bugün

olgun, okulla herhangi bir alakası kalmamış işi ve aylık geliri olan yani cebinde parası olan, bi mekana oturduklarında menünün sağ değil sol kısmıyla ilgilenen, mekanın çıkışında arabasıyla kızı evine bırakabilecek, özetleyecek olursak kızın kolayca sömürebileceği, erkektir olgun erkek.

yani olayın özü paradır, olgunluk ise kılıftır.

edit: eksileyenler olgun erkeklerle birlikte olan kızlar (:
hani böyle olgun cennet elması kıvamında olanından.
Henüz yaratılmadi.
dolgun erkektir.

kabarık cüzdan.
Kaslı paralı erkek grubudur. Malum paranın olgunluğu satın alma gücü vardır.
Topsuz alanda bile futbol oynayabilen oyunu doğru okuyup doğru idare edebilen hem orta sahada olup hem de ileri çıkabilen erkektir.
kesinlikle paradan değildir, karakterdendir. nerde nasıl davranacağını, konuşmasını bilir. yanında dolaşırken insana daha güven verir hem yapısı, hem bilgi birikimiyle daha tecrübelidir hayatta. dünün bebesiyle karşılaştırılamaz.
ilk haftadan aşkım kelimesinin cıvığınu Çıkarmadan kullanıp fazla hayal perest olmayan erkek.
Buluşma yerine 1 saat önce gittiği halde sorulduğunda "yoo ben de yeni geldim" diyebilen erkektir.
Şahsımdır.
Fikri hür, vicdanı hür erkektir.
Yalan olan erkektir.

Olgun erkekten kasıt iyi sikebilendir, karşılığını da verebilendir. Siz delikanlı ve olgun olunca, değer verince bu kızlar terkediyor; hoşlanmıyor ki.
görsel
görsel
Hayalımdeki ilişki.
bir kadın olarak, olgun erkek diyen hemcinslerimin çoğunun kalitesiz ve kendine yetemeyen acizler olduğunun farkındayım.

davranış olarak olgun kime göre neye göre olgundur ? mesela fırlama birisi yeri gelir kimsenin yapmadığı adamlığı yapar.

tanım da koyalım: kızların kendilerini besleyecek, gezdirecek olarak aradığı erkek.
Zeki,cevik ve ahlakli olandir.
hepsi evli amına koyim. hiç mi bekar olgun orta yaşlarda adam olmaz bir insanın çevresinde. evet olmuyormuş.
Bu da bir yalandır.
Kızlar kendisini güldüren
Kızlar olgun
Kızlar şu kızlar bu.
Arkadaş o zaman kızlar her erkekten hoşlanıyor. *

Olgun tipler herkese göre değildir. Her kız kaldıramaz.
beni dinlediğini umduğum saplı bireydir.

eğer bir olgunluk daha yapıp kafamın açılmasına vesile olursan şart olsun ki seni bulup doçka ateşiyle patates püresine çevireceğim arslanım !
Ensesi kalın erkektir. (bkz: içi geçmiş)
18cm üzeri ölçüye sahip erkek.
bir şey, ama ne orası meçhul. yalan, bunların hepsi yalan beyler. bir kardeşiniz olarak size direkt piç olmanızı tavsiye ediyorum. zira kadınların lügatındaki olgun tanımı piç tanımıyla eş değer. bir dene bak bir kere dene sonra aradaki farkı bir değerlendir. baktın olmuyor kızları da bırak. en güzeli o.

kızlar olgun erkeklerden hoşdsjagfajffda. bak bir gülme geliyor sana da değil mi kabul et.
Pek doğru değildir. Kimisi çok deli dolu, çılgın, eğlenceli erkekleri sever. Ben ve beni gibiler daha sakin, eğlenceli ama deli dolu olmayan ağır başlıları sever. Bu erkekler için de geçerli. Kimi daha çılgın ve enerjik kızları severken kimi de daha sakin ve ağırbaşlı olanları tercih eder.
Parası bol olan erkektir.
(bkz: vurduran erkek)
güncel Önemli Başlıklar