bugün

çünkü eşeğin zikinden dolayı'yla cevaplanabilecek sorulardır.
karşılığında "neden erkekleri genelliyorsunuz?" sorusu yöneltilebilecek soru. (bkz: siz erkekler hepiniz aynısınız)
(bkz: güzin abla ya sorulması gerekenler)
8-bir kızdan ayrıldıktan hemen sonra nasıl bir başkasıyla birlikte olabiliyorsunuz?

- başka bedenlerde seni arıyorum bebeğim...

tanım : bir kız olarak erkeklere soru sormak isteyen bayan göbeği...
zorakiyeten tanım : hanım ablalalarımızın bey abilerimize sormak istedikleri sorulardır.

1-neden aklınız hep cinsellikte? yaradılış be kuzum.

2-neden güzel bir kız gördüğünüzde hedefiniz tavlamak oluyor? okey dörtlüsüne davet edecek halimiz yok.

3-neden kendinizi hep zengin göstermeye çalışıyorsunuz? kızların egolarını tatmin edebilmek açısından. başarılı bir erkek eşinin harcayabileceğinden daha fazla para kazanan erkektir. başarı bir kadın ise böyle bir erkeği tavlayan kadındır. denklemden çakıyorsan sorun yok.

4-kendini beğenmiş tavırlarınızdan neden vazgeçmiyorsunuz? öz güven meselesi.

5-kıskançlık ayaklarına girip neden kızları ezmeye çalışıyorsunuz? bak burda duracaksın. en azından sevgilimizi kıskanıyoruz. diğer hatunlar gibi hemcinslerimizi kıskanmıyoruz. onun saçı, bunun kıçı diye hem cinslerimize bakmıyoruz.

6- yalan söylemeyi beceremediğiniz halde neden bu huyunuzdan vazgeçmiyorsunuz? kadınların erkeklerden daha iyi yalan söylediğine işarettir başka da birşey değil.

7-nasıl oluyorda duygusuz olabiliyorsunuz? adamına göre muamele.

8-bir kızdan ayrıldıktan hemen sonra nasıl bir başkasıyla birlikte olabiliyorsunuz? hayat yanlız zor be gülüm.

9-futboldan ne zaman vazgeçeksizin? dna kodlarımız değiştiği zaman.

10-yakışıklı erkeklere neden sayıp sövüyorsunuz? bak bu külliyen yalan. biz bakmayız kim daha yakışıklı, kim daha tikky, kim daha con con. bu hatunların işi.
anlamsız sorular bütünüdür.
bin yıllar oldu...
daha adem-elma gizemi çözülemedi.
kasmamalı hiç bir kadın kendini,karşı cinsim neden böyle diye.çünkü ne ararsan onu bulursun.* * * *
(bkz: aramaya inanmak)
msn'de bir kızla konuşurken ilk sordukları soru sütyenin kaç beden olduğu...*
aslında başlıkta sorulan soruların cevabının çok açık olduğu,bir erkeğin birşeyi neden yaptıgını anlamak ve üzerinde kafa yormak için bu kadar düşünülmesi gerekmediği kanaatine varmış bir yazar olarak,konuyu açan arkadaşımızın yarasına merhem olamadığım konu şeysi.
* * *
(bkz: istediğimiz sorudan başlayabilir miyiz)
bir ibne olarak cevaplıyorum;

-gel kız sen boşver bunları ben sana iyi bakarım,

diye yanıtlanası sorular bütünü.

(bkz: tek yol ibnelik)
(bkz: bir cosmopolitan olarak sözlük)
hep bu tarz dergiler soldurdu genç kızlarımızı. 10 soruda sevgilinizi tahlil edin, sevgilinizi baştan çıkarmanın yolları, sizi artık eskisi kadar çekici bulmuyor mu? tarzı başlıklar, sömüre sömüre içini boşalttı kızlarımızın.
hele bir de can dündar yok mu... onunla sonra hesaplaşacağız.
sandım ki noluyor zannettim dedirten tribun soru.* * yazardaki bu sacmalıktakı sorulara gore ya ıyı cesareti var ya da super fake
kızların kafalarına takılanları erkeklere sorarken kurduğu basit cümlecik.

soru: neden aklınız hep cinsellikte?

cevabım: her er kişi kendinden sorumludur. benim aklım hep cinsellikte değil. bu soru bütün kızları kapsayan soruları da beraberinde getirir.

soru: neden güzel bir kız gördüğünüzde hedefiniz tavlamak oluyor?

cevabım: güzel olana her zaman sahip olmak istemiştir insan.

soru: neden kendinizi hep zengin göstermeye çalışıyorsunuz?

cevabım: bu bütün erkeklerin değil, sadece yalancı erkeklerin yaptığı bir şeydir.

soru: kendini beğenmiş tavırlarınızdan neden vazgeçmiyorsunuz?

cevabım: hem güzel kızların peşinde heder olup hem kendini beğenmek! olmaz, ikisi bir arada mümkün değildir.

soru: kıskançlık ayaklarına girip neden kızları ezmeye çalışıyorsunuz?

cevabım: burada amaç kızları ezmek değil, kıskanan erkek farkında olmadan kızı ezerse onu bilemeyiz ama kıskanmak insanın doğasında olan bir şey. herkes de kıskanmaz, kendisini kaptıranlar kıskanır.

soru: yalan söylemeyi beceremediğiniz halde neden bu huyunuzdan vazgeçmiyorsunuz?

cevabım: bunu üzerime alınmıyorum bir erkek olarak, zira bayanların da yalan söyleyenleri vardır ve bunların genele maledilmesi yanlış.

soru: nasıl oluyorda duygusuz olabiliyorsunuz?

cevabım: çünkü biz ottan üremeyiz. tey allam ya.

soru: bir kızdan ayrıldıktan hemen sonra nasıl bir başkasıyla birlikte olabiliyorsunuz?

cevabım: bunu sadece üstün yetenekli erkekler yapar. biten bitmiştir zihniyetine mensupturlar.

soru: futboldan ne zaman vazgeçeksizin?

cevabım: son nefesi verince, bu hayatla ilişkimiz kalmayınca.

soru: yakışıklı erkeklere neden sayıp sövüyorsunuz?

cevabım: fabrikasyon hatası olduğumuz için.
radikal feminist ayaklarına yatan muhtemelen erkek troll serzenişi. bariz provokasyon içeren (ve sıfır altyapı sahibi) 10 tane komedi sorudan genelleme yapıp ortalığı birbirine karıştırmak da süpermiş bak.

ah be abicim.. siz giderken dönüyorduk biz, aynısından 25 bin tane gördük. orjinal sanıyorsun ya hani,

değil.

(bkz: klişeni yerler) *
bireysel sorulabilecek sorulardır. ne erkekler için ne kızlar için genelleme yapmak imkansızdır.
duygusal olarak bi potansiyeliniz yok.kırk yılın başı aşık oluruz, ego tatmini için süründürmeye kalkarsınız.

her gördüğümüz kıza zıplamayız çünkü %99 ilişkisi olduğunu biliriz.siz günaydın diyen erkeğe bile bu bana yazıyo gazına geliyosunuz.

fakir erkekleri insan yerine koymuyosunuz. ayrıca zengin göstermeyi herkes yapmaz. çünkü bunun hemen anlaşılacağını biiriz.

kendine güveni olan adamlara allah gibi tapıyosunuz.mütevazi erkeklere ise anında ezik- zavallı damgası vuruyosunuz.mütevazi adamın hiç şansı yok.

kıskancız çünkü sizin gibi oturğumuz yerden hiç bir emek harcamadan davar gibi seçerek bulmuyoruz.
10 kişinin arkasından kuyruğa girip 1,5 yıl sürünerek, peşindkei itlerle boğuşarak ve defalarca red edilip rezil olarak buluyoruz. sizin gibi oturğumuz yerden hiç bir emek harcamadan bulsak inanın sizi hiç sallamazdık.

duygusuzuz çünkü kimden hoşlansak ya kocası, ya nişanlısı, ya söööözlüsü, ya sevgilisi ,çıkar, ya abi ayağı yapar, ya kanka ayağı yapar, ya da daha iyisi çıkar diye yedek klubesine yollar.

futbolu sevmeyenimiz de çok ama siz stad holiganlarını daha heyecan verici buluyosunuz,ediz hun tipleri sıkıcı buluyosunuz.

yakışıklı erkeklere hiç de sövmüyoruz. çünkü zaten siz tipe bakmıyosunuz. estetik yönden o kadar gelişmiş insanlar değilsiniz.
10 soruda erkekleri anlayabileceğini zanneden kız soruları.
Hiç beni düşünerek mastürbasyon yaptın mı ?
sevgili dişiuuser,

evladım sana 500 mg bisiktirol yazıyorum, aksatmadan her akşam alıyorsun bir tane.

prof.dr.tutamadim dümen
bu soruları neden sorayım deli miyim? diye sordurtan sorulardır. yaratılış farklı, işleyiş farklı... bunlardan rahatsız oluyorsak özgürce aralarından seçme yapabiliriz. çok soru sormak iyi değil zaten.
Eksik kalmasın bir de ben cevaplayayım bari...

1 - Aklımız hep cinsellikte falan değil aslında ama bu bir tür sürü psikolojisi. 3-5 erkek bir araya geldi mi konu ister istemez oraya kayıyor ve hemen herkez olmadığı birini, yapamadığı şeyleri anlatıyor. "Geçen gün iki rus götürdüm." , "Grup sekste sınır tanımam", "geçen gece 5 posta yaptık." gibi. Bunların çoğu yalandır. Birlikte olduklarını söyledikleri kadınlar yalan olmayabilir ama bir çok erkek karısıyla, sevgilisi ile yaşadıklarını yabancı uyruklu kadınlarla yaşamış gibi anlatır.

Hem aklımızın sürekli cinselliğe çalışmasında kadınların da çok aktif rolü var. Bu soruya o zaman neden mini etek giyiyorsunuz, neden tanga kullanıyorsunuz gibi karşı sorularla da cevap verilebilir. Neyseki her kadın beğenilmek ister. Özellikle başka kadınların yanında. Yalan mı... Dürüst olun.
Çapkın bir erkek bunu belli etmeyendir. mahallesinde sevgilisini ahtapot gibi sararak dolaşan erkek hava atmak derdindedir. Sessiz atın çiftesi pek olur misali bunu renk vermeden yapan erkeklerden korkmak lazım. Tabiri caizse kadınlar gibi çapkınlık yapan erkeklerden korkmak lazım. Yeri gelmişken onu da belirtmek de fayda var. En az erkekler kadar kadınlar da cinselliğe düşkün. Bu işin doğası ve yadırganacak bir şey yok . Ama erkekler hava atma derdiyle bunun yaygarasını çok yaptıkları için adları çıkmış. Bir erkeğin yaptıkları çok çabuk duyulur da bir kadının yaptıklarından en yakındakilerin bile haberi olmaz. Kadınlar binlerce yıldır bu imajı asla zedelememişler ve çok akıllıca davranmışlardır.

2 - Bu tavlamak değil de iç geçirme aslında. Dini kitaplara bile konu olmuştur. 99 karısı olan bir peygamber komşusunun eşine ilgi duyunca kendisine Cebrail A.S. gönderilir. hangi peygamberdi hatırlamıyorum, işin ehli olanlar söyleyebilir.

Güzel bir kız görünce tavlama isteği altında yatan şeyse... Bunu tavlama demeyelim de etkileme falan diyelim. ele geçirme de olabilir. Neyse bunun sebebi erkeklerin insan olarak daha hayvani hislerinden tam olarak kurtulamamış olmalarıdır. eğer doğadaki diğer memeli erkeklere bakacak olursanız onların da benzer duyguların etkisi altında yaşadıklarını görürsünüz. Bir kurt sürüsünü ele alın mesela, bir at sürüsü de olabilir ya da aslan... Koyun, keçi, köpek... Hepsi aynı. Hepsi bir harem peşindedir. Bu içgüdüsel bir şeydir. Her memeli erkek mümkün olduğu kadar çok dişi döllemek ister. Biraz kaba bir tabir olabilir ama işin biyolojik açıklaması da bu. Ama bunda en azından doğada gerçekleşen olaylarda dişilerin de müthiş bir rolü var. Yiyecek bol olduğu zaman dişiler bir koku salgılar. Bu kokuyu algılayan türün erkeği azar. Aylardır canciğer kuzu sarması olan erkekler birbirleri ile kavga etmeye başlarlar. Amaç dişilerle çiftleşmektir. Karmaşık gibi görünse de değil.

insan erkeklerinde de durum farklı değildir. Aşağı yukarı aynı. Kadınlar güzel görünmek için, erkeklerin aklını başından almak için ellerinden geleni yaparlar. Bu gerçekleştiğinde de şikayet ederler. Elbette sözüm sapıklık derecesine ulaşmış insanlar için geçerli değil. Sarkıntılık ve taciz hatta tecavüz demek değildi istediklerim.

3 - Bu soru soranın gözlem gücünün zayıflığına işaret. Bu konuda asla genelleme yapamazsınız. Ama kendini devamlı zengin göstermeye çalışan erkekler etrafınızdayda bunu biraz kendi kendinize sormanız lazım : burada ne arıyorum diye... Hem bunun altında yatanda aynı şey. Kendini olduğundan albenili göstermek. Siz neden makyaj yapıyorsunuz? Olduğunuz gibi gelseniz karşımıza nasıl olurdu. Sadece eleştirmek için de eleştiri getirmemek lazım canım.
Karşınızdakinin samimiyeti anlamak sizin yeteneğinizle ilişkili.

4 - Ohoooooo... Soruların muhattabı bir darbe yemiş anlaşılan. Biraz da olumlu tarafından bakmak lazım olaylara. Bunların hepsini sizler de yapıyorsunuz.
Kaldı ki kendini beğenmiş erkeklerle işiniz olmasın o zaman. bkz. yanıt 3

5 - Bu bizim görevimiz, saygı duyun. elbette ki eşimizi kıskanacağız. Benim bildiğim her kadın kıskanılmak da ister. Ölçüsü oranında elbette.
Bazen pananoyalarımız sağlıklı duygularımızın ötesine geçer. Kişi kendinden bilir işi demişler.

6 - Aslında burada övgü var. Demek ki biz yalan söyleyemiyoruz ama siz söyleyebiliyorsunuz. Elbette yapamadığı bir şeyi bunca yapmayı sürdürmek de bir handikap.

7 - Duygusuz mu... Yapmayın allahaşkına. Dünyanın en duygulu şiirlerini, şarkılarını, romanlarını yazanlar da erkekler değil mi. Hatta romantizm duygularımızı baltalayan da bizzat sizler değil misiniz? ilk gençlik yıllarında etrafında bir sürü temiz oğlan varken okulun ya da çevresinin en serseri tipine koşanlar da siz değil misiniz? Bu yıllarda beğendiği kız ya da kızlar tarafından travma yaşatılmamış çok az erkek vardır sanırım. Bilinçaltımıza bu tip erkeklerin prim yaptığının tohumlarını eken yine siz bayanlarsınız. Ben hayatımda şiir defteri tutan, hassas ve kibar davranan bir erkeğin popüler olduğunu görmedim daha. Şimdi şikayet etmek neden? Orhan veli'nin, Ümit yaşar'ın şiirlerini defterlerinize yazarsınız da bunu bir erkek yaptığı zaman yumuşak gözle bakılır çoğu zaman. Aklı başında muhabbet eden kaç erkeğe yüz verdiniz Genelde serseri ya da serseri görünüşlü adamlar en güzel kızları kaptığından doğal olarak erkekler de onlara benzeme eğilimi gösteriyorlar. kendin ettin kendin buldun misali.

8 - Bir kızdan ayrılmadan önce zaten o insanla ilişki bitmiştir kafada ama söylemeye cesaret edilemiyordur. Karşı tarafın bunu anlaması beklenir. Zaten bu erkeklerin tekelinde olan bir şey de değil. Aynı anda iki üç erkeği idare eden kızlar da yok mu? bunu yapan erkekler olduğu gibi. insanlar ihtiyacı oldukları şeyin peşinde koşarlar. Kadın olsun erkek olsun fark etmez. Kendisine istediği ilginin pek azı bağışlanan biri, bir başkasından ihtiyacı olan hisleri aldığında ebette ki peşine takılır. Erkekleri fiziksel olarak güçlü olarak tanımlayabilirsiniz. Ama duygusal anlamda sizlerden daha kötü durumumuz. Bir kere hislerimizi göstermemiz güçsüzlük olarak görülüyor. Dilediğimiz gibi ağlayamaz, dilediğimiz gibi üzülemez kendimizi koyveremeyiz. Çocukluktan itibaren bu empoze ediliyor üstümüze çünkü. Bu durumda maskeliyiz hepimiz. Bu yüzden erkekler çok çirkin bir şekilde ağlarlar ya da ağladıklarında elleriyle yüzünü kaparlar. Neyse, konu bu değildi. Şu şekilde bağlayayım. erkeklerin ihtiyacını duydukları en önemli his şevkattir. Bunu onları incitmeden gösterebilen her kadın erkeği için vazgeçilmez olur. Anne gibi değil ama sakın yanlış anlamayın. Bir erkek bir başka kadından ilgi ve şevkat görmeye başladığı anda buna kısaca anlayış da diyebiliriz o kadına yönlenmesi inanın ki çok kolay olur. Bu sorunun kısaca cevabı da budur: Çünkü o bize ayrıldığımız kişiden daha iyi davranıyor.

9 - Bu konuda yapılacak bir şey yok sanırım. Ama tüm dünyada böyle bu. Sanırım insanların yapamadıkları halde en fazla hakkında konuştukları şey futboldur. Bunun sebebi daha çok sosyolojinin konusuna giriyor. Geçmişte gladyatörler varmış şimdi de futbol. Sanırım herkes birilerinin yerinde olmak istiyor galiba. insanlar kendi elde edemedikleri başarıların yerine bir şeyler koymak istedikçe futbola ilgi artıyor ya da herhangi başka bir spora. Yapılabilecek bir şey yok. Böyle gider.

10 - Bu da göreli bir kavram. Bu soruları düzenleyen hanım kızımızın yanlış insanlarla yolu çokça kesişmiş olsa gerek. Ama şu da var ki "Kenan imirzalıoğlu" başlıklı entry'e ya da "ezel" di galiba yorum girdim. beş tane eksi almışım. Yakışıklı erkeklere sayıp sövmek çok karşılaşmadığım bir durum. Ama bunu yapanlar bile genelde övgü düzmüşlerdir. Sadece tarz biraz tuhaf olduğundan yanlış anlaşılmış olabilir. " orospu çocuğu ne hatun götürüyordur be", "Bu ibnedeki tip bende olacaktı bak neler oluyordu" gibi. Burada geçen küfürler emin olunuz ki anlamlarından çok uzakta kavramlar için kullanılmıştır. Bunu bir hakaret olarak görmemek gerekir.

Yanlış anlaşılmasın ama üzerinde hafifçe kafa yorulacak olsa bu sorulardan hiçbiri sorulamazdı. Sonuçta aynı gezegende yaşıyoruz, uzaydan gelmedik ve bilmem kaç bilinmeyenli denklemler değiliz. Aksine çözülmesi çok kolay canlılarız.
-hepiniz, x ve y kadar basit olmak zorunda mısınız?
tüm soruları içinde barındığını düşündüğüm; tek soru hakkımı kullanmak istiyorum.

-- neden bu kadar aptalsınız. ** *
Sorulsa bile malesef sağlıklı yanıt alınamayacak sorulardır.**
"Soru sorma biliyorsun mazeretim var. Boş konuşma görüyorsun asabiyim ben." dedirtecek sorular. Gereksiz sorular.