bugün

bayanların işitsel , erkeklerin görsel duyularının daha fazla gelişmesi ile açıklanabilen durum.

http://vocaroo.com/i/s1PMsH0k2swS

hadi bakalım gelsin eksiler.
Erkek olarak kadın varlıkların bizi sevmeleri bile kendileri içindir. Bazıları berlin duvarına aşık olabiliyor. Ses mi ? Gülüp geçerim.
kesinlikle doğru olan önerme özellikle müzik konusunda. hafif kalın tok sesli solistler her zaman daha dinlenesi olmuştur benim için.
madem öyle benim niye sevgilim yok diye düşündürür. 40 yaşındaki adam gibi bağırabilirken bile bir kız tavlayamadım...
gergedanlar bile sikişmek için savaşıyor. maymunlar, aslanlar, geyikler, balıklar bile dişi için savaşıyor lan. yani her zaman güçlü olan en iyiyi hak etti dünya üzerinde. tok ses de gücü çağrıştırır kadına. kadın her zaman güçlü olana ait olmak, kendine bakabilen, galdırabilen insanlarla beraber olmak ister. kendini toşoyobolocok erkeklerlen olmak ister. alkfjsd

vay amk ya. iyice entelleştim sabah sabah.

kadın oğlum işte, gösteriş olsun da nolursa olsun. altında bir şey aramayın.
Sırf bu yüzden ben sesi çatallaştırmak uğruna her sabah aç karnına yakmışımdır sigarayı.
Genellemedir. De boyle bir genellemeyi nasil, neye gore yaptiniz hayret dogrusu.
doğru önermedir.

bu da benim sesim.kızlar mesajlarınızı bekliyorum.tek kaydım bu olduğu için bunu paylaşıyorum.

http://vocaroo.com/i/s1PxIIBXN8BF
on birinci nesil manken yazarin saniyesinde soyup yiyecegi zattir.
Tapmasi tabiri doğru olmasa da çok etkilenmek diye bir şey var. Mesela tok sesli anatomi hocamı en önden dinlerdim. çok karizmatikti sesi o nasıl seksi bir ses. Latince hiç o kadar seksi konusulmamistir tahminimce.
'tapmak' abartılı ama çok etkilendikleri kesindir. tuncel kurtiz, kenan ışık, haluk bilginer, zafer ergin gibi insanların seslerinden bir erkek olarak bile etkilenmemek ne mümkün?

1.90 boyunda, 90 kilo ağırlığında, adonisli ve kelli-felli bir erkekten yeni yetme delikanlı sesinin çıktığını düşünsenize. hele ki onunla el-ele yürüdüğünüzü,

- konuşma! allah aşkına konuşma! bana ne anlatacaksan gözlerinle anlat,

diyesiniz gelir.
kızların (bkz: çaycı hüseyin) gibi (bkz: bas)- (bkz: bariton) sese sahip erkeklere tapması durumunu ifade eder.
Düzgün diksiyon en önemlisi ve kendimi bu konuda şanslı sayabilirim .
"Sesimm sevgılımm sesimm, seni de tahrik etmiyorr muouu? "
Sesin tahrik etme durumunu göz önünde bulundurursak tok sesli erkekler candır . (bkz: Gerisi heyecandır).
erkeklerin tok sesli kızlara tapması daha mı iyi diye düşündürtmektedir. vay efendim tok sesli kızlar çok tapılası oluyormuş da, erkekler bayılıyormuş da bilmem ne.
Doğru bir genellemeleme. Düzgün bir konuşma şekliyle beraber çok iyi gider.
(bkz: Yanlız hocam tapmak demesek)
kiza gore degisen durumdur. Daha dogrusu erkege gore degisir.

Neyse bu baslik erkeklerin benim sesim tok deme basligidir. Sesi tok olmayan erkeklerinde yok boyle bir sey dedigi basliktir. Kendine bir yarak arayan orospularinda tok sesli erkek aradigi basliktir.

Evet orospular ve orospu cocuklari yine moralinizi bozdum. Cunku ben bundy nin kirik kalbiyim.
bu erkekler bu ses tonuyla "piçlik mi, efendilik mi" çelişkisine çok düşerler. ama hangisini seçerlerse seçsinler her zaman kazanırlar.**
(bkz: tom waits)
tamamıyla doğru bir önermedir.dünyanın en yakışıklı erkeği de olsa sesi inceyse gözümde sıfıra iner direkt.ancak ortalama bir görüntüde bir erkek tok bir sese sahipse 1-0 öne geçer.
önemlidir. ilgi çekicidir çok. olmazsa olmazdır.

belki ses tonu güzel olmayan biri sevgilim olabilir. ama eşim asla. bak o derece. ses fetişi olmasak iyi valla.
bunun farkında olan erkeklerin elinde bir koz vardır. konuştuğun kızın dikkatini çekmede daha doğrusu dikkatini dağıtmada işe yarar. bunu yaptığımda karşımda 3 defa aynı cümleyi kurmaya çalışan, beceremeyen hatta ne söyleyeceğini unutan, kelimeleri birbirine sokan biri bile var. çok eğlenceli.
Konustugu birseye benzemiyorsa tok ses hoslantisi da gecicidir.
tapmak değil de, bir çetin tekindor mesela
sabahlara kadar dinlenilebilir.
başka bir türevi için ;
(bkz: yiğit özşener)