bugün

"Kızların" demiş başlık sap kaynıyor. Sözlükte kız yok lan valla.
görsel
iki çarpı üç kaç eder.
konumuzla alakası yok ama kim attı lan bunu galeriye aynı ben amk. külodumdan tanıdım*

görsel
bekliyoruz efenim.
ne anlatıyor bu değişik?
meriç kardeş de harun abi falan dinlemiyor, entelektüel görünmeye çalışıp yürüyor, yazık la sana.
Hayır öyle düşünmüyoruz kızlar. Biz daha çok..:
bayanların soru sormasından cok erkeklerin cevap verdigi başlık.
soru 20 taneyse cevap 200 tane akü.
analar neler doğuruyor cidden?
Neden bu kadar mükemmelsiniz ?
Bu kadar yobaz olmayı nasıl başarıyorsunuz ?
erkeklerin eli s... öhöm eli tetikte beklediği sorulardır.
Kaç cm ? Dir.

Adamlığınız.
selamun aleyküm adammısınız?
mirc32 olmuş burası.
Neden aklınız hep cinsellikte kısmından sonrasını okuyamadım. (bkz: beni tanıdılar siz kaçın)
kendi penisinzi yalayabiliyor musunuz?
derdiniz ne olum ??
Yazılan entrylere bakıyorumda biz erkekler ne kadar aşağılık varlıklarmışız arkadaş. Edebiyat kasmadan sorun bi ya.
neden? Siz onaylanma bağımlısı keşler misiniz?
(bkz: sözlük kızlarını fişlemenin yolları)

(bkz: hayırlı forumlar arkadaşlar)

moderasyoon neredesiiin.
Uzaylıların da soru sorduğu mecra. Oki? Bla Bla lüp lüp
"gerçekten aşık oluyo musunuz?"

Olmaz mı bacım, gevezelik ve kendini beğenmişlik yapmayan her güzel kıza erkekler bayılır hatta aşık olur, aralarında kapışırlar. Lakin evlenirler mi, o belli olmaz.

"facebook şifrenizi karşınızdaki insan sizden bunu istemediği halde durduk yere neden verirsiniz?

bakın bu uzun zaman önce 2 defa başıma geldi ve daha önceden hiç flört ya da sevgililik dönemi yaşamadım. anlamıyorum abi neden bir insan böyle bir şeye ihtiyaç duyar."

Facebook şifremizi Güven sağlamak veya blöf için veririz.

"neden sürekli üzüyorsunuz? neden bir zaman sonra takmamaya başlıyorsunuz? sadece size odaklanıp diğer erkeklerle samimi olmadığımız için mi? neden güvenimizi sarsıyorsunuz? birisine sadık olmak bu kadar mı zor?"

Büyük ihtimal ya trip atıyor ya da gevezelik yapıyorsundur, yada en acısı senden daha güzelini bulmuştur onla eğlenecektir. Biz erkekler kabul etmeliyim ki bu konuda acımasızız. Tıpkı siz kadınların parası çok olan erkeğe potansiyel eş adayı olarak bakması gibi bir şey bu.

"neden taciz edersiniz? utanmıyor musunuz?"

Ben şahsen çok utanırım böyle bir şey yapsam ama yapanlar da sırf eğlence olsun, arkadaşları "oo ne havalı çocuk bu yeeaa" desinler diye yapıyorlardır.
Bir kızı sevmediğiniz halde neden seviyor gibi davranıyorsunuz, dürüst erkek kaldı mı ya.
Neden etik normların rotasından çıkıp taktiksel kurgulara dahil olmadan nazikçe yaşamayı seçerek göt oğlanı gibi davranmayı bırakmıyorsunuz?