bugün

32 yaşındayım.

Hayattaki en ciddi mesele evlenmek ve çocuk yapmak. Bütün hayat bunun üzerine dönüyor çünkü.

Bunu reddetmek sıkıntıdan ne yapacağını şaşıracak derecede acı çekmek demek.
Tabiatın lanetidir resmen. hele bir de uzun boylu kızlardan hoşlanıp reddedilmişseniz intihar edecek delirecek hale gelirsiniz.

Kısa boylu bir erkek olarak bu kompleksle yaşadım ergenlik ve gençliğimde senelerce.

Sonraları o kadar büyük belalar geliyor ki başınıza aklınıza bile gelmiyor kolay kolay kısa boylu olmanın aşağılık bir şey olduğu.
kızlarda boy takıntısı var uzun seviyorlar. neymiş erkek dediğin en az 190 olacakmış kendi 150.

182 yim boyun kısa olmaz diyorlar kısaymışım reddediyorlar. kızlar iyice abarttı bu sosyal medya totolarını kaldırdı.
sevimlidir. kızlar çok sever.
bu erkek benimdir. tek özelliği benden 3-5 cm uzun olmak olan kültürsüz erkek, ve aynaya bakmadan erkekte kriter belirleyen düşük iq lu kızlardan uzak duruyorum.
okan bayülgen bunlardan biridir.
Genelde alfa olurlar.

Stalin, Lenin, Hitler, Winston Churchill, James Dio, Einstein vs. Siyaset, bilim ve sanat gibi alanlara yön vermiş insanlar genelde kısa boyludur.
Hem kısa hem de kaslı olduğum için iğrenç bir insan olduğunu öğrendim amk Allah canını alsa da kurtulsam.
tuzluk gibi ne o öyle aq.
vladimir putin.
Bir erkek topuklu giymiş kızdan bile kisaysa kısadır.

Veda notu bırakarak intihar edebilir.
Naziler uzun boyluydu ne şanslı biriyim ki 179 cm boy sinirini asarak 180 ile nazi olma hakkına sahibim, yani almanlar sınırı uçurmak istemezse...

Yok sorun değil önlem olarak 187 ye yükselten alman doktor dr. Beltz e 125 bin tl vermek hedefim arasında audi yi satsak haftaya giderim ama ailemle anlaşamıyorum, hayata 3 sene daha 7 cm kısa bakmak zorunda kalmak da biraz moral kırıyor.
Bir üst entry ithafen karakterin boyla alakası yoktur. Hatta çirkin insan da hep karakter hem gazellik yoktur hepsi egoda toplanmıştır. Kısa diye karakteri iyi de diyemeyiz.
ilişkilerinde uzun boylu erkeklerden daha fazla mutlu olacak bireylerdir. Çünkü fiziksel kusur olduğu iddia edilen kısa boyunu umursamayan, onu buna rağmen seven anlayışlı biri olacaktır hayatında.
Kısa boylarının yanı sıra bir de salona gidip ücgen peynir olarak salondan cikan erkek tipi.
En azından erkektirler. Götünü siktirenlere dert olmuşlar.
kısa boylu kızlarla gayet sevimli ikililer oluşturuyorlar. üzülmesinler.
La gobeller bir ata sözü derki : götü yere yakın adamdan korkacan.
Allah düşmanıma versin erkekleri.
1.70 ile dahil olduğum gruptur efendim. Nolmuş yani?
Sürekli bir yerlere eğilmekten, bir yerlere sığamamaktan dolayı kamburu çıkmış biri olarak bazen özendiğim kişilerdir. Boyundan memnun olmayan varsa söyleyeyim, ben uzun boyun hiç faydasını görmedim.
1.82 boyumla içinde bulunduğum gruptur.
regedit: üstteki gavat korkuttu. meğersem 1.79muş.
1.68 boyumla girdiğim gruptur.Kız konusuna gelir isek şayet bu boyla benden uzun boylu çok kızın canını yakmışımdır.Yani boya çok önem vermeyen kızlar da var yeter ki biraz eliniz yüzünüz düzgün olsun sempatik olun ağzınız laf yapsın yeter.
Genelde tarihte önemli yerlere sahip erkeklerdir. Bakınız çoğu diktatör, bilim adamı, mucit vs gibi tarihe düşmüş şahsiyetler hep kısa boyludur.

Kısa boylu olmak bir eksiklik değildir. Zira kısa boylu insanlar genellikle zeki, komik ve sevimli olurlar. Direk gibi 2 metre olup da hiçbir vasıfa sahip olmayan kişilerden binlerce adım öndedirler. Bir de unutmadan, kısa boylu erkekler her zaman en güzel kadınlarla sevgili olur/evlenirler*
karakteri cok sey etkiler. kisa boy bunlardan biri olabilir.

ama sadece o kadar, kisa boylu erkekler soyle olur demek sadece genelleme olur. fazlasi degil.
arguman cikmaz kisa boy uzun boy dan karakterle alakali.