bugün

vahabi beygirlerinin sözüm ona hakaret söylemi. halbuki çöllerine dönseler sorun çözülecek.
içini boşaltan malum kişi mi yoksa her seçim cumadan çıkmayıp seçim bittikten sonraki ilk cuma içmeye giden vekilleriniz midir?
dincilerin içini boşaltmayı başardığı kavram. laikist, laikit, ataput, kamalist gibi ifadeleri malum kişinin vasıtası ile özümseyip papağana dönüşerek tekrarlarlar. bu itibarsızlaştırma konusunda çok bilinen bir yöntemdir. bir kelimeyi ne kadar fazla tekrar ederseniz o kadar anlamsızlaşır. laiklik de bunlardan payını almıştır.

akıllı olan koyunlar değil, o koyunları mükemmel derecede güden çobandır. çoban çok zeki.

çobanı yenmek istiyorsanız çoban matı yapmak zorundasınız. bunun için ise geç kaldınız.
inanca saygı duyan.
bazen ingilizcedeki 'Like' kelimesinden gelip gelmediğini düşündüğüm kelimedir.
görsel
türkiye'nin her şeye rağmen olamadığı ve 1.sultan hz. tayip gitmeden olamayacağı atatürkçü düşünce sisteminin bir dalıdır.
güldüren. açık ve net.
görsel
insanlar laik olmaz olsa olsa layık olur. neye layık olur onu da kendi belirler dediğim yazar.
ayrıca sol frame de yemek başlıkları açıyor. amaçsızca şuursuzca.
açsın bakalım.
Yok, inkılap.
BENi "KENDi BAŞLIĞINI CANLANDIRAN YAZAR" OLARAK TANIMLAMIŞ.

ŞÖYLE BiR BAKARSANIZ "LAiK" BAŞLIĞI'NI KENDiSi EPEY BiR ZIPLATMIŞ.

(bkz: SECAAT ARZ EDERKEN MERDi KiPTi SiRKATiN SÖYLER)

ALLAH'A ŞÜKÜR BENiM "JUDAS" BAŞLIĞI ALTINDA BiR TANE ENTiRiM YOK.
Entrylerini okuyanlara şükranlarını sunan yazar. Sağlıcakla.
(bkz: Tişikkirlir sipirmin)
(#28401771) Kontrol ettiğim yazar, takipçisi falan yok.*
Entryleri okunan yazar. Genelde sevilmiyor, ama sonuçta takipçisi olan yazar.
(bkz: Tişikkirlir sipirmin)
(#28401735) Ey moderatörler, şu troller'in saçmalayacağı başlıklara sınırlama getirilsin diye iç geçirmeme neden olan bi şey.
yazarı tanımam. bu kavramla sıkıntılarım var. bu yüzden buradayım. kötü bişey. laiklik ilişkide iyi bişey ama. velhasıl şey biraz. şey işte canım. teyzeler. keftar deriz burada. onlar laikliği ve kefali çok severler. laik ağzıma laik değil. ben sevmem. espri yaptım galiba. gülmeyin. sadece kendime.
Bazı entry lerini artıladıgım bazılarını eksiledigim yazar. Objektif yaklaşıyorum.
sevgi, insnliktan medet alamamis siddet egilimli kendini erkek sanan trol.
Cömezsen cömezligini bil.
ne yapılması gerektiğine takmış yazar.
Yeni bir yazar.

13 entry girmiş 14'te trollüyor amk. Lan modlar silmeyin bari amk bunları da eski nicklerini bilelim.
Laikliğin artık birine hakaret olarak kullanılması çok ilginç. Adam/kadın gerçekten ya şeriatla yönetilmek istiyor olmalı ya da topyekün beynini aldırmış da olabilir.bilemedim.
Laikliğin artık birine hakaret olarak kullanılması çok ilginç. Adam/kadın gerçekten ya şeriatla yönetilmek istiyor olmalı ya da topyekün beynini aldırmış da olabilir.bilemedim.
(bkz: kendi tarihine düşman olan garip kişi)
Şimdi anlamını kavramadan bir sürü troll çemkire çemkire klavyede tatmin olmaya çalıştığı bir konu bu...

Bazı gerçekler var bunları kimse ret edemez.

- Eğer anti laik (böyle bir şey yok radikal deniliyor onlara) ler, eğer ülkemde bir ermeni ailenin evladı olarak doğsalardı hristiyan olacaklardı.

kimse demesin ben araştırır doğru yolu bulurdum diye.. (ya da söyleyin dalga geçelim)

bu mantıkta bakınca islam dinini ve sunni mezhepini seçmemiz bizim kararımız değil. (allahın taktiri biz hak etmişiz öyle olmuş diyeni de bekliyorum)

kendi kararın kendi zekan olmayan bir şey için, yine kendi kararı olmadan kendi seçimi olmadan başka mezhepteki bir insanı asla yadırgayamazsın! burada felsefe tartışmıyorsun mal! bu senin seçimin değil kimseyi da kandıramazsın.

şimdi bu açıdan bakınca. bir anda o beyninlerinin yapmadığı bir şeyi yapıp empati kursalar. Ailesi ile bu ülkede azınlık bir mezhep ya da rum ermeni olduklarını düşünseler.... Keşke gerçekten düşünebilseler....

o zaman laik rejimin ne kadar da harika bir şey olduğunu anlar bu gavatlar.. ama bu kadar basit bir düşünceden bile yoksunlar.

şaka gibi bu kadar basit bir düşünce...

neyse ileri demokrasi diye başımızda bize çektiren bu hükümetin alın size ileri demokrasisine örrnek.

http://odatv.com/n.php?n=...den-akp-anonsu-1305151200
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar