bugün

entry'ler (15)

ip tv

Derbiyi makul ücretle herkes izlemesi için 3 Günlük Derbi Paketi Sadece 20 TL uygulaması yaptı @parsiptvnet “
“telegram adresi”
-Ayrıca Mayıs Ayı Sonuna Kadar-
1 Ay - 30 TL
3 Ay - 60 TL
6 Ay - 110 TL
1 Yıl - 200 TL fiyatlar şu şekilde.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

ibrahim tatlıses mavişim.

spotify kullanmayan erkek

spotify kullanmayan insan muziksiz yaşayan insandır ve uzak durulması lazımdır. spotify kullanan erkeklerle takılın kızlar onlar ki sizi mutlu edecek yegane kişilerdir.

kızlar olgun erkeklerden hoşlanırdaki olgun erkek

yakisikliysa her türlü öndedir.

aç karnına alışverişe gitmek

eve alınan ekmeğin yolda bitirilmesiyle sonuçlanır.

kısa boylu göbekli kel dişleri çarpık erkek

sempatik olabilir.

gecenin beşinde bahar candan dinlemek

Hava bugün daha sıcak,
Seni gördüğüm andan beri.
Kafesi parçalayıp attım,
Özgürce sevebilmek için seni.

Yaz meyvesi tadında
Dondurma gibisin.
Birazcık yesem, çok çabuk erir misin?
iki tane almayalım, paylaşmak güzeldir.
Dudaklar buluşsun, "yok" "dur" demeyelim.

trt arşivi

çok güzel düşünülmüş bir site. düşünenlerin, yayına koyanların eline sağlık. sitede bulunan videoları izlerken insanı alıp geçmişe götürüyor resmen, umarım sürekli yeni videolar ekleyerek siteyi güncel tutarlar.

metallica

istanbula gelmeyen grup. ilk göz ağrım, solistine aşık olduğum.. keşke bir kez daha istanbul'a gelseniz ve ya ben ya siz ölmeden son kere karşımda görsem sizi..

amy winehouse

itiraf ediyorum öldüğü günlerde dinlemeye başladım, ölmeden bir kaç haberini magazin sayfalarında duyuyordum ama ön yargılardan dolayı dinlemedim. sonraları yavaş yavaş dinlemeye başlayınca müptelası oldum resmen. kendine has sesi, sözleri resmen kendine çekiyor özellikle back to black şarkısı ayrı bir dünyadan resmen.

9gag com

komikli sitedir. en sevdiğim özelliği dünyanın herhangi bir yerinde olursanız olun herkesin aslında aynı duygu ve düşünceleri paylaştığını göstermesidir efendim.

ayrıca kasmayın bu kadar reddit'te eğleniyorsan orada takıl, 4chan'ı seviyorsan orada takıl. 9gag bittiyse bitti. boşverin, eğlendiğiniz sitelerde takılın.

gidip bakın şimdi ne komiklikler yüklenmiş.

ankara

her sıcaklıkta, her dokuda insan bedeni barındıran şehir. bot giyen, mont giyen, tshirt giyen, şemsiye taşıyan, güneş gözlüğü takan her renk, model ve kalınlıkta kıyafetle insan bulup, kafalarımızı ne kadar karıştırdığını belli edendir aynı zamanda. dünya da böyle başka bir yer var mıdır çok merak ediyorum..

turgut özal

1987'de hükümete gelmesi açıklandığında arkadaşlarına "türkiye'nin 10 sorununun 9'u halledildi; şimdi bir tek fiyatlar, enflasyon kaldı," demişti, fakat enflasyon ile mücadele 80'lerin sonu ve tüm 90'lar süresinde devam etmesine rağmen çözülememiştir. bu sorunun çözülmesi için 2000li senelerin gelmesi ve ak partinin'ın tek başına iktidara gelmesi gerekmiştir.

turgut özal'ın yapamadığı çözüm yolunun recep tayyip erdoğan gibi birinin iktidarında yapılabilmesi ise hayret vericidir.

mustafa kemal atatürk

maalesef ki senin gibi bir liderin izinden gitmeyen devlet yöneticileri nedeniyle her gün korku içinde yaşıyoruz. toplum olarak ruh hastası olduk. sürekli kavga, kutuplaşma, kaygı, endişe, korku hakim içimizde..
senin izinden gidilmediği için aşağı yukarı her ay topluca öldürülüyoruz. eğiliyoruz, sindiriliyoruz..
görüyorsun ama bir şey yapamıyorsun biliyorum, biliyoruz..

puhu tv

para talep etmeyeceklerini söyleseler de pek inandırıcı gelmiyor. eğer piyasada tutunurlarsa kesin isteyeceklerdir. artık bu bir moda haline geldi. internette dizi yapmak daha az maliyetli ve sansür yok.
sanırım tıklama başına para kazanacaklarını düşünüyorlar. ama bakalım sonumuz hayrolsun ama tebrik etmek lazım güncel veya eski dizilerin yüksek çözünürlükte yayını veriyolarlar. müptelesıyız.