bugün

entry'ler (858)

einstein türkiye de yaşasa olabilecekler

molotofu atomlarına ayırırdı.

lars and the real girl

Allah belasını versin bu filmin, tamamen vakit kaybıdır.ryan gosling'in performansı dışında hiç bir şey yok.izlemeyi düşünmeyin bile ben ettim siz etmeyin.

the man in the high castle

Philip K. Dickin 1961 yılında yayınlanan aynı isimli kitabından esinlenerek yapılacak dizidir. Kitapta Alman ve Japonların ikinci dünya savaşını kazandığı bir dünya kurgulanmıştır.
Nazi Almanyası ve Japon imparatorluğu II.Dünya Savaşı'nı kazanmışlardır. Dünyanın çeşitli yerlerine kukla hükümetler kurarlar. ABD'nin bir kısmını Japonya işgal etmiştir. italya tüm akdenizi ele geçirmiştir. SSCB dağıtılarak yok edilmiştir. Dünyada Almanya ve Japonya arasında soğuk savaş başlar. Hitler'in yerine gelen Bormann Ay, Venüs ve Mars'ta koloniler kurdurur.
Rufus Sewell, Luke Kleintank ve Alexa Davalos'un başrollerinde olduğu dizinin yapımcılığını usta yönetmen Ridley Scott üstleniyor.

yann tiersen

çay var içersen
ben var seversen
yol var gidersen
yann var tiersen

filimadami com

bi bozulan bi düzelen faydalı site.

fernando belluschi

Okul çağına gelen kızının ispanyolca eğitim almasını istediğinden bugün Meksika'nın Cruz Azul takımıyla 4 yıllık anlaşmaya varmıştır.

ukra

(bkz: andre filipe alves monteiro)

andre filipe alves monteiro

1988 doğumlu Portekizli futbolcu. Primeira Liga ekiplerinden Rio Ave'de oynuyor.Adı Bursaspor'la anılıyor.

kısa adı: (bkz: ukra)

jhon cordoba

93 DOĞUMLU GRANADA CF'NiN SANTRAFOR OYUNCUSU.ADI BURSASPOR'LA ANILMAKTADIR.

higgs bozonu

(bkz: higgs bozonunu kim yarattı)

starwars film sırası

4-5-6-1-2-3-4-5-6

tom de sutter

2015-2016 sezonuna bursaspor'da başlaması muhtemel olan başarılı forvet.

marco matias

(bkz: marco andre matias)

marco andre matias

Marco André Matias (d. 10 Mayıs 1989), Portekizli futbolcu. Primeira Liga ekiplerinden CD Nacional'de oynuyor.

2015-2016 sezonuna Bursaspor'da başlaması muhtemel kanat oyuncusu.

edit:sheffield wednesday'le sözleşme imzalamıştır.

mezuniyet kınası

varoşlukta sınır tanımayan kezo türk kızlarının yaptığı uygulamadır.tam komedi :D

cas

bursaspor'un uefayı 2.ye tokatladığı mahkeme.

anonymous saldırıyı üstlendi

tekrar bir saldırı oldu galiba.

şenol güneş

daha önce söylediği sözleri yutan adamdır.

Şenol Güneş: "Demiören'i ağırlamak istiyorum. Uludağ güzel bir dağ, bembeyaz kar var. Gelsinler orada konuşalım. istanbul'da hava kirli."

zorunlu inis

ruh hastası yazardır.

gerçekte bunu çekecek insan varsa allah'tan sabır diliyorum.

bu kadar çirkef itici bi insan daha görmedim konuşmalarından pislik akıyor.

şenol güneş

bursasporluyum ne kadar düşman da olsak beşiktaşlılara geçmiş olsun demek istiyorum.oyuncu değişiklikleri falan bilicten farkı yok.