bugün

Ah kova burcu erkeği hem anlaşamadığım hem de çok iyi anlaştığım..

Çoğu çok zeki oluyor. Seviyorum bu özelliğinizi. Pratik zekası olan zaten bambaşka boyutshdjf.

iock sen yaysın kızları kandırma burda.
Bununla çıkılmaz yola
Duralım dersin vermez mola
Özgürlüğüne çok düşkün
Aman hiç gelmez sıkıya.

-Bir kova. Tşk.
Şahsımın bulunduğu burç grubudur.
En çok sevilen burç olabilir.

Çok şanslıyım..
Pratik zekalı, giyim tarzından anlayan, her şey hakkında az çok bilgisi olan, espri yeteneği iyi, şeytan tüyü de ekleyelim biraz, e biraz da şıpsevdi, özgür alana önem veren, kibir de var şimdi biraz kabul edelim. Göstermese de içinde minnoş bir kalbi olan düşünceli duygusal erkeklerdi tanıdığım kova erkekleri. Çok seviyorum bu burcun erkeklerini. Kova kovayı çekiyor da olabilir tabi.
Hangi burçtan hatunlarla anlaşıyomuş peki?
ciddiyetsiz ve çoğunlukla cibiliyetsiz erkek burcu, ya tipten ya da çeneden ekmek yerler.
benim...

ancak ilk listeyi görünce yazmaya utandım.
ikizler burcu kadını olarak, aramızda bir hoşlantı illaki olur. Ama bir ilişki başlatamıyoruz. Cidden en çok hoşlandığım erkeklerin burcu hep kovaydı ama hiç kova burcu sevgilim olmadı.
adam bana cevap vermeye çalışıyor ama özel msj yerine buradan entry giriyor.

ister yakışıklı olsun ister olmasın. ben erkeğim zaten. bu adamlarla ilgilenmiyorum tabi ki. ama dünya geneline bak o zaman delikanlı;

robbie williams,
jastin timb.
james dean
paul newman
clark gable.

çok fazla şarkıcı ve oyuncu çıkıyor bu grubun insanından. rol yapma ve yalan söyleme yetenekleri astrologlarca olmadığı söylense de bu konu revize edilmeli bence.
Erkekleri gerçekten çok yakışıklıymış. Özellikle ma erbil, oğuzhan uğur ve arda turan örnekleri bullseye olmuş.

Edit: sen kim köpeksin de seni ciddiye alıp cevap vereceğim fındık? hele bir de mesaj atacakmışım triplere bak.
arkadaşlığı severler ama fazla sulu olmayı veya sarılmayı falan sevmezler genelde.
iki tip erkektir.

birincisi,

mehmet ali erbil
oğuzhan uğur
volodimir zelenskiy
oktay kaynarca
arda turan
çok zeki, insanları kendine çekebilen, şımarık ve fırlama karakterlerdir.

diğer grup ise,

jose morinho,
c. ronaldo,
hagi,
metin oktay
hakan peker
eşref kolçak

gibi yaptıkları işte on numara iş çıkartan. ailesi ve arkadaşlarıyla mutlu olan, çevresine ışık saçan, yer geldi mi pek çok şeyle kavgalı ama onuru için yaşayan erkeklerdir.

ayrıca içinde bulunduğumdan gurur duyduğum gruptur. gerçekten kadınları çok güzel ve erkekleri de çok yakışıklı oluyor.
Burcum kova, yükselenim yay. Yani hiiiç çekilmem, yada çekemem diyelim. Özgürlük, başınabuyrukluk ruhuma işlemiş.
Bir günü bir gününe tutmayan, özgürlüğüne düşkün, detaycı, çok yönlü, umursamaz görünen ama içinde şimşekler çakan, duygularını gizleyen, gizemli kadınlara hayran erkektir.

görsel

Yalnız Uzay muhtarı bizler için "şişirilmiş balon" diyerek beni üzdü.
su kuyusunun başından ayrılmaz.
Öz kardeşimin mensup olduğu burç.Bir birbirimize karakter olarak ters olsak da öz kardeş işte atsan atılmaz satsan satılmaz.
Kova burcu insanı candır ya.
egoist ve zeki olurmuşlar. Burçlara pek inanmasam da, bir kova burcu olarak burcumun bazı özelliklerini karşıladığımı söyleyebilirim.
Mensubu olduğum topluluktur.
Şu anda Ege denizinin gizemli koylarından birinde beyaz şarap içiyor, bin yıl önce burada nasıl bir hayat, nasıl insanlar vardı acaba diye düşünüyorum.
KEşke ışınlanma gibi bir imkanımız olsaydı da gelip izleyebilseydik..
her kadını elde edebilen çok klas erkeklerdir.
Özet geçsin biri.
Gizli takıntılılardır. Yanındaki kadınlar değişir ama kafasındaki kadın hep göz hapsindedir. Göndermeleriyle, tavırlarıyla sizi nasıl istediğini belli etmeyi çok sever. Ama ikincisi olmayacak, uğraşları boşunadır.
Savaşmak eğlencelidir yine de.
diğer erkeklerden farkı olmayan erkektir. cidden birinin 1 ay erken veya geç doğmasının karakteristik belirgin sonuçları olduğunu mu düşünüyosunuz? gerçi kime ne anlatıyorum ki buna inanan insan mantıklı bir açıklamayı mı dinleyecek. evet arkadaşlar kovalar şöyledir ikizler böyledir.
ya, çok zekilerdir falan demişler de öyle olay yok. bunu nerede nasıl hissettirdiğinizle alakalı. karşı tarafın yanlış anlamasına dayanamıyorum ben mesela, aynı işi iki defa yaptırmaktan nefret ediyorum. yapılacaksa en iyisini yapmak istiyorum. "bu kadar yeterli ya" diyemiyorum mesela. bunun yanında mesleğimden bağımsız olarak elime geçen herşeyi tamir edebilme gibi bir allah vergisi yeteneğim var.

annem-babam ve eşim hariç kimsenin çıkarına saygı duymuyorum açıkçası. benim için herkesten önce "biz" kavramı var. bir ürünü alırken ucuzu almayı sevmem. orta bant ürün alırım mesela. gösteriş çok tehlikeli bir olay bana göre mesela. her olaya felsefeyle yaklaşmayı seviyorum. karşı tarafın kazancı nedir, ne yapmak istedi acaba diye düşünerek cevap vermeyi severim. ali babacan bi ara öyleydi, "gerekirse verilecek cevap hazır, sarfetmekten kaçınmayız" mottosuyla çok dobra şekilde konuştuğuma inanıyorum. En sevdiğim olay ise sağlam karşı argümanlar ile aşağılamaktır. böylece karşınızda kim olursa olsun, kellesi sizin elinizin altında olur ve yönetebilirsiniz. off çok iyi bea.

yukarıda yazdıklarım kova erkeği olan benim öz düşüncelerimdir. katılmak zorunda değilsiniz. ama tanımanız iyi olur, yoksa tanımak zorunda kalabilirsiniz.

hadi eksileyin meleklerim benim.
Çok detaycılar. Bu yüzden dayaklıllardır.ewed
Sevenimizde çok sevmeyenimizde.