bugün

eğer güzel bir sevgilisi varsa ve ya ben onun içini seviyorum güzelliği önemli değil derse hasiktir oradan diyeceğim erkektir. yalan söylüyordur. meymenetsiz bir kız olsa hemen uzaklaşırdı. ama orta halli çok güzel olmayan bir kızla birlikte oluyorsa güzelliğin önemi yok ben onun karakterine aşık oldum gibi söylemler bir nevi gerçekçi kabul edilebilir.
Bir kizla baska neden birlikte olunur ki..
çok güzel gülen biri beni tavlayabilir *
O kadar da olmayan bir erkektir ki oranlarsak Türkiye nüfusuyla %0.1 falan. Sözlükteki erkek bireylerin çoğu güzellikle ilgili başlık açmakta ve maalesef başlık altına saçma saçma bilgiler girmekte. Hepsinin bir kaç farklı kültürün yansıması olduğunu varsayarsak cidden yok denecek kadar az.
tek tatminiyet noktasının cinsellik olmadığının bilincinde olan olgun erkektir. zeka ve duruş ortalama bir kadını dünyanın en güzel kadını yapıverir bir anda.
mantığını anlayamam. güzel diye sevişmemek de nedir. zaten sevişmek, birtakım hisleri beraber yaşamaktır. güzel diye kadını bundan neden mahrum bırakasın ki ?
Ruh güzelliği değil Rus güzelliği felsefesini reddetmiş erkektir.
günümüz koşulları düşünüldüğünde, koruma altına alınması gereken insandır.
'sadece' güzelliği için birlikte olmayansa aynı zamanda, sırrı çözmüş erkektir. aferin ona. doğru yoldadır, aynı şekilde devam etsin.
ergenliği atlatmış, güzel bir ilişki için dış güzellikten çok daha önemli şeyler olduğunu kavramış erkektir.
aptal erkektir. topu topu bir kaç saatlik sevişme sırasında eğer atom fiziği çalışmayacaklarsa kızın zekası ne işe yarayacak anlayamadım.
adam'dır o. kıymeti bilinsindir.
nefes alsa yeter ekolünün temsilcilerindendir. bir farklı ekol ise parası olsun yeter ekolüdür.
soyu tükenme tehlikesi altında türdür.
ilk yakınlaşma da ''ben aslında yoğum'' etkisi yaratarak karşısındakine ümit vermeden, sinsi sinsi yaklaşan erkektir.
tabi belli bir güzellik lazım ama asıl önemli olan eğer kızın yanında huzur buluyosan o kız aradığın kişidir. ben bunu bilir bunu söylerim bunun için belli ölçüde bir güzelliğin yanında iyi huy ve paylaşılan ortak yönler öenmlidir..
çirkin kız: benimle güzel olduğum için mi birliktesin?
adam: evet.

güzel kız: benimle güzel olduğum için mi birliktesin?
adam: hayır, tabii ki zekan için...

(bkz: burada bir terslik var)
haklıdır. çirkin biriyle birlikte olmanın ne gibi bir mantığı vardır onu da bilemem.
vodka komasına girmiştir.
yapması gerekeni yapan erkektir.
"öyle bir şey yok.
ama olabilir de." dedirten başlık.

hı olabilitesi de şu şekildedir efendim.
kızımız zengindir, ama çirkindir. hay hay! erkeğimiz için fark etmez.
ama kültür seviyesi uğruna güzel olmayan bir kızla beraber olcak erkek yoktur, efenim.
(bkz: flört)
sikilecekle yakılacağın kötüsü olmaz'ı hayat felsefesi olarak benimsemiş erkek olabilir. bunlardan bir kısmı 50+ turist hanımları tatmin ederekten turizme katkı sağlamaktadır.
(bkz: haniymiş o haniymiş)
iyi bakın yanında kese kağıdı taşıyor olabilir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar