bugün

birçoklarımız için ekmek kapısını aralayan bir sınav olacaktır aynı zamanda!
girseydim şayet dereceye gireceğimden emin olduğum sınav. bu bağlamda derece hedefi olanlar 2012 kpssye göre bir nebze daha şanslı bu yıl.
seney kopartma yapmayı planladığım sınavdır. *
bugün çıktım kpss'den çok güzel geçti. 2013'e de şimdiden başlıyorum hazırlanmaya.
Hazırlanacak arkadaşlara özellikle tavsiyem beyazkalem yayınlarıdır. Kpss 2012'de ne hikmetse birçok genel kültür sorularını önceden deneme sınavlarında yandaşlarına servis etmiştir!

http://www.beyazkalem.com...lem_kpss_genel_kultur.pdf

http://www.memurlarahaber...-denemede-cikmis-1524.htm
seneye olacaktır. ama seneye kadar içinde hüzünlü bir hikaye barındaracaktır. atanamayan ya da atanamayı beceremeyen bir adamın hikayesini. arkdaşları atanmışlar, üstünden iki sene geçmiş. evlenip barklanmışlar. fotolarını facebook ta paylaşıyorlar. öğrencileri ile yaptıkları etkinlikleri gösteriyorlar. ama bizim adsız cengaver olduğu yerde duruyor. eleman askere gidicek nasipse gelecek. ama hala kpss ye giriyor olacak. hayat garip martılar martılar martılar..
gökte uçuyor martılar
denizde kum gibi balıklar
bir kilo istavrite 300 lira diyorlar
seneye hangi skandalla hayallerimi suya düşürecek olan sınav. iş=kpss=kopya=suya düşmüş gelecek
öğretmenlik alan sınavı ile yapılacak olan sınav.
kazananların belli olduğu sınav.
şimdiden açılması planlanan davalar için avukatlar tutulmuştur.

(bkz: gardlar alındı)
şimdiden çalışmaya başladığın sınavdır. hasta mıyım? evet.
2012 kpss den zor 2014 kpss den kolay olacak sınavdır.
(bkz: kpss 2014) ten 1 yıl önceki sınav.
zorunlu olarak pas geçeceğim sınavdır.
darısı 2014'ün başına.
6-7 temmuz 2013 günü yapılacak sınavdır.
gireceklerin daha fazla çalışması gereken sınav.
çünkü çok güçlü bir rakibiniz olacak: fragola. *
ayrıca önümüzdeki sene öğretmen adayları için 'alan sınavı' yapılabilirmiş. 2 ay içerisinde belirlenecekmiş. sınava girecekler buna dikkat etsinler.
ve şu an yaşanan güncel olaylardan da soruların gelebileceğini düşünüyorum. bu yüzden haberleri aksatmadan izleyin.
giripte 88 çakıp hayatıma öğretmen olarak devam edeceğim sınavdır.
Olsun da bitsin sınavı.
atandığım sınav olacaktır kendileri. *
75 - 80 puan alıp ta atanamama sınavıdır. hadi kpss'den 75 aldın diyelim, daha bunun kurum sınavı var hadi onuda geçtin desek üstüne birde mülakat sınavı var. *

edit: yüksek ortalama ile kamu yönetimi mezunu biri olarak deneyimlerimi paylaşıyorum sadece.
Bir kopya skandalının daha yaşandığı sınav olacaktır.

(bkz: Tarih tekerrürden ibarettir)
sorular sınav bitmeden dışarı sızacak gene iptal olmayacak ali demir görevine devam edecektir. böyle bir sınav olacak.
2013'te yapılacak 39 bin öğretmen atamasını kaçırmak istemeyenlerin iyi hazırlanması gereken sınavdır.
her başarısız olan aptalın suçu tekrardan cemaate atacağı sınav.
o gün gelsin editleyeceğim bu yazıyı.

edit: genç aptallar rahatsız?
adamın hemoroidini azdıran bir durum allah cemi cümlemize yardım etsin.