bugün

benim o kızlar, ama üzgünüm ben de olgun kadınlardan hoşlanıyorum yani 40+ değilseniz boşuna h2o tüketmeyin.
Ergen bakış açısına sahip olmayan. Her şeyin aşk, cinsellik olmadığını bilen. Gerekirse ekmeğini taştan çıkartacak, kızlarla gezmenin veya sevgilisi sayısının hava atma unsuru olmadığını bilen, geçmişi geçmişte bırakan, güvenilir ve sözünün eri kişilik.
kişiliği yerine oturmuş, nasıl davranacağını, nasıl konuşacağını bilen erkektir.
Bu konuda yaş grubu önemli zira 18 yaş ile 35 yaş farklı kafa yapılarına sahip. Olgun denen sanırım baba olabilecek güvenilir biri mi anlamında.
yakisikliysa her türlü öndedir.
Benim. .
Gayri safi milli hasılası çok yüksek olan erkektir. Fiziği olgun, cebi dolgun. Evet.
armut değil tabi. erkekler bu durumu yanlış anlayıp armutlukla angutluk arasında dolanıyor.
Maddi durumu olgun olan kasları olgun olan bir de dış güzelliği olgun olan erkekleri kastediyolar bence.
ben olgunlara amca diyorum biraz cocuk ruhlu ve saçmalayabileceğim erkekleri seviyirum.
(bkz: vurduran erkek)
Parası bol olan erkektir.
Pek doğru değildir. Kimisi çok deli dolu, çılgın, eğlenceli erkekleri sever. Ben ve beni gibiler daha sakin, eğlenceli ama deli dolu olmayan ağır başlıları sever. Bu erkekler için de geçerli. Kimi daha çılgın ve enerjik kızları severken kimi de daha sakin ve ağırbaşlı olanları tercih eder.
bir şey, ama ne orası meçhul. yalan, bunların hepsi yalan beyler. bir kardeşiniz olarak size direkt piç olmanızı tavsiye ediyorum. zira kadınların lügatındaki olgun tanımı piç tanımıyla eş değer. bir dene bak bir kere dene sonra aradaki farkı bir değerlendir. baktın olmuyor kızları da bırak. en güzeli o.

kızlar olgun erkeklerden hoşdsjagfajffda. bak bir gülme geliyor sana da değil mi kabul et.
18cm üzeri ölçüye sahip erkek.
Ensesi kalın erkektir. (bkz: içi geçmiş)
beni dinlediğini umduğum saplı bireydir.

eğer bir olgunluk daha yapıp kafamın açılmasına vesile olursan şart olsun ki seni bulup doçka ateşiyle patates püresine çevireceğim arslanım !
Bu da bir yalandır.
Kızlar kendisini güldüren
Kızlar olgun
Kızlar şu kızlar bu.
Arkadaş o zaman kızlar her erkekten hoşlanıyor. *

Olgun tipler herkese göre değildir. Her kız kaldıramaz.
hepsi evli amına koyim. hiç mi bekar olgun orta yaşlarda adam olmaz bir insanın çevresinde. evet olmuyormuş.
Zeki,cevik ve ahlakli olandir.
bir kadın olarak, olgun erkek diyen hemcinslerimin çoğunun kalitesiz ve kendine yetemeyen acizler olduğunun farkındayım.

davranış olarak olgun kime göre neye göre olgundur ? mesela fırlama birisi yeri gelir kimsenin yapmadığı adamlığı yapar.

tanım da koyalım: kızların kendilerini besleyecek, gezdirecek olarak aradığı erkek.
görsel
Hayalımdeki ilişki.
görsel
Yalan olan erkektir.

Olgun erkekten kasıt iyi sikebilendir, karşılığını da verebilendir. Siz delikanlı ve olgun olunca, değer verince bu kızlar terkediyor; hoşlanmıyor ki.
Fikri hür, vicdanı hür erkektir.