bugün

Ligin 2. Yarısında yarıştan düşecek takımın şampiyonluk hayali. ilk 5 te bitirirlerse opup başlarına koyabilirler.
manchester city ve klopp ile havaya girmeye başlayan liverpool varken hakkında sabırlı olunması gereken olaydır.
şaşırtmayacak olandır.

fm 2015'te 6 sezonluk bir geçmişim vardı. fm sayesinde potansiyelinin farkına varmıştım.
bize oyunda nasip oldu, ranieri'ye de gerçekte nasip olur inşallah.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
Sakatlık belası olmazsa olabilitesi günden güne artan olay. Çünkü bu adamlar da kendi liglerinin standardına göre - düşün yani premier lig standardı - bayağı iyi oynuyorlar. Defansı kötü bir city, yıllar içinde izlediğim en kötü united ve sonuca ulaşmakta zorlanan bir arsenal içinde bu leicester bayağı değişik duruyor.
şu anda city'i 3-0 deplasmanda dağıtıyorlar. helal olsun adamlara. belki de şu an bir tarihe tanıklık ediyoruz.
(bkz: buralar değerlenir)
hayırlı olsundur..
bu sene yürekten dilediğim şeydir.

ama premier lig bu valla belli olmaz.
umarım son haftalara doğru baskıyı kaldırabilirler.
man cityi de dagitti adamlar. ilk mac golsuz gecince herkes bu mac manc. parcalar hirsini cikarir diyodu ama leicester eline veriverdi ya la. helal olsun.
Efsane olacak olaydır. Büyük başarı. Evet.
Gerçekten sürprizlerle dolu bi lig olduğuna kanaat getirecegimiz şampiyonluk olur.
evet efendim olacak olaydır ve de %90'dır hakkettiler jamie vardy'nin emeklerine yazık olmasındır en azından. evet.
inş. şampiyon olamaz leicester. birde onların goygoyunu dinlemeyelim. her zaman büyük takımlar şampiyon olsun ki ülkeye daha iyi hizmetler getirsinler.
inşallah olur, yalnız şu "biz, şampiyon olacağız" falan dededen çakma leicesterlı ayaklarını bırakalım arkadaşlar samimice.
Ingiltere ligi prestijli bir ligdir, yanı adamlar şampiyonlar ligine liecester gibi otu boku belli olmayan takım yollamazlar.
dededen manu taraftarı olan beni bile etkileyen performanstır çünkü kadro vasat, ranieriyi bilen bilir premier ligde süper işler yapmış bir hoca değil yalnız müthiş bir uyumları var ve bizleri de mutlu eder.

not: arkadaşlarında dediği gibi leicester city gerçekten bu sezondan önce destekleyen bi arkadaş olduğunu sanmıyorum adamların haklı zaferine haybeden ortak olmayın çakalllar*
inşallah dediğim olaydır. Değişiklik her zaman iyidir.
ingiltere ligi prestijli ligmiş o yüzden şampiyonlar ligine lestır gibi bir takımı yollamazmış falan... Yaşınız yetmiyor olabilir ama bilmediğiniz konularda bu kadar kesin konuşmayın.

Leeds united ı nasıl yolladılar şampiyonlar ligine? O zamanlar prestijleri yok muydu?...
konuş kurtcebe kardeş nothingam forrest şampiyon kulüpler şampiyonu olmadı mı?

leicester citynin şampiyon olması.
Hayirlisiyla bugun tottenham in berabere kalmasiyla olmasi ihtimali %99 dur.

Yuruyedurun aslanlarim.

Sampiyon olun kasper , vardy ve mahrez formasi almayani siksinler.
Vay mına koyum be helal lan size dedirtir.
Akhisar Belediyespor un şampiyon olması gibi bir şey.
Oldu gibi birşeydir.

Valla ben hiç inanmıyordum da beni de göt etti aslanlar.

Biz türklerin huyudur. Mazlum olanı hep severiz.
inşallah olacak olandır. açık ve net.
ingiltere liginin ne kadar dandik bir lig olduğunu gösterir..