bugün

Anası yasındayım ne skandalı, agzınızı yırtarım ulen. *
Sözlük teyzesi yazar.
(bkz: vurdurmuş)

Hayırlı olsun.
Vurdurma anında diğer vurduranların gözlerine dikkat eden yazar, kendisi gibi çakma çinli olacaklar mı diye. Kol ağrısı dışında bir sıkıntı yok şuan. Ama çipin damarlarımdan beynime doğru ilerledigini hissediyorum meaşallah.
yoo doğru anladık.
görsel
Renk hanım 40 yılda bir gibisin diye şarkı paylasmıstır ama o sırada ben.
Dört onluk deviren sözlük teyzesi, tesekkür ederim arkadaşlar, iki onlukkende burda yazıyordum valla insanın ruhu hiç akıllanmıyor büyümüyor. Icinizdeki cocugu asla kaybetmeyin sizde...
Para var huzur yok gel elimi öp 10 lira atesleyim madem kücügümsün. Beni yaşımla vuracak bak bak. Keşke her 40 yasında olan benim gibi olsa. *
Hemşire olduğunu düşündüğüm yazar. Hiç sevmiyorum hastane ortamını çalışanlara allah sabır versin diyorum.
Tövbe est. Ben ancak kemik suyu corba yapabilirim.
görsel
Bir skandal gelir mi?
Ne tatlısınız yaa hepinize tesekkür ederim. Pasta üflerken takma disleri agzından fırlayan teyze gibi yaşlansam bile hep bugün mutlu olacagım. Insan her gün dogmuyor neticede.
Kendisine uzun, sağlıklı ve mutlu bir ömür dilerim. iyi ki doğmuş..
Sevdiğimiz saydığımız bir hemşire yazardır. Hep mutlu ve huzurlu bir hayat yaşamasını dilerim. Saygılar.
Asiyi vurduran yazarlara geçmiş olsun diyorum. Inşallah yan etkileri hafif atlatırsınız, ne bileyim kısır olmazsınız ya da başka şeyler, vücudunuzda ne gibi sorunlar yaşadığınızı burada ki yazarlara aktarırsanız iyi olur.