aynı manaya gelen harfler, sözcükler.

zafer inananlarındır

halbuki çalışmak inamaktan daha büyük erdemdir şeklinde bozulan bakir vecize.

secde ederken beyin travmasi gecirmek

müslümanlıkla bağdaştırıp geri dönülmez yollarda saçmalayanlar insnaların eylemi. aynı entry i binbeşyüz kere farklı yazarlardan duymak için gerekli can simidi. halbuki ne güzel bir laf var; (bkz: hasaaaaaaannn)

venta del toro

kaçınılmaz çağrışım (bkz: ananızı sikti orospu çocukları)

imac

kedi kapları üreten züttürük firma.

alice

bir tür kedi şeysi. maması var kumu var. yeşil mavi tonlara hakim marka.

guney restaurant

kuledibinde esnaf lokantası ile havalı turist mekanı arasında sıkışmış kalmış, yemekleri eh işte bir lokanta. apısında yarı kel bir amca bekler.

venta del toro

salı akşamları ispanyol bir grubun artislik yaptığı mekan. kuledibinde bulunur. kol gibi fiyatları. bir yemek 20 tl öyle diyim. bira normal ama 6.5 50cc.

reysas

lojistik olarak ekol ile kapışır. çok fazla çekiciye sahip olduğu için sıkıntı yaşadığı iddia edilen kurum.