bugün

(bkz: cem yılmaz)
(bkz: okan bayulgen)
ama bunların pek belediye otobüsüne bindiğini sanmıyorum...
kıcı yere yakın olandan korkacan. biraz marifetli insanlardır. (marodona-şifo mehmet-okan bayulgen v.s.)
en heybetli örnekleri için;
(bkz: napolyon)
(bkz: freud)
(bkz: hitler)
1.80cm. nin altında boya sahip erkeklerdir.
türkiyede ki zengin işadamlarının,cumhurbaşkanlarının,başbakanların,dünyanın en iyi futbolcuların,türkiyenin en iyi profesörlerinin % 90 ı,dünyada ki devlet başkanlarının ve görüldüğü üzere birçok başarılı sima uzun boylu değil kısa boylu kategorisine girer.ha şunu da belirtmeden geçemiycem ki nba in bile en büyük yıldızları nba geneline göre kısa kalır.soruyorum şimdi uzun boylulatr hangi işte daha iyi acep?konu sex ise son söyleyeceğim şu yukarıdaki sayılanların bir çoğu dünyanın en güzel kadınlarıyla beraber olduğuna göre ve bundan bir şikayetleri olmadığına göre kısa boylu erkekler eğer çok kısa değilse genelde mutlu erkeklerdir.anlaşılamayan ise uzun boyluların neden kısalarla uğraştığıdır.
(bkz: gael garcia bernal) *
Genel olarak tamamı basarılı kısılerdır. Esprı yapma yada ıs hayatında nırvana ya erısmıslerdır. Bunun kaynagı boy konusunda ıcınde bulundukları durumu basarılı yonlerı ıle ortbas etmektır. Ilk tanıstıgı kısıyı etkıleyemeyecegını bıldıgı ıcın mutlaka ya cok zekı ve basarılı olurlar yada cok ıyı esprı makınası olurlar.. Bıde soyle bır durum var kısa erkegın yanında mutlaka bır uzun boylu kanka vardır. Ne anlamı varsa *
'ama benim malım büyük' diyenleri çoktur.farkı o şekilde kapatıyolar galiba.*
Kısa boylu olmanın olumsuz birşey olduğunu kabullenmişler ise baştan kaybetmiş kişilerdir. Kısa boy utanılacak birşey değildir, boya ilgili, boyu kullanacak bir uğraşla uğraşmıyorsa da kötü birşey değildir. *
mayfa babalarının bir çoğu kısa boyludur. Yanında çalıştırdığı tetikçileri,adamları yani dediklerini yapmakla zorunlu olan adamlar ise uzun boyludur.

(bkz: dündar kılıç)
(bkz: sedat peker)
uzar gider bu
kompleksli olan erkeklerdır bu tiptekiler..
ama olmayanları ıcın
(bkz: okan bayülgen)
(bkz: athena gökhan)
horoz olmaya pek bir meyillidirler.
direk mevzuya girme kabiliyetleri vardır.
uzun olanına nazaran çok daha zeki ve başarılı olan erkek.
Dünyadaki erkeklerin %50'sinin 1.70 boyunda olduğunu duymuştum tv'de bir defa, iş böyle olunca 1.70'lik boy normal erkek boyu kabul edilmesi gerekir ama 1.80 altındaki erkeklerin genelide kendisini kısa hissetmektedir. en azından benim gördüğüm bildiğim budur bir erkek kişisi olarak. Birde herkeste boyunu fazla söyleme hastalığı vardır memleketim insanında ne diye böyle yaparlar anlamam benden 5 cm uzun olduğunu söyleyen adamla yan yana gelirim adam benden kısa çıkar, ona rağmen yine boyunun o olduğundan vazgeçmezler, kızlarda aynı hastalığa kapılmışlar gördüğüm kadarıyla. Hiç mi mezure yok evde bir ölç kendini yahu.
Dikkatleri daha çok işlevlerine çevirmeyi amaçlayan erkek tipi.
(bkz: kısalar hiç çekilmiyor)
önemli olan boyu değil işlevi...
Kesinlikle korkulması gereken tiplerdir. Lise yıllarında basketbol oynarken içerisine düştükleri boy kompleksi onları hayatları boyunca hırslı ve kaba tabiriyle "çakal" yapar. Dalton kardeşlerden de anlaşılabileceği gibi yönetici olan karakterler çoğü zaman kısa boyludur. Peki genellemeler yaparak bir yere varılabilir mi?
boylarına bakmadan uzun hatun peşinde koşan ,egolarını lan ben bodurum ama yanımdaki karı beni seçti eheh diyerek tatmin etmeye çalışan erkekimsiler .
(bkz: aldın mı kısaları) *
kavakta da boy var ama; hic bir ise yaramiyor.
beyin onemlidir fizik degil. herkes olup topraga karsacak ve orda cesitli bocekler tarafindan imha edilecek. ya da oyle bir olum olacakki ceset bile kalmayacak. o bakimdan gecici, ileride eseri bile kalmayacak birsey cok cok da onemli olmamali...
(bkz: kisa boylu erkekler)
hobit tiplemesi. aman bunların poposu yere yakın olanlarından uzak durun..
Dahil olduğum erkek grubudur..
Lisedeyken yaşadığım anı beni çok derinden etkiler;
x(kız) : slm
ben : slm naber x ?
y : kanka naber ? (bana diyor)
ben : iyi kanka ya ..
x(kız): iyidir erdem senden? Facede daha fazla gorusuoruz valla..
ben : haha öle valla
Ben sınıftan çıkarım . Eve gideceğimdir.
Tam kapıdan çıkarken x(kız) birşeyler der ve o sırada y de çıkar.
Y'ye benım hakkımda ne dedı duymadım kanka derim.

y : Kanka faceden gorundunden daha kısaymısın onu dedı dııp alaylı sekılde omzuma elını koyup haha der
ben : siktirsin orospu derim
y : uzuldumu farkeder
ben : la sıkımdemı amk dumun kızı dııp konuyu deısırım ama o konuyu her dk dusunurum.
Dolmus beklerken arkadaslar erdem neyın var dedınde;

hııc kanka derım..
(Az once en komplekslı yerımden vuruldum kanka boyumun kısalı ıle dalga gecdıler dıemem)...

Not : Boy elimizde olan birşey değil lütfen dalga gecmeyın be arkadsalar..
inanın sız 2 dk lık tassak muabbetı yapcaksınız dıe burda bızım psıkolojımız bozuluyor *