bugün

entry'ler (2714)

spor ayakkabı

az önce almaya niyetlendiğim lakin en ucuzunun 600 tl den başladığı ayak giysisi. delirecem yemin ediyorum

fatih terim

3 senedir teknik taktik açıdan gram faydası yok takıma. yaptırdığı en az 30 transfer de cabası hepsi mi kötüydü o adamların ? o aptal tudor'un oynattığı takımı ağzımız açık izliyorduk. velhasıl hocanın ara vermesi lazım çok yıprandı.

ilk buluşmada sevişmek

tarafları tebrik ediyorum.

en yetenekli olduğunuz şey

sanırım hiçbir şey. en kötü ve kendimde en nefret ettiğim huyumdur her şeyde yetenekliyim ama hiçbiri %100 değil. o yüzden de iş mülakatlarında afallarım hep. sanırım kendimi tanımlama sorunum var. psikologlar göreve !

avrupa süper ligi

ölü doğan lig. allah var güzel blöf yaptılar keşke uefa azıcık güçlü olsa da şu organizasyona katılıp çıkanlara yaptırım uygulasa kendi liginde puan silme şampiyonlar liginden 1 sene men gibi lakin imkansız.

avrupa süper ligi

her takımı anlarım da tottenham ve arsenal ne alaka 7 finalden sadece 1 tanesini kazanmış 2006 yılından sonra piyasada bile olmayan arsenal averaj takımı mı olacak bu oluşumda? tottenham'ı hiç konuşmuyorum bile. ayrıca şampiyonlar ligi müziği gibi bir müzik yapamamışlarsa tutmaz bu iş.

mercimek köftesi

ölürüm !
yanına kırmızı lahana salatası da olursa çoklu orgazm yaşıyorum resmen.

yazarların 10 yıldan fazla oynadığı oyunlar

age of empires 2 hala açar açar oynarım.

vodafone internetinin sürekli kesilmesi

turkcell'de aynı sıkıntıyı yaşatıyor.

ankara nın en çok sevilen yanı

sevdiğim insanların orada olması.

avm ler için ingiliz modeli

bitki örtüsü avm olan ankara ilimizde muhtemel sıkıntılara yol açar bu model.

sarı çiçeğe sorulacak alternatif sorular

bitcoin hakkındaki görüşlerin nelerdir ?

adana da yaşayıp kilosu beş liraya portakal yemek

çünkü türkmenbaşı ve begoviç bulvarındaki o uçsuz bucaksız güzelim narenciye bahçeleri hep beton oldu.

nasıl uyandınız

ağrılar , sızılar içerisinde. ağrısız uyanan insan cinlidir birader.

bir kadının en iğrenç olduğu an

trip atmanın bokunu çıkardığı an.

file çorap

allah aşkına ''erşan dana kavurma'' gibi bacağı olan giymesin şu laneti.

not :bu entryde ürün yerleştirme uygulanmıştır.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

fazla urganı olan var mı ?

https://www.youtube.com/watch?v=wK-khEfdIEo

bitcoin

12 mart 2020 tarihinde 30.000 liradan 1 birim bitcoin alan kişi şu an yaklaşık 340.000 liranın sahibidir. böyle bir artış nasıl olabilir deli çıkacam amk paraya bak.

6 şubat 2021 fenerbahçe galatasaray maçı

innâ fetahnâ leke fethan mubînâ.

nestor fernando muslera micol

bay haksız rekabet.